Skocz do zawartości
Gość Kokoszka

Linux i CS S

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kokoszka

Witam

Chciałbym żeby ktoś mi pomógł zainstalować linuksa na ps3 i do tego counter strike source.

Próbowałem już instalować linuksa wkładałem ubuntu system sie odpalał ale działał strasznie wolno kliknąłem tam ikonkę instalacji linuksa i było krok po kroku aż do momentu gdzie utknąłem jest to moment w którym robi się coś z partycjami nie wiem o co tam chodzi :(  Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że w CSS to raczej na PS3 nie pograsz :D. Aż tak funkcjonalny to linux na PS3 nie jest (no chyba, że o czymś nie wiem :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... można ściągnąć źródła QEmu, skompilować, zainstalować, odpalić, zainstalować pod QEmu Windows i zainstalować CS:S, jednak coś mi się wydaje, że FPS byłyby na poziomei 1FPS  <evil>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze kokoszka , że ty też jesteś fanem C-S : Source.

Zainstalować możesz , ale mimo , że ps3 ma obsługe DX i inne sterowniki , to nie może z nich korzystać użytkownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fireman, co ty za farmazony pierdolisz (nie ujmujac). Od kiedy PS3 ma obsluge DX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka

Ech to szkoda miałem nadzieje że może uda sie jakoś =] no nic trzeba czekać na warhawka  i HS :-[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokoszka, jak tylko coś się zmieni w tej kwestii będę pierwszym, który o tym napisze. (sam grałem w source'a długi okres czasu -> http://www.trron.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fireman, co ty za farmazony pierdolisz (nie ujmujac). Od kiedy PS3 ma obsluge DX?

DX nie , ale to jest to samo , tylko inaczej się nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×