Skocz do zawartości
blade_90

GTA IV TLaD i nasza niedoceniona czarnulka czylki PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uczestnikow tego tematu.

Zakladam ten temat poniewaz uwazam ze jest pewna najistotniejsza gra w tym swiecie ktora powinna byc tak samo wzbogacona o nowe epizody, pojazdy, mozliwosci itd. jak wersja na zasrany XBOX 360!!!! Bo wlasnie w tym momencie ,,wielki kolos" MICROSOFT pokazal jakim jest cykorem placac 50$mln zasranych dolarow za to zeby miec wylacznosc na dodatki dla GTA IV ktorego pierwsza czesc czyli pierwsze Grand Theft Auto bylo rowniez produkowane na PlayStation a XBOX'a nawet w planach nie bylo. Tutaj MICROSOFT pokazuje jak boji sie ze jedna z najleprzych gier w swiecie bedzie chetniej kupowana na PS3 a nie na ich gownianego XBOX'a dlatego sie zabezpieczyli w ten sposob zeby nie wypasc z rynku. Jest to nie nie sprawiedliwe ze tak postapiono i mam i napewno nie tylko ja wielki zal to RockstarGames o to ze dali sie skusic na 50$mln po to zeby co? No wlasnie nic, bo XBOX i tak nigdy nie wygra z PS3 robiac takie uklady to jedno wielkie cykanie sie ze sie przegra. I dziwie sie bo myslalem ze RockstarGames bardziej patrzy na ktorej platformie gra lepiej sie sprzedaje i samoczynnie podejmowac decyzje typu na ktora platforme dawac wiecej ekskluzywow a na ktora przerwac. My jako uzytkownicy PS3 powinnismy z tym cos zrobic byc pierwszymi ludzmi ktorzy maja w tej kwestii tez jakies zdanie ktore opinia powinna byc nie do podwazenia. Niewiem wymyslmy cos stworzyc jakies portale protestanckie przeciw R* zebysmy byli zauwazeni i ze maja cos z tym zrobic.

Piszcie w tym temacie:

czy bedzie wogole DLC dla PS3

czy ktos podjol sie jakichkolwiek dzialan

opinie ludzi z calego swiata

czy RockstarGames rozwiazal lub czy skonczyla sie umowa pomiedzy Microsoft

Piszcie co tylko wiecie na ten temat i starajmy sie pokazac i dorzyc do tego by nasza kochana czarnulka tez dostala dodatki do GTA IV

RockstarGames powinien sie wstydzic nie wspominajac juz tchurzliwego XBOX'a.

To wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw popracuj nad ortografią, potem nad opanowywaniem gniewu, a na końcu wyzbyj się fanbojostwa, to może taki temat przetrwa na forum, bo założę się, że ten niedługo poleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najpierw popracuj nad ortografią, potem nad opanowywaniem gniewu, a na końcu wyzbyj się fanbojostwa, to może taki temat przetrwa na forum, bo założę się, że ten niedługo poleci

Funboyem to raczej nie jestem i czytaj ze zrozumieniem bo nie kazalem w tym temacie poprawiac bledow ortograficznych tylko opisalem moje poglady co do tej gry prosze o opinie oraz nowosci na ten temat. Ciebie moze nie ruszylo ze PS3 jest pozbawione dodatku dla jednej z najleprzych gier na swiecie ale wiele milionow ludzi nad tym ubolewaja tak jak ja!

Zachowales sie w tym temacie jak najwiekszy cwaniak (kim ja to nie jestem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zachowales sie w tym temacie jak najwiekszy cwaniak (kim ja to nie jestem)

Jest tu jakis cwaniak? To daj piataka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecne zyski Microsoftu to 2 mln $ dziennie , co to 50mln $ dla nich a przy takiej inwestycji kilkukrotnie im się to zwróci...

Każdy chce się nachapać hajsu jak byś był w Microsofcie tak samo byś kombinował ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ortografia, po drugie $50MLN to nie jest malo za excluzywny dodatek choc mniemam ze gdyby wydali dodatek na obie platformy i zalozmy za kazdy dodatek wzieli by po 15 dolcow to wyszloby pewnie ponad 50mln $ ale coz pewnie wplyw mialy rowniez inne czynniki o ktorych nie wiemy, mi osobiscie to wisi bo gtaIV wcale nie jest najlepsza gra na swiecie, jest nudna i nawet dla trofeow nie chcialo mi sie przechodzic jej drugi raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się spinać. Microsoft sypnął kasą i na pewno tworzenie jakiś stron protestacyjnych nie sprawi, że Rockstar zerwie umowę i pospiesznie zacznie robić dodatek na PS3. Lepiej ten czas poświęcić na grę w exclusive'y, których X360 nie ma, a które często są znacznie lepsze od GTA4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Funboyem to raczej nie jestem i czytaj ze zrozumieniem bo nie kazalem w tym temacie poprawiac bledow ortograficznych tylko opisalem moje poglady co do tej gry prosze o opinie oraz nowosci na ten temat. Ciebie moze nie ruszylo ze PS3 jest pozbawione dodatku dla jednej z najleprzych gier na swiecie ale wiele milionow ludzi nad tym ubolewaja tak jak ja!

Zachowales sie w tym temacie jak najwiekszy cwaniak (kim ja to nie jestem)

Czytanie ze zrozumieniem takich błędów ortograficznych nic nie da, nadal nie rozumiem skąd one są i co znaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w gta4 od niedawna, jeszcze nie przeszedlem ale gdyby byl dodatek na ps3 to nie zastanawialbym sie dlugo nad kupnem. Żal mi troche R* że podpisala umowe na exclusiv z microsoftem. Tak sobie mysle że fajnie by bylo ze strony R* gdyby teraz wydalo inny dodatek do gry na ps3, no i gdyby sie okazal lepszy od tego na xboxa :D mogli by sporo zarobic bez zadnych umow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Po przeczytaniu pierwszego postu trąci mi fanbojstwem. Po co zaraz te epitety w stylu zasrany xbox itd. itd. A Sony nie dało d...py z Tekken 6 ??? Stracili kolejnego exclusiv'a. Posiadam Xboxa 360 & PS3 i wcale nie staje za żadną ze stron, gdyż obie maszynki do gier mają wady i zalety tak jak każdy produkt czy człowiek.

Sprawę spierdzieliło kolejny raz SONY, a M$ tylko to wykorzystał. Widać M$ wyciąga wnioski i walczy o exclusivy a SONY olewa wszystko i wszystkich W interesach nie ma pobłażliwości.

GTAIV wcale nie jest taką świetną grą. Nie powaliła mnie na kolana ot tylko kolejna część z podrasowaną grafiką chociaż rusek jest zaj^^*(ty. Dla mnie giera nie ma tego czegoś, nie ma "FAN'u". Jest nudna i monotonna.

Kolego blade_90 wyluzuj torchę. Nie tylko grami człowiek żyje.

Edytowane przez Kriss81_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że microsoft upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu. Kupił dodatki na wyłączność=zadowolenie fanów, z jednego dodatku już zyskał 18mln planują zyskać 40mln więc? więc to był zajebisty interes, xbox ma exa dlc i microsoft zarobił jeszcze na tym, urodzeni biznesmeni bez dwóch zdań.

Witam na forum :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi za takich fanboyów...

Trudno się mówi, każda konsola ma swoje exclusivy, a to że TLAD jest na Xboxie to tylko zasługa Microsoftu, który (nie da się ukryć) był tak wspaniałomyślny, że zapewnił sobie na wyłączność doskonały dodatek, który na pewno przyniesie niemałe zyski (tzn. już przyniósł, ale będzie jeszcze jeden dodatek);)

Oczywiście szkoda, że my nie możemy pograć w TLAD, ale jak to się mówi - nie można mieć wszystkiego :P

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w TLaD, nic ciekawego, chyba ze jestes fanem motorow (model jazdy motorem jest cholernie uproszczony, latwiej wypasc przez przednia szybe nizeli spac z motora, lawl), jedyna zaleta to cut-scenki, ktore sa mega swietne.

(mam ten dodatek na moim X'ie, ale podstawka tak czy siak lepsza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to podobno Xboxowcy to zdziecinniali fanboye ;) Whatever :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja z kolei czytałem, że jest mała luka w umowie pomiędzy R* a M$, mianowicie M$ zakazał wydawania dodatku poprzez drogę internetową i jakby R* wydało dodatek na PS3 na płytkach nic by się nie stało, wszystko zależy od dobrej woli R*...

http://grrr.pl/2009/03/12/dodatki-dla-gta-iv-takze-na-ps3/

BTW. http://grrr.pl/2009/03/17/sony-rozdaje-wipeout-hd-za-darmo/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
R* wydało dodatek na PS3 na płytkach nic by się nie stało,

Moim zdaniem lepiej, zdecydowanie wolę wersję pudełkową/materialną/namacalną :whistling:

wszystko zależy od dobrej woli R*...

Wola wolą, jak poczują przypływ gotówki, to inna będzie rozmowa - szkoda tylko, że na samym końcu jesteśmy my, czyli użytkownicy, którzy opłacają cały biznes, a mimo tego są na szarym końcu.

PS. Wydaje mi się, że owy dodatek wcześniej, czy później i tak trafi na PS3

PS2.Jeśli nawet nie pojawi się, to nie będę płakał i powiem, jak Ktoś już wyżej powiedział, jest wiele gier na konsolę, które są równie ciekawe, jak GTA4, nie będę ograniczał się do jednego tytułu, dla mnie liczy się czysty Fun :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to GTA IV jest grą na tyle dobrą (żeby nie powiedzieć "najleprzą na świecie") aby martwić się o DLC do niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z gościem powyżej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to GTA IV jest grą na tyle dobrą (żeby nie powiedzieć "najleprzą na świecie") aby martwić się o DLC do niej?
Zgadzam się z gościem powyżej ...

Może od czasu jak sprzedano jakieś 15 milionów sztuk na wszystkie platformy?

Jak to mówią, miliony much nie mogą się mylić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może od czasu jak sprzedano jakieś 15 milionów sztuk na wszystkie platformy?

Jak to mówią, miliony much nie mogą się mylić ;)

Hype i nic więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, każdy zjedzie to czego mieć nie może, a chwali to co jego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy powiem tak ,iż ja np nigdy nie uważałem gta 4 za najlepszą gierę ani nie ekscytowałem się kiedy wyjdzie na rynek... wyszła kupiłem przeszedłem tyle frajdy ;o ,aż takiego szału na mnie nie zrobiła dlatego moje takie a nie inne podejście do sprawy :)

Edytowane przez Dymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam zwisa czy jakieś dodatki są czy ich nie ma, bo i tak nie mam karty i nie mam jak ich kupować ^^

GTA IV jest nudne i monotonne więc zostawiam na wakacje jak nie będzie żadnych ciekawych gier i temp. 30+ (w piłkę nożna nie będzie się dało grać) to włożę do czytnika i pewnie zagram. Narazie jest dużo tytułów więc jest OK. Lepiej gdyby nie było DLC, każdy miałby to samo, ale cóż KAPITALIZM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×