Skocz do zawartości
Hexer

PlasyStation 3 w grach...

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam doskonale walkę PS2 vs Xbox. Jak to Sony drwiło sobie z Microsofu. Wilele się od tamtego czasu zmieniło. Sony potraciło exclusiwy, sporo gier multiplatform wygląda lepiej na Iksie. Na miejscu Sony wziąłbym się poważnie do roboty, bo Microsoft dłuuugo na xboksie nie zarabiał, ale jak JUŻ zaczął, to doskonale wiemy, że nie odpuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam doskonale walkę PS2 vs Xbox. Jak to Sony drwiło sobie z Microsofu. Wilele się od tamtego czasu zmieniło. Sony potraciło exclusiwy, sporo gier multiplatform wygląda lepiej na Iksie. Na miejscu Sony wziąłbym się poważnie do roboty, bo Microsoft dłuuugo na xboksie nie zarabiał, ale jak JUŻ zaczął, to doskonale wiemy, że nie odpuści.

Według mnie trochę się zmieniło ale nie aż tak dużo jak piszesz. I Sony i Microsoft wciąż dopłacają do swoich konsol i wciąż nie zarabiają na ich sprzedaży. Obie firmy zbijają kapuchę na grach ale Sony dużo więcej bo u Microsoftu ludzie grają na piratach za darmoszkę. A jeśli Bill nie zarabiają na sprzedaży konsol a na sprzedaży gier zarabia mało to wcale nie zarabia tak dużo jak napisałeś...

Gry multiplatformowe wyglądają identycznie na obu platformach. Przynajmniej dla normalnego gracza, który nie jest audiofilem albo wizualiofilem, który nie przyczepia się do wyglądu każdej tekstury czy jej koloru. Porównania na Youtubie, historie i opowieści o lepszej jakości grafiki na danej platformie są wyssane z palca. Powtarzam: gry multiplatformowe wyglądają identycznie. Kiedyś gry na PS3 się cieły to prawda, chyba każdy pamięta co było z Assasin's Creed albo GTAIV. Teraz i na Xboxie i na PS3 jest podobnie. Ja kupiłem X-a właśnie dla gier multiplatformowych i ich niższej ceny i mam porównanie bo znajomi łykają gry tylko na PS3. Natomiast jeśli mowa o grach na wyłączność dla PS3 no to tu już nie ma porównania, Sony górą. Jeśli chodzi o gry na PC to nie wiem bo nie gram na PC..

Więc wracając do pytania z pierwszego postu. Z grami PS3 jest wszystko w porzadku i będzie tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×