Skocz do zawartości
Gość Andre_07

Pomocy!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andre_07

Wlłaśnie próbuje podłaczyc kabel HDMI do ps3 ( kupiłem w Robsonie), wchodze do display settings a potem próbuje sie podłaczyc, aby mi wyświetlał obraz Hd. Po 30 sek. odrzuca mnie i wychodze do xmb z okrponym o brazem. Czy to wina kabla?? Czy moglibyście mi powiedziec krok po kroku jak to sie robi? a czy ktoś ma ten kabel z robsona? dziala poprawnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibin

Spróbuj wyłączyć konsolę a włączając ją z powrotem przytrzymaj POWER tak długo aż piknie po raz kolejny. Może to coś da ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre_07

Nic to nie daje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kabel jest orginalny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre_07

oryginalny,czyli od Sony? Jak tak to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki

Kabel nie musi być oryginalny.

Podłącz konsolę po HDMI do telewizora w ustawieniach zaznacz opcje np: 720p albo 1080i i potwierdz wybór i będzie po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre_07

kied pisze sie select the type of connector on your tv to daje napis hdmi daje napis change i po 30 sek. wraca do xmb nic sie nie zmieniajac.powinienem kupi org. kabel?( pisze z ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

a na tv przełączasz na tryb Hdmi? Bo wydaje mi się, że każdy tv ma coś takiego jak Hdmi, component i cała reszta spróbuj przełączyć też na tv. Powinno działać na obojętnie jakim kablu HDMI tym za 20zł i tym za 300zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre_07
a na tv przełączasz na tryb Hdmi? Bo wydaje mi się, że każdy tv ma coś takiego jak Hdmi, component i cała reszta spróbuj przełączyć też na tv. Powinno działać na obojętnie jakim kablu HDMI tym za 20zł i tym za 300zł...
a wiesz może gdzie to włączyc po próbuje od rana i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim telewizorze mam do wzboru HDMI 1 , HDMI 2 , i siedem innzch podpinek do tv. mam podlaczony dekoder telewiyji N przez HDMI (wejscie pierwsze) i na pilocie mam pryzcisk AV i po nacisnieciu wzskakuje mi lista dostepnzch wejsc i wzbieram to do ktorego podlacyzlem kabel i przelacza. nie wiem jak jest w przypadku z kasola bo jeszcze nie posiadam ale jak podlaczzsz tzlko przez kabel hdmi to poprostu przelacz w telewizorze na odpowiedni kanal i potem w opcjach konsoli wybierz rozdzielczosc...  mam nadyieje ze o to chodzi i nie wprowadzilem nikogo w blad. jesli pomoglem to ciesze sie  ;) pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

ja zrobiłem tak: podłączyłem zwykły kabel ten co był w komplecie i podłączyłem kabel kupiony HDMI oczywiście konsola odpaliła na starym kablu wtedy wszedłem w ustawienia konsoli i przełączyłem na HDMI następnie w TV mam AV/TV wciskam i wtedy mam 8 opcji do wyboru mając 4 przyciski kolorowe wciskam sobie niebieski guziczek i jest HDMI i ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre_07

do Masta 88: a jak dajesz w ustawieniach hdmi to po 30 sek. wychodzi ci do xmb? czy podczas wyświetlania czrnego ekranu wychodzisz do innego AV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LuckyDriver

Może to Ci coś pomoże...

Kolejność w tym przypadku jest taka: Display Settings > Video Output Settings > HDMI > 720p > Press the X button to save settings (wciskasz X) > Save completed > wciskasz O lub X (jak X to ustawiasz jeszcze dżwięk w taki sam sposób). Na końcu ustawień musi widnieć napis "Save completed". Oczywiście w międzyczasie ustawiasz na TV odpowiedni tryb wyświetlanego (przyjmowanego) sygnału w tym przypadku HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre_07

ja mam tak: display settings>video ...>HDMI wciskam x i change i pojawia mi sie czrny ekran na 30 sek. i wraca mi do xmb nic mi sie nie zmieniając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wciśniesz X, przełącz telewizor na wejście HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LuckyDriver
ja mam tak: display settings>video ...>HDMI wciskam x i change i pojawia mi sie czrny ekran na 30 sek. i wraca mi do xmb nic mi sie nie zmieniając.
Bo najprawdopodobniej nie przełaczyłeś telewizora w tryb HDTV, a robisz to w czasie gdy znika Ci ekran. Po ustawieniu TV na HDMI powinieneś widzieć na ekranie zapytanie o rozdzielczość i wciskasz 720p po czym tak jak pisałem wyżej konsola musi zapamiętać te ustawienia.

Jesli po przełączeniu TV na tryb HDMI masz czarny ekran to wina może być po stronie kabla lub kabel jest żle docisnięty. Sprawdż połączenie kabla z konsolą bo tu musi być dobry docisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre_07

a ten tryb hdtv do jakies AV? bo patrzyłem na inne av i nic tylko czarny ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre_07

ok. dziekuje za pomoc. Wszystko działa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×