Skocz do zawartości
blade_90

GTA IV TLaD i nasza niedoceniona czarnulka czylki PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy to GTA IV jest grą na tyle dobrą (żeby nie powiedzieć "najleprzą na świecie") aby martwić się o DLC do niej?

Odkad wyszlo.

Szkoda troche DLC, fakt, ale poza tymi 2 dodatkami i Gearsami Xbox nie ma nic ciekawego do zaproponowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Kupiłem sobie Xboxa właśnie dla Gearsów, Fable i Mass Efect. Ale dodatku do GTA nie kupie.Gra zanudziała mnie na śmierć. Cieżko mi ją było ukończyć- a co dopiero mówić o kupowaniu dodatku! Nie rozumiem po co to całe zamieszanie...

EDIT: i spliter cella

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym splinter cellem to jeszcze nic przesadzonego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią, każdy zjedzie to czego mieć nie może, a chwali to co jego...

Dante teraz bedzie wchodzil na forum i wtykal kij w mrowisko -_-

Jak narazie nikt nie odpowiedzial na zaczepke i zgaduje ze to dlatego juz drugi taki post w tym temacie...jak dziecko.

Od siebie tyle: Trudno.

Gorsze rzeczy sie przezywalo (utrata ekskluzywnosci na FFXIII bolala ;d ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie

Czytając wszystkie odpowiedzi każdego z was zrozumiałem, że mój pierwszy post źle sformułowałem niewiem dlaczego może dlatego że byłem zmęczony i mi się nudziło ale w każdym bądź razie nie tak miał on do was przemówić. Podkreślam jeszcze raz że nie jestem Funboyem tak praktycznie to bardzo mało czasu spędzam na grach i zgodzę się z wieksząscią na tym forum iż tak naprawde GTA IV nie ma co opłakiwać choć jest to jedna z moich ulubionych typów gier ale macie rację z tym że jest nudna i monotonna ale do czasu kiedy sie ją całą przejdzie bo potem tak praktycznie to nie ma co w niej robić jedynie idzie się fajnie zabawić w grze sieciowej ale po za tym nic wiecej. Szczerze powiem że IV'rka troche mnie rozczarowała pod tym względem że jest w niej mniej możliwości niż w San Andreas przyznacie mi chyba rację. Myślałem że jak wyjdzie IV'rka to będzie wogóle masakra bo od GTA III do San Andreas Grand Theft Auto było cały czas ulepszane dodawano cały czas więcej możliwości a w GTA IV jedyne rzeczy które mnie powaliły to grafika i fizyka pojazdów jak i zarówno otocznie oraz ludzi i samego bohatera Niko Bellica więc dlatego mysłe że po za tymi zaletami i długością gry nic więcej mnie w grze nie urzekło. To na tyle z mojej strony

Ale tak jak pisałem w pierwszym poście piszcie nadal wszystko o nowościach związanych z GTA IV na PS3 z tego co ja się doczytałem na innych forach to to że prawdo podobnie Microsoft ma umowę na pewien czas który podobno się pomału kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ta gra nie nazywała się GTA to tytułu gry roku raczej by nikt jej nie przyznał. Hype i nic więcej wokół tej gry się zrobił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra roku buhhahhhahahahahahaha. Chyba w kategorii najnudniejsza i najbardziej monotonna gra 2008. Jest bardzo dużo gier które są o niebo lepsze niż GTA

Edytowane przez Kriss81_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo ten dodatek wyjdzie na PS3 ale w późniejszym czasie (pół roku ?).

Ale nie wiadomo czy to nie są tylko fanboyowskie przechwałki.

Rockstar na tym dużo straci. Przecież ile jest graczy na PS3 (oczywiście w ich serie ?) komputery to pomijam bo one tylko piractwem się żywią.

Oj źle robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rockstar na tym dużo straci. Przecież ile jest graczy na PS3 (oczywiście w ich serie ?) komputery to pomijam bo one tylko piractwem się żywią.

przecież dla idei tego nie robią. Microsoft musiał zapłacić im tyle, ile stracili wydając grę tylko na jedną platformę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o czym wy mowicie ... wedlug mnie GTA 4 w cale nie jest nudna gra fabula jest fajna misje zroznicowane mapa miasta tez jest wporzadku.

Czepiacie sie grafiki sterowania ?? Chcialbym zeby gry tego typu wygladaly jak GTA 4 jest naprawde dobrze zrobione milo sie gra patrzac na Saints row ?? toz to smiech fura sie jezdzi jak kajakiem po pustyni gra nie sprawia w ogole zadnej frajdy.

Naprawde nie wiem czemu uwazacie ze GTA jest nudne mi ta gra sprawila duzo farjdy 2x ja skonczylem ogladacie wstawki w kazdej misji ?? rozumiecie je ?? Dla mnie np hasla PACKIEGO typu You cook sucking peac of shit .... albo kubancow krzyczacyh karahoo (skur... po kubansku) Wracajac np do GTA SA mozna powiedziec super tu silownia tu wielka mapa mase roznych rzeczy do robienia ... super ale jak szybko to sie nudzi i zaczyna denerwowac ..? Misje tego typu ze smiglowecm zdalnie sterowanym musisz latac i rozucac bomby na budowie absurd. Cieszcze sie bardzo ze GTA 4 tego nie ma za silownia i reszta gadzetow tez nie tesknie, wedlug mnie postawili na fabule i wygrali. Nie to ze nie lubie San Andreas bo to tez dobra gra jest.

Ogolnie szanuje to co tworcy gry zrobili i sie przy tym napracowali odwzorowali NY City dosc realistycznie i na wysokim poziomie i zdaje sobie sprawe ze zeby zrobic takie miasto jak GTA 4 to trzeba sie napracowac i nie jest to takie proste.

GTA 4 jak dla mnie jest bardzo dobra gra ale kwestia gustow a o gustach sie ponoc nie rozmawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M$ pozyczylo R* 50mln na produkcje IV i R* w dniu premiery (zarobili 310 mln) mialo oddac je M$, za pozyczke dostali czasowe dlc, my je w 2010 powinnismy dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M$ pozyczylo R* 50mln na produkcje IV i R* w dniu premiery (zarobili 310 mln) mialo oddac je M$, za pozyczke dostali czasowe dlc, my je w 2010 powinnismy dostac.

We'll see.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M$ pozyczylo R* 50mln na produkcje IV i R* w dniu premiery (zarobili 310 mln) mialo oddac je M$, za pozyczke dostali czasowe dlc, my je w 2010 powinnismy dostac.

Jeżeli to prawda to się cieszę... A co do GTA IV to gra jak dla mnie jest super... Miasto ślicznie wygląda jak na gta... :P Długość gry imponująca... No i misje też są fajne... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×