Skocz do zawartości
pioter666

niechlujnosc mojich tematow

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze popatrz na swojego posta jest tam blad chociaz zostal on 5 sekun puziej usuniety .

nie wiem do czego to zmierza ,ale panoie zapominacie ze fora isieja dal uzykowniko a nie uzytkowniy dla forow.

Coz moge powiedzeic szkoda ze tak szystko usowacie w szczegolnosci to co jest nie wygodne dla was.

Nie powinnoo tak byc

Szukalem pomocy od innych czy od kogo kolwiek ale bam bam 2 tematy wywalone ciekawe dlaczego 2 zostal wywyalony tez

warnban.gif Ile razy można Ci tłumaczyć podstawowe zasady obowiązujące w świecie i na tym forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak podstawowych zasad interpunkcji, ortografii oraz gramatyki kwalifikuje temat do usunięcia, gdyż jest nieczytelny i nic nie wnosi na forum. Twoje posty wylatują właśnie z tego powodu. Forum jest dla ludzi, a ludzie potrafią poprawnie pisać. Wymagamy tego, tym bardziej, że nawet w okienku edycji postu masz przycisk "Sprawdź ortografię".

Jeżeli tego nie zrozumiesz i nie zaczniesz stosować się do wspomnianych zasad tak jak każdy inny użytkownik tego forum, wylecisz z niego z wielkim hukiem (czyt. banem), gdyż najzwyczajniej w świecie uznamy iż łamiesz podstawowy punkt regulaminu (wymóg: 21 lat lub więcej).

Chcesz przebywać w świecie dorosłych ludzi, zacznij się zachowywać tak jak oni.

HOWGH, powiedziałem i zdania swojego nie zmienię.

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×