Skocz do zawartości
Adrianeqq

Zniknęly Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemos :/ Otóż niedawno włączyłem plejaka żeby zobaczyć co ja tam mam (trofea) patrzę na GTA IV a tam nic ! Kompletne zero, a wcześniej miałem 52%, czy jak podłączę plejaka do sieci to odzyskam to co straciłem, czy na PSN pokaże się, że z GTA nie mam nic ? HELP Dodam , że nie dawno rejestrowałem się na http://pl.playstation.com/(jakby co to żadna reklama, ja naprawdę potrzebuję pomocy)

Edytowane przez Adrianeqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zniknęły, a konsola nigdy nie była podłączana do sieci, to po podłączeniu jej nie odzyska trofeów (bo nie ma skąd, bo nigdy nie były synchronizowane z serwerem), nie przywracałeś ostatnio ustawień konsoli itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolka była zsynchronizowana z serwerem, a w niej nic nie grzebałem :/ Moje sygnatura nawet pokazuje, że mam trofea z GTA (bo z uncharted mam tylko 20) co jest grane ? czy po podłączeniu do sieci odzyskam je

Edytowane przez Adrianeqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie, coś się, popieprzyło konsoli, ale jeśli synchronizacja była to powinno je odzyskać, włączałeś może GTA? spróbuj, bo np. po formacie itd. trzeba każdą grę włączyć by pojawiła się w trophy collection

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odpalałem GTA , ale nic z tego, zaraz spróbuję zainstalować nowy soft i połączę się z PSN przez PS3 może się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po problemie :D . Podłączając PS3 do sieci konsolka ściągnęła z serwera informacje o trofeach. (sorry, że post pod postem)

Edytowane przez Adrianeqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×