Skocz do zawartości
pastorek23

brak dzwieku po Firmware 2.70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po ostatniej aktualizaji zauważyłem brak dzięku przy niektórych filmach. Które wcześniej działały.

Filmy sa w formacie avi a dzwiek MPEG Layer-3

Co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli sytuacja pojawia się tylko w trakcie odtwarzania "nie których" filmów, to najwyraźniej coś zostało spartane przy nowym FW. Jeżeli sytuacja jest zaś taka, że w żadnym filmie na próżno szukać dźwięku znajdź temat cd. naprawiania PS3 po FW 2.7

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie we wszystkich brak dźwięku.... we większości dziek jest ale w co którym filmie dźwięku brak .... czy komuś tak jeszcze się dzieje czy tylko mi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie we wszystkich brak dźwięku.... we większości dziek jest ale w co którym filmie dźwięku brak .... czy komuś tak jeszcze się dzieje czy tylko mi ?

Witam:-) Chcialam tylko napisac ze u mnie tez wystepuje ten problem, ale najdziwniejsze jest to ze dzieje sie w przypadku filmow ktore wczesniej konsola nie mogla odtworzyc a teraz je odtwarza ale za to dzwieku nie ma. Wydaje mi sie ze nie ma chyba powodow do nerwow:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niedawną akcją promocyjną MM kupiłem PS 3. I również zauważyłem brak dźwięku w niektórych plikach avi (dotyczy to na szczęście mniejszości). Naprawdę dziwnym natomiast wydało mi się, że w filmie który jest podzielony na dwie części, pierwsza pozbawiona jest fonii, natomiast druga - nie. Dziwne to trochę :o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągać siecią torrent releasy dobrych grup scenowych, a nie jakieś śmieci emulem i problem zniknie jakby go nigdy nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wina nowego FM 2.7 bo też mam tak z niektorymi filmami !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza aktualizacja nic nie poprawiła w związku z brakiem dźwięku z niektórych filmach .... czy ktoś ma jakiś pomysł na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekac na nastepny update, albo transkodowac sciezke audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekac na nastepny update, albo transkodowac sciezke audio.

duzo z tym jest pracy ? gdzie sie zgłasza do Sony sprawy do poprawienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
duzo z tym jest pracy ? gdzie sie zgłasza do Sony sprawy do poprawienia ?

Tak tak napisz im że masz pirackie filmy i ci nie działa dźwięk napewno pomogą :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tak napisz im że masz pirackie filmy i ci nie działa dźwięk napewno pomogą :thumbsup:

aj tam od razu zaraz pirackie. Mówisz, że sobie skonwertowałem film z wakacji do xvida i nie ma na nim dźwięku, a na kompie jest i tyle w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×