Skocz do zawartości
ONE

Burn Zombie Burn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w tej grze? Tutorial mnie tak potwornie znudził. że teraz nie wiem jak w to grać. Jakby się znalazła jakaś dobra duszyczka i napisała kilka zdań jak najlepiej ciorać punkty i co oznacza deszcz, po co ten przycisk na środku....itd. Grzałem tych zombiaków z piętnaście minut a wynik nawet w połowie nie osiągnął potrzebnego minimum na brąz, więc zwątpiłem.

Raz to ja mogę się polenić i niech ktoś mi napisze i poda gotowe rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wypas , choć do wspaniałych nie należy nudzi się szybko, ciorac punkty to jak rozwalasz jak najwięcej zombi , jak się palą to jest więcej punktów, ogólnie terytorial mówi o wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem zamiar ją kupić ale po przemyśleniu uznałem że jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka mi się podoba tylko np zdobyć tam developer medal to z pewnym skilem da się zrobić, ale zajmuje to sporo czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta grę, ale jest ona bez sensu myślałem, że będę mógł zagrać z kumplem przez sieć a tu dupa offline multiplayer. Pieniądz w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi w tej grze? Tutorial mnie tak potwornie znudził. że teraz nie wiem jak w to grać. Jakby się znalazła jakaś dobra duszyczka i napisała kilka zdań jak najlepiej ciorać punkty i co oznacza deszcz, po co ten przycisk na środku....itd. Grzałem tych zombiaków z piętnaście minut a wynik nawet w połowie nie osiągnął potrzebnego minimum na brąz, więc zwątpiłem.

Raz to ja mogę się polenić i niech ktoś mi napisze i poda gotowe rozwiązanie :)

Chodzi o to - żeby ich podpalać - im więcej ich płonie tym punkty lecą X ilość palących się. Zbierasz bronie i kill'em!

Gdy zombiaki się palą to atakuję Cię - więc trzeba uważać, gdy się nie palą - błąkają się tylko po planszy.

Przycisk na środku - gdy jest już aktywny to (w zależności od planszy) pomaga Ci w ratowaniu własnej skóry i dobijaniu wrogów. Czasem jest to deszcz, który ich ugasi - przez co przestaną za Tobą biegać, czasem jest to bombardowanie z powietrza (musisz jednak wtedy uważać również na siebie - teren atakowany zaznaczony jest czerwonymi okręgami na ziemi), czasem są to tnące lasery (tu też uważaj na siebie), innym razem lata nad planszą statek "UFO" i zombi są zahipnotyzowani - kołysają się i nie atakują, i jeszcze są chyba jakieś inne - ale teraz nie pamiętam - popróbujesz i zobaczysz.

Warto też wypróbować każdą z dostępnych na planszach broni - każda działa na innych zombie.

Sami wrogowie: są tacy ze świecącymi "kogutami" na głowie - do nich tylko strzelaj, bo oni wybuchają - jak wybuchną po Twoim strzale to rozwalą również innych - a punkty Twoje :), są też zombie z kaskami - to sportowcy ;) rozpędzają się i atakują Cię, są również tacy z tarczami - ich możesz zniszczyć albo "kosiarką" albo piłą lub strzelać do tych z "kogutami" - a oni rozwalą kolegów z tarczami - punkty oczywiście idą na Twoje konto.

Uważaj na palących się zombie - gdy ich dotkniesz to też tracisz uszczerbek na zdrowiu.

Gra nie jest taka beznadziejna - jednak trzeba się sporo napracować nad zdobyciem Nagród Developera.

Żeby odblokować kolejną plansze - trzeba zdobyć minimum brązowy medal developera.

Miłej zabawy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo nasze Słoneczko za ten mini tutorial.

Nabrałem ochoty ponownie spróbować swoich sił w masakrze mięska zombiakowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo nasze Słoneczko za ten mini tutorial.

Nabrałem ochoty ponownie spróbować swoich sił w masakrze mięska zombiakowego :)

Proszę bardzo :)

Gierka naprawdę jest spoko - taka mała rzeźnia hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też się bardzo podoba. Nie dość że wygrałem ją w konkursie (mam za free razem z Flower) to gra na prawdę pierwsza klasa.

Trofka wpadają aż miło rzeźnia także pierwsza klasa no i Co-op z kumplem też wymiata kiedy ratujemy laseczkę przed dorwaniem się do jej tyłka paru bezczelnych zombie :thumbsup:

Super sprawa za 29zł nie można chcieć nic więcej.

Pozdrawiam i Polecam grę!

Domin15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera na pierwsze 30 minut grania - BOMBA! Ale niestety potem zaczyna się robić BARDZO nudna...na dodatek nie ma online Multi, więc gra ląduje w "koszu". Tyle z mojej strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×