Skocz do zawartości
Dawid

PS3 + iPod

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Ipoda classic 7G 120GB daje display all > ipod control > music > f00...>np.GJMK

cos takiego ...

i działa :)

oczywiscie pamietaaj ze display all musisz dac z podkatoegorii music :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Ipoda classic 7G 120GB daje display all > ipod control > music > f00...>np.GJMK

cos takiego ...

i działa :)

oczywiscie pamietaaj ze display all musisz dac z podkatoegorii music :mellow:

Hehe, czyli dokładnie to co napisałem w drugim poście tego wątku :P

Dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Sony z Apple dają tutaj ciała po całości.

Jak to się dzieje że takie giganty jak Sony i Apple który sprzedał najwięcej odtwarzaczy w historii nie współpracują dobrze :/

Chciałem muzykę z Ipoda 80 GB zgrać na PS3 i zamiast świetnie tagowanych utworów o które bardzo dbam bo nie lubię mieć nieporządku dostaję utwory typu GRSAV :confused:

CO ONI SOBIE MYŚLELI ! NIECH TO NAPRAWIĄ RAZEM !

Widać metoda na pendrive dalej jest najlepsza :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie posiadam ipoda 160 gb i chciałbym za jego pomocą zrobic backup systemu , bo chce zmienic dysk (40gb na 320gb) dlatego pytam czy by się to udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci go wykrywa PS3 jako dysk przenośny to się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazmy sobie dwie korporacje. Jedna z nich to sony a druga to apple. Sony produkuje walkmany a apple ipody. Obu firmą zależy na wysokiej sprzedaży. Dlatego PS3 nie wspolpracuje z ipodami a apple TV z waklmanami. Proste pytanie, prosta odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu juz nie chodzi o wspolprace wielkich korporacji. Jezeli dane urzadzenie udostepnia standardowy tryb pracy masowego urzadzenia magazynujacego (czyli nasladuje pendriva/dysk usb), to powinno sie udac. Jak wroce do domu to sprobuje podlaczyc moja nokie.

EDIT: No i niestety (a wlasciwie mi to wisi) nokia 5800 w trybie pamieci masowej nie jest widoczna w ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest z aparatami :) Cyber-shoty i alphy chodza pieknie z ps3. Sam wiem bo testowalem na a350. Moja starsza cyfrowka kodaka nie zostala wykryta przez ps3. Podobno wystarczy zamienic nazwe folderu ze zdjeciami na DCIM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar - podłączyłeś nokię i dopiero potem wybrałeś tryb pamięci masowej czy masz automatyczne ustawianie na pamięć masową? Bo jeśli dobrze pamiętam to w pierwszej konfiguracji nie wykrywa, a w drugiej tak, bo w pierwszej PS3 nie rozpoznaje na początku urządzenia a po wybraniu trybu już za późno jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku mialem tak ze po podlaczeniu przez usb telefon sie pytal w jakim trybie sie uruchomic. Ale zmienilem potem zeby sie nie pytal i z automatu przechodzil w tryb Pamiec Masowa. Niestety mozliwe ze telefon za dlugo sie przelacza w ten tryb i konsola go nie wykrywa, a potem nie ma opcji refresh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×