Skocz do zawartości
bany®

słuchawki bluetooth stereo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuje kupić sluchawki bluetooth do sluchania muzyki z komorki czy mp3. wydaje mi sie, że fajny patent bez kabla. mógłby mi ktoś polecić jakiś sprawdzony model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MOTOROLA HT820 i jestem zadowolony. Niestety nie mam porównania z innymi.

Używam i do telefonu i do konsoli. Świetnie się nadają. Każdy mówi, że mnie idealnie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam MOTOROLA HT820 i jestem zadowolony. Niestety nie mam porównania z innymi.

Używam i do telefonu i do konsoli. Świetnie się nadają. Każdy mówi, że mnie idealnie słychać.

sluchawki prezentuja sie przyzwoicie :) w opisie pisze ze sluchanie muzyki do 17 godzin, jak to jest w praktyce? no i czy jest różnica w jakości dzwieku przy sluchaniu muzyki w porownaniu ze sluchawkami na kabel? no i jak to jest jak masz na telefonie nonstop BT włączony, aku pada szybciej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sluchawki prezentuja sie przyzwoicie :) w opisie pisze ze sluchanie muzyki do 17 godzin, jak to jest w praktyce? no i czy jest różnica w jakości dzwieku przy sluchaniu muzyki w porownaniu ze sluchawkami na kabel? no i jak to jest jak masz na telefonie nonstop BT włączony, aku pada szybciej?

hmmm. nigdy nie sprawdzałem ile trzyma bateria, ale te 17h wydają się realne.

A propo porównania z kablem, to nie ma w ogóle różnicy.

A jak się ma bluetooth włączony to praktycznie tak samo bateria trzyma, ale jak już się ma podłączone słuchawki, to baterie zjada 2 razy szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upewnij sie tylko czy twój fon obsługuje słuchawki stereo, bo sam fakt posiadania BT nie jest równoznaczny, że takie zadziałają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
upewnij sie tylko czy twój fon obsługuje słuchawki stereo, bo sam fakt posiadania BT nie jest równoznaczny, że takie zadziałają

Zadziałać zadziałają. Niekoniecznie w stereo.

Jeżeli telefon obsługuje A2DP to znaczy, ze będzie stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×