Skocz do zawartości
spider

Cenzura?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sobie obejrzałem zapowiedź Rain z portalu. Jestem jak zwykle pod wrażeniem, bo można powiedzieć, że jestem miłośnikiem takich gierek. Kiedyś pewnie dostanę zawału przed monitorem, ale to na własne życzenie i chyba lepsza taka śmierć niż pod kołami samochodu prowadzonego przez pijanego kierowcę. Nie wyobrażam sobie ocenzurowanej wersji tej gry.

Czytałem wczoraj, że Giertych się udziela ostro, żeby takie gry nie wchodziły w ogóle na nasz rynek. Ciekawe jak powstrzymają firmy zagraniczne, które będą wysyłać gry do Polski.

Czas chyba sobie wyrobić Visę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tutaj ?politykierzył?, za to przyznam Ci całkowitą rację w temacie karty kredytowej. Z tym że, zastanawiam się nad MasterCard a nie Visą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze się nie rozglądałem, ale miałem kartę Millenium Banku przez kilka miesięcy, po czym zrobili mnie w konia (handlowiec mnie okłamał) na 3 zł miesięcznie i ją zwróciłem, bo straciłem zaufanie. Kasę odzyskałem ale ile musiałem się nachodzić to moje. Zresztą mają tam burdel w systemie, pracownicy nie są zorientowani.

Szkoda trochę, że za utrzymanie najczęściej trzeba płacić (chyba, że robisz na niej odpowiednie obroty). Jak znajdziesz jakąś fajną ofertę to daj znać. Visa, Mastercard, dla mnie to teraz wszystko jedno, bo nie jestem obeznany w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

najlepsze to jest inteligo i mbank tak czytałem kiedyś na jakimś portalu finansowym.

sam posiadam karte w inteligo.

0.99 groszy za prowadzenie karty. "Opłata miesięczna karta VISA: 0,99 Opłata -0,99 "

4.50 kasuje jak wyciagasz kase z bankomatu "Prowizja za: wypłatę-bankomat  Opłata -4,50"

najlepiej miec 100 zl na kontcie to nie skasuje 5 zl za prowadzenie konta. " prowadzenie rachunku: 4,99 "

więc jak sporadycznie jej będziesz używał to bardzo polecam ;]

jak  masz powyżej 3k na koncie to odsetki naliczane co miesiąc pokrywają się z wydatkiem prowadzenia karty visa.

nie musisz wychodnic z domu wszystko można załatwić z domu ;] (kurier przychodzi do domciu , podpisujesz i z bogiem)

reszte jeszcze nie odkryłem :P nie chce mi sie czytać regulaminu ;]

a jak cos kupujesz na "internecie" to bardzo fajnie ze jest karta zdrapek co jest bardzo durzy plus bezpieczenstwa :]

moja dziewczyna zakłada w mbanku . to juz ja wzywali do banku aby założyć konto :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu dzwoniłem do PKO BP w sprawie Visy i tak ładnie to nie wyglądało 1zł miesięcznie. Zazwyczaj za karty kredytowe jest opłata roczna. Coś koło 30-35zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe że w wolnym kraju ktoś dorosłemu człowiekowi zabrania kupić legalnie tego co chce???

Tylko mnie to na chorobę wygląda???

:-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Visę. Jest bardziej popularna od Mastercard. Sam mam Visę (i konto) w mbanku. Wcześniej miałem konta w kilku bankach i dopiero  z mbanku jestem zadowolony. Prowadzenie konta za free a karta za 30 PLN rocznie chyba ze kupujesz miesięcznie za więcej niż 1400 zł (to akurat mój przypadek bo ja praktycznie nie wyciągam gotówki z bankomatu, za wszystko płacę kartą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem próby kupienia czegokolwiek w PSStore. Nieudane oczywiście. Przeleciałem przez wszystkie swoje karty do zakupów internetowych, PSN UK, USA. Wszędzie to samo, tzn. "....not valid". Weryfikacja karty przechodzi ale potem sprawdzają adres podany przy zakładaniu konta i dupa.

Najciekawsze było to, że przy 4-5 próbie zamiast Back, Cancel miałem napisy w jakimś nieokreślonym języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Liluh

Visa Electron z mbanku/inteligo działa jak malowanie w zakupach przez internet. Tak płace od paru lat za różne gry online z US i innych krajów.

A polityką się nie przejmujcie, na rynku gdzie dopiero po pięciu latach ostrego piracenia wprowadzono ochronę praw autorskich, żadnej cenzury być nie może. W Polsce nie funkcjonują nawet ograniczenia wiekowe. Powód prosty, lobby wydawców i producentów urżnie jajka każdemu kto spróbuje ograniczyć ich (bądź co bądź marną) sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Visa Electron z mbanku/inteligo działa jak malowanie w zakupach przez internet.

W PS Store również ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wegeras
W PS Store również ?

Mam inteligo i visę electron(zielono mi :P).

W sklepach internetowych działa tak samo, jak wypukła karta kredytowa.

Kupowałem na e-bay-u i steampowered.com.

Doskonale też radzi sobie z  pay-pall :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

o lol!

Ja raczej nie widzę aby temat był o kartach kredytowych^^, a Wy tu sypiecie tekstami mBank czy milenium lepsze :D

Co do gry to zapowiada się ciekawy tytuł:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×