Skocz do zawartości
sauce001

Wymiana na PS Store

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zainteresowałem się wymianą gier z ps store.

Mam do was pytanie, czy da się rozpoznać czy ktoś nie ściągał czegoś więcej niż umówione 1 raz ? oraz czy da się rozpoznać czy sciągał coś jeszcze oprócz tego co miał sciągnąć ?

Chodzi o sloty, nie chce tracic niepotrzebnie slotów, a załóżmy, że ma kupionych 10 gier z ps store, z tego zamieniam się 1 na 1 czyli 9 powinno być nie ruszonych. ale jak wiadomo ludziom chodzą różne rzeczy po głowie i perspektywa kusi.

Czy da sie to monitorować ? Czy muszę wierzyć w uczciwość osoby z którą się wymieniam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tworzy się nowe konto na każdą grę do wymiany.

Nie da się tego kontrolować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to nie poszczegolne gry maja sloty, tylko konto. Konto moze byc aktywowane na 5 roznych konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zakupie gry a nastepnej odsprzedazy zmieniasz na tym 'jednorazowym' nowo zalozonym koncie haslo i nie powinno byc problemu

jesli sie myle to sprostujcie bo nie robilem tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kont do jednej konsoli można mieć max 16, wiec tez polecam uważac z tworzeniem jednego konta na grę ;)

tzn, jedną konsolę można aktywować na max 16 kontach, gwoli ścisłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc kupić można 16 razy.

Sprzedać 4 x 16

(nie dałem pięć bo zakładam, że osoba jeden slot będzie chciała zachować dla siebie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz tak powiedzmy ze mam dwa konta jedno A(moje główno konto na ktorym gram we wszystkie gry itp) i jedno B na ktore sciagam powiedzmy wormsy z pss. Nastepnie wchodze na swoje konto A i tam instaluje te wormsy.Po jakims czasie stwierdzam ze chcialbym te wormsy zamienic,znajduje kogos,daje mu haslo i login do konta B. Gosciu sobie z konta B sciaga wormsy wylogowuje sie.Teraz czy jezeli rozdam wszystkie sloty to czy moge usunac to konto B ?? bo wormsy i tak mam zainstalowane na koncie A.

sorry za taka zamote ;D ale chcialbym sie zaczac sie wymieniac gierkami z pss a nie mam pojecia jak sie zaczac w to bawic a nie chce pozniej problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak "zainstalowanie na koncie A". Instalujesz na gre na konsoli i tyle. Mozesz grac z kazdego konta. Ale konto za pomoca ktorego sciagnales gre, musi istniec w konsoli. Tak wiec konto B musisz trzymac DUŚ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegos takiego jak "zainstalowanie na koncie A". Instalujesz na gre na konsoli i tyle. Mozesz grac z kazdego konta. Ale konto za pomoca ktorego sciagnales gre, musi istniec w konsoli. Tak wiec konto B musisz trzymac DUŚ

aha no juz swita powoli ,a powiedz jeszcze powiedzmy ze mi sie giera juz znudzila i chce ja wyrzucic a wczesniej komus oddalem slota i sobie sciagnal ta giere czy jezeli ja wyrzuce ze swojego dysku to czy tamtej osobie przestanie ona dzialac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucasz ja tylko i wylaczenie ze swojego dysku. Nikt nie wie co ty maz na dysku (chyba ze sony potajemnie szpieguje). Tak wiec czy gre masz czy nie, nie wplywa to na innych wspoluzytkownikow danego konta. A gry nie mozesz usunac z konta. Jak zostala kupiona to tam jest i jest to juz nieodwracalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar? Hmm, przeciez mozna zwolnic slota... Ja np pozyczylem od kumpla jednego slota, pogralem zdobylem 100 % i zwolnilem go... To przeciez proste :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwalnia sie slota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qgar? Hmm, przeciez mozna zwolnic slota... Ja np pozyczylem od kumpla jednego slota, pogralem zdobylem 100 % i zwolnilem go... To przeciez proste :F

Co masz na myśli? Założenie konta na danej konsoli a potem jego usunięcie? Pisz konkretnie chooopiee a nie że to jest proste bo to nic do rozmowy nie wnosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robisz deactivate system na koncie z ktorego sciagnales gre, w menu account management.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko zeby wejsc do account management, to musisz miec dzialajace login/haslo do konta :) a tego moze zabraknac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja konsola natomiast padła ylod wszystkie sloty udostepniłem znajomym czy jak kupie nowa konsole to odzyskam wzystkie gry ktore kupiłem logujac sie oczywiscie na swoje konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Chciałbym wymienic sie grami ze znajomym i mam jakies pytanka.

Czy jak ja kupiłem gre i teraz kumpel sciagnie ją u siebie z mojego konta, to zostają mi te 3 jeszcze ściągniecia? i czy jak kiedyś np wymienie dysk u siebie i jeszcze raz u siebie ściagne tą gre to mi zabierze natepne ściagniecie i zostaną mi 2 czy to sie liczy te 5 konsol i mam dalej jeszcze 3?

Czy to prawda ze on nie może usunąć mojego profilu u siebie? bo po co mu to skoro ja zmienie hasło?

Czy w takim momencie możemy grać jednocześnie w te same gry, oczywiście każdy na swoim koncie?

No i najważniejsze czy sony za takie coś może zablokować konto czy coś?

Z góry dzieki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Chciałbym wymienic sie grami ze znajomym i mam jakies pytanka.

1 Czy jak ja kupiłem gre i teraz kumpel sciagnie ją u siebie z mojego konta, to zostają mi te 3 jeszcze ściągniecia?

2 i czy jak kiedyś np wymienie dysk u siebie i jeszcze raz u siebie ściagne tą gre to mi zabierze natepne ściagniecie i zostaną mi 2 czy to sie liczy te 5 konsol i mam dalej jeszcze 3?

3 Czy to prawda ze on nie może usunąć mojego profilu u siebie? bo po co mu to skoro ja zmienie hasło?

4 Czy w takim momencie możemy grać jednocześnie w te same gry, oczywiście każdy na swoim koncie?

5 No i najważniejsze czy sony za takie coś może zablokować konto czy coś?

Z góry dzieki za odpowiedź.

1 zostaja ci 3 sloty

2 licza sie konsole. na kazdej z 5 konsol mozesz nawet 999999999999999999 razy sciagnac gre itp

3 prawda. jak usunie profil to gra nie zadziala

4 mozecie

5 moze zablokowac !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×