Skocz do zawartości
szatnia

rejsetracja eKonto w PSS

Rekomendowane odpowiedzi

zalozylem konto w mBanku.. jest to 'eKonto'.. z tego co slyszalem powinno wspolpracowac z PSS ale niestety wpisuje wszystkie dane i nie dziala.. pisze "The credit card information is not valid' ... niewiem czy chodzi o zle dane czy ze ogolnie karta jest nie wazna w PSS.. pomoze ktos ? : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam konto w mbanku i wyczytalem gdzies ze tej karty ktora dostales do konta (debetowa) nie da sie dodac do pss do placenia w internecie trza zamowic ekarte za 25 zl ta karta ma kod CVV 2 z tym ze mam juz ta ekarte i dalej nie moge dodac jej do psstore sprobuje pozniej zaladowac wirtualna karte jak nic to nie da to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz aktywować "Transakcje internetowe" tej karcie.

Można to zrobić dzwoniąc pod mLinię (przygotuj telekod i numer karty) lub przez internet:

Logujesz się w mBanku --> Karty debetowe --> Numer karty --> Parametry --> Transakcje internetowe.

Musisz ustalić także limity na takie transakcje - dzienny, miesięczny itd...

Po tej operacji karte powinno przyjąć bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz aktywować "Transakcje internetowe" tej karcie.

Można to zrobić dzwoniąc pod mLinię (przygotuj telekod i numer karty) lub przez internet:

Logujesz się w mBanku --> Karty debetowe --> Numer karty --> Parametry --> Transakcje internetowe.

Musisz ustalić także limity na takie transakcje - dzienny, miesięczny itd...

Po tej operacji karte powinno przyjąć bez problemu.

no niestety nie dziala : (.. wybaczcie ale teraz pojawia sie cos takiego:

The Credit card information cannot be updated.

Check your PSN account information and then contact technical support for assistance.

mam nadzieje ze ktos pomoze i uda mi sie to zrobic..

@Raxor dzieki za pierwsza pomoc ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz zmieniac opcji karty w ustawieniach konta, bo konto jest blokowane na 24h. Odczekaj do jutra i sprobuj ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mozesz zmieniac opcji karty w ustawieniach konta, bo konto jest blokowane na 24h. Odczekaj do jutra i sprobuj ponownie.

rozumiem ze chodzi o ustawienia konta w banku i ze bank blokuje karte na 24h ? bo zadnej karty w PSS nie mialem zarejestrowanej wiec nie zmieniam zadnych opcji..

tak czy inaczej dzieki i poczekam do jutra i najwyzej jutro znow bede zawracac glowe.. dzieki wielkie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w banku. W PSN blokowane zostaja wszelkiego rodzaju operacje na kartach, w tym dodawanie karty albo ladowanie portfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnij o tym by miec jakies pieniadze na koncie (karcie) bo dalej bedziesz mial bledy

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz aktywować "Transakcje internetowe" tej karcie.

Można to zrobić dzwoniąc pod mLinię (przygotuj telekod i numer karty) lub przez internet:

Logujesz się w mBanku --> Karty debetowe --> Numer karty --> Parametry --> Transakcje internetowe.

Musisz ustalić także limity na takie transakcje - dzienny, miesięczny itd...

Po tej operacji karte powinno przyjąć bez problemu.

Kurde, nie potrzebnie brałem tą przezroczystą kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to swego czasu nie bylo opcji placenia karta debetowa w internecie. Dlatego ja tez ciagle korzystam z tej przezroczystej eKarty bo wiem ze dziala i nie chce mi sie kombinowac z inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to swego czasu nie bylo opcji placenia karta debetowa w internecie. Dlatego ja tez ciagle korzystam z tej przezroczystej eKarty bo wiem ze dziala i nie chce mi sie kombinowac z inna.

qgar mozesz mi powiedziec jak dodac ekarte ta przezroczysta bo nie wiem i czy musi byc cos na niej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×