Skocz do zawartości
MAATSS

PS3 nie widzi WLAN

Rekomendowane odpowiedzi

PS3 nie widzi internetu, który jest udostępniany programem JoikuSpot z s60v3. Komputer bez problemu wykrywa i net śmiga. Co jest nie tak?

Edytowane przez MAATSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS3 nie widzi internetu, który jest udostępniany programem JoikuSpot z s60v3. Komputer bez problemu wykrywa i net śmiga. Co jest nie tak?

to jest sieć komp 2 komp i ps3 jej nie będzie widziało niestety , jedynie psp się połączy ci z nokią , już to kiedyś przerabiałem , to samo będzie jak udostępnisz sieć poprzez wifi lapki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja PS3 60gb nie widzi sieci AD-HOC. Jezeli twoja siec jest wlasnie tego typu, to mozesz miec problem z polaczeniem do tej sieci. Aczkolwiek ktos mi kiedys pisal ze jego ps3 widziala siec utworzona na karcie sieciowej komputera, ale nie sprecyzowal czy byla to siec AD-HOC, czy moze karta pracowala w trybie AP, a tylko niektore modele oferuja taka mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówicie - jest to połą3enie AD-HOC, ale nawet PSP nie widzi przy skanowaniu, ani po wpisaniu danych rę3nie. To jest nie tyle problem, ale ciekawi mnie co jest powodem tego o.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodem tego jest to, że to połączenie AD-HOC - czyli klient - klient, a PSP i PS3 widzi tylko Access Pointy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×