Skocz do zawartości
Elwisxx

Pomocy Nie moge wsadzic plyty do napedu

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy Nie mogę wsadzić płyty do napędu tak jakby siedzial tam jakis patyk i pokowal jak juz ja wepcham na chama to wogole sie nie kreci i nie widzi jej konosla prosze o pomoc !!! ??? Jestem poczatkujacy wiec za wszytko z gory przepraszam (np. te same tamaty itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomocy Nie mogę wsadzić płyty do napędu tak jakby siedzial tam jakis patyk i pokowal jak juz ja wepcham na chama to wogole sie nie kreci i nie widzi jej konosla prosze o pomoc !!! ??? Jestem poczatkujacy wiec za wszytko z gory przepraszam (np. te same tamaty itp)

Witam Szanownych Kolegow:-) tak tak, jestem dziewczyna i garm na konsoli:-) a co do twojego pytania to nim wlozyles plyte do czytnika to swiecila sie taka niebieska dioda z przodu konsoli w poblizu czytnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie możliwe, żeby coś tam nie siedziało... :D Sprawdź dobrze czy nic w napędzie nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nic nie ma w napedzie nie swiecila sie tez niebieska(tylko prz wlaczeniu chwile) kontrolka tylko zielona caly czas nie wiem co jest kurde pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się dzieje od początku posiadania konsoli, czy jakoś teraz to wystąpiło?

no i zasada numer jeden - jak coś nie wchodzi to nie wpycha się tego na siłę, bo prędzej coś uszkodzisz niż naprawisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno nikt nie robi sobie jaj? :rofl: Skoro napęd nie przyjmuje płyty do środka to znaczy, że coś w nim jest. Ewentualnie coś się zacięło/zepsuł się. :laugh:

Witam Szanownych Kolegow:-) tak tak, jestem dziewczyna i garm na konsoli:-)

Kobieta i konsola to coraz częściej spotykane zjawisko :turned: Witamy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na gwarancji jeszcze, to konsola w pudło i na gwarancję. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanownych Kolegow:-) tak tak, jestem dziewczyna i garm na konsoli:-)

Super, witamy :D daj nick na PSNetwork xD

Co do tematu- tak jak wcześniej napisałem, wydaje mi się że niema możliwości aby czytnik był pusty, a jeżeli naprawdę niema w nim żadnego obiektu to konsola na gwarancję, niema innej opcji. Żeby nie przyszło do głowy ci rozkręcać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak się dzieje od początku posiadania konsoli, czy jakoś teraz to wystąpiło?

no i zasada numer jeden - jak coś nie wchodzi to nie wpycha się tego na siłę, bo prędzej coś uszkodzisz niż naprawisz

Stalo mi sie to nagle jeszcze przed wczoraj gralem potem wyciaglem z pradu i przesnioslem do dużego pokoju i nie moge wlozyc plyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz na gwarancji jeszcze, to konsola w pudło i na gwarancję. :ok:

kupilem uzywane wiec nie mam niewiecie gdzie bym to mogl naprawic ???

A gra jest cała po takim wciśnięciu?

TAk normalnie jak dam zeby wyciaglo to wyciaga spowrotem ale wejsc nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że poszedł mechanizm wciągający płytkę, chyba tylko serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje serwis.

Chociaż ja i tak myślę, że jest to prowokacja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze dla pewnosci wsadzil srubokret i pogmeral w srodku i zobaczyl czy nie ma jakiejs za dlugiej sruby. Jezeli cos sie znajdzie to srubokret zmieniamy na brzeszczot i trzeba skrocic to i owo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym jeszcze dla pewnosci wsadzil srubokret i pogmeral w srodku i zobaczyl czy nie ma jakiejs za dlugiej sruby. Jezeli cos sie znajdzie to srubokret zmieniamy na brzeszczot i trzeba skrocic to i owo.

Qgar przestań, bo jeszcze chłopak cię posłucha :tongue: A za serwis kolego nieźle zabulisz, bo jak na moje oko to chyba cały napęd wymienią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak inaczej ? Myślisz, że będzie się chciało rozkręcać skoro można cały wymienić i przy tym lepiej zarobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak inaczej ? Myślisz, że będzie się chciało rozkręcać skoro można cały wymienić i przy tym lepiej zarobić ?

No właśnie dlatego mówię, że ostro zabuli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może on nie przewiniętą płytę wpychał do konsoli a takich ona nie lubi i nie chciała jej połknąć a on jej wpychał na siłę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprobowalem znowu czy dziala i na poczatku nie chciala wejsc zostawilem ja tak wychylona w napedzie i zresetowalem konsole i wzielo plytke i normalnie odczytalo i gralem ;) narazie bede robil taki kombosem :D jak juz bede wiedzial co poszlo to sie dowiem ile kosztuje i wymienie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak.

Ale ja uważałbym to za ryzykowne podejście.

Jeżeli nie masz już konsoli na gwarancji a czujesz się "macho" to rozkręć BD i sprawdź co wadzi (ja bym na twoim miejscu tak zrobił)

Chociaż i tak wszyscy wiemy, że jest to prowokacja to te rady idą do innych mających prawdziwy problem.

(Wiesz dlaczego tak uważam ? Bo z punktu technicznego to jest niemożliwe aby coś zaczęło działać ot tak, i to jeszcze przy włączaniu a w inny sposób nie ... Ehh..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem konsole do serwisu naprawa wyniosła mnie ze wszytki 100zł myślałem ze będzie gorzej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiaaaaa i co jeszcze :P to napisz co Ci tam naprawiali... to moze uwierze bo jak narazie to wymiana lasera w ps2slim kosztuje ok 70 zeta (robson)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem to byl jakis mechanizm z tym wyciaganianiem plyty zaplacilem 100 z; myslalem ze wiecej bedzie :D

i juz moge grac !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×