Skocz do zawartości
moro19

Brak systemu w konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z dyskiem twardym na ps 3 poniewaz sformatowalem go w windowsie , a nie zrobilem backupu co mam teraz zrobic by odzyskac system playstation 3. bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włożysz dysk do Ps3 to albo system sam się uruchomi i będzie cacy i się tylko dysk pod konsolę sformatuje, albo pojawi się informacja z prośbą o firmware na pendrivie co też wykonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak włożysz dysk do Ps3 to albo system sam się uruchomi i będzie cacy i się tylko dysk pod konsolę sformatuje, albo pojawi się informacja z prośbą o firmware na pendrivie co też wykonasz

Już tak póbowałem niestety nie zadziłało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szklanych kul na wyposażeniu nie mamy, może opisz co się pokazuje itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sformatowałeś pod windowsem ?? Czemu tak ?? Pamiętaj, że ps3 nie działa na NTFS i FAT32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sformatowałeś pod windowsem ?? Czemu tak ?? Pamiętaj, że ps3 nie działa na NTFS i FAT32

I tak po włożeniu konsola formatuje na swój system plików, choć czytałem, że powinien być pod FAT32 bo komuś pod NTFS nie wykryło w ogóle dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz konsolę z tyłu, wyłącz wtyczkę.

Włóż dysk.

Włącz konsolę.

Przytrzymaj Power Button aż konsola nie piknie 3 razy. Nie puszczaj dopóki tego nie usłyszysz!

Powinieneś wejść do Recovery Menu.

Proponuje coś tu podziałać. Albo Restore File System, albo Rebuild Database. Może się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyłącz konsolę z tyłu, wyłącz wtyczkę.

Włóż dysk.

Włącz konsolę.

Przytrzymaj Power Button aż konsola nie piknie 3 razy. Nie puszczaj dopóki tego nie usłyszysz!

Powinieneś wejść do Recovery Menu.

Proponuje coś tu podziałać. Albo Restore File System, albo Rebuild Database. Może się uda :)

Prubowalem obie opcje ale pisze mi The hard disk cannot be accesssed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prubowalem obie opcje ale pisze mi The hard disk cannot be accesssed.

Poszukaj w google programu, który partycjonuje na pc dyski powyżej 32 giga w FAT32. I wtedy sformatuj i spróbuj jeszcze raz wrzucić do konsoli. Bo mam dziwne przeczucie, że nie sformatowałeś tego dysku, tylko usunąłeś mu partycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć PowerQuest PartitionMagic 8 do sformatowania na fat32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mowicie o dysku wewnetrznym to nie trzeba zaklaadac tam zadnej partycji. Wyjatkiem moze byc sytuacja gdy poipsuta zostanie tablica partycji i konsola moze wariowac. Ale wtedy dowolnym programem pokasowac wszystkie partycje, ewentualnie dla picu zalozyc jakas jedna nowa i powinno ruszyc. Zostawcie tego biednego FAT32 bo on bogu ducha winien. Na FAT formatujcie nosniki zewnetrzne podlaczane do portow USB konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×