Skocz do zawartości
ONE

Superstars V8 Racing

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nowe screeny, tym razem bez pośrednika - photoshopa ;)

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=62522

EDIT: Dla porównania screeny z nadchodzącego exclusiva na PS3 - SuperCar Challenge: http://www.worthplaying.com/article.php?sid=59767 :o

BTW. Mam nadzieję, że SONY pomoże jakoś studiu, bo z taka grafiką gra sie nie sprzeda.

BTW.2 Ale garaż zdecydowanie lepszy: McLaren F1, Bugatti Veyron, Ferrari FXX, Lamborghini Murcielago itp.

EDIT2: Screeny bardziej aktualne z SCC http://www.worthplaying.com/article.php?sid=61145

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT: Dla porównania screeny z nadchodzącego exclusiva na PS3 - SuperCar Challenge: http://www.worthplaying.com/article.php?sid=59767 :o

BTW. Mam nadzieję, że SONY pomoże jakoś studiu, bo z taka grafiką gra sie nie sprzeda.

grafika na poziomie Ferrari Challenge. jesli tylko model jazdy bedzie podobny jak tam, to bez wzgledu na to, jak gra bedzie wygladac, to i tak ja kupie. ale na pewno nie w dniu premiery ;-) FC kupilem w dniu premiery, placac straszne pieniadze i liczac na to obiecane DLC i okazalo sie, ze po 2 miesiacach gre mozna miec za 1/3 ceny, ktora zaplacilem, a o DLC mozna zapomniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grafika na poziomie Ferrari Challenge. jesli tylko model jazdy bedzie podobny jak tam, to bez wzgledu na to, jak gra bedzie wygladac, to i tak ja kupie. ale na pewno nie w dniu premiery ;-) FC kupilem w dniu premiery, placac straszne pieniadze i liczac na to obiecane DLC i okazalo sie, ze po 2 miesiacach gre mozna miec za 1/3 ceny, ktora zaplacilem, a o DLC mozna zapomniec...

Przy tej grze nie oczekiwałbym cudów. FC było średnie a z tego co widać po gameplayu i screenach V8 trochę moim zdaniem do FC daleko. Ta gra cierpi na schorzenie które określiłbym jako : gra nijaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FC było średnie

srednie pod jakim wzgledem?

i grales na kolku czy na padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
srednie pod jakim wzgledem?

i grales na kolku czy na padzie?

Widziałem u kumpla ale nie grałem, zresztą oceny na necie również dają sporo do myślenia poza tym te efekty zniszczeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem u kumpla ale nie grałem, zresztą oceny na necie również dają sporo do myślenia poza tym te efekty zniszczeń...

no to sie powtorze z innego watku:

picard_facepalm.jpg

Ferrari Challenge to najlepsza symulacja jazdy samochodem, jaka sie ukazala na PS3. ktos, kto szuka czegos lekkiego, latwego i przyjemnego dostanie solidnie po pysku od gry i wiecej do niej nie wroc. ktos, kto chce w to grac na padzie - przekona sie, ze jest jakis powod, dla ktorego w samochodach padow sie nie montuje. Gran Turismo 5 Prologue przy Ferrari Challenge to arcade pelna geba ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak odświeżę ten stary temat...

Nie ma ktoś, albo nie widział sklepiku, który miałby tą grę na zbyciu?

Chodzi mi o pierwszą wersję, nie Next Challenge, bo ta akurat jest wszędzie dostępna bez problemu.

Zależy mi na pierwszej części, bo grałem na PC i grało mi się bardzo przyjemnie. Teraz chciałem sobie odświeżyć ten tytuł, ale z tego co patrzę to jest on prawie, że niedostępny...

Jakby ktoś miał jakieś namiary to będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak odświeżę ten stary temat...

Nie ma ktoś, albo nie widział sklepiku, który miałby tą grę na zbyciu?

Chodzi mi o pierwszą wersję, nie Next Challenge, bo ta akurat jest wszędzie dostępna bez problemu.

Zależy mi na pierwszej części, bo grałem na PC i grało mi się bardzo przyjemnie. Teraz chciałem sobie odświeżyć ten tytuł, ale z tego co patrzę to jest on prawie, że niedostępny...

Jakby ktoś miał jakieś namiary to będę bardzo wdzięczny.

Nie ma bo gierka nie zostala doceniona przez graczy. No i słusznie, bo poza fajnym modelem jazdy (mokry asfalt swoje robi) nic tu ciekawego nie ma. Do tego brak licencji na niektóre fury, zaledwie kilka aut w garażu haha....

Ja właśnie chcę sprawić sobie Next Challenge, bo jest trochę zmian no i tym razem Panom z Milestone nawet model jazdy wyszedł... chyba tym razem pracowali nad nim na trzeźwo, bo wszystkie inne ich produkcje robione są na kolanach z browarem w ręku... szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamówiłem, udało mi się trafić nówkę w folii :D

Muszę skoczyć po paczkę na pocztę i będzie można pośmigać sobie troszkę w ten jakże archaiczny tytuł.

Bez względu na to czy kicha czy nie, to chciałem go sobie obgrać na konsoli. Tak samo jak Next Challenge, które również kiedyś zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem niedawno SuperStars V8 next challenge i Ferrari the race experience. To pierwsze na allegro za ok 30 zł a to drugie nówke sztuke w Empiku za coś ok 38 zł.

superStars śmiga się fajnie itd. za to Ferrari jest trudne... kupiłem Ferrari 360GT i startuje w klasie GT Race i mam problem cokolwiek wygrac.... chyba że za krótko jeszcze w to gram albo miałem jako pierwsze kupi cos tańszego ala Testarossa i zacząc od słabszej klasy ??? Może ktos cos podpowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować trofeum Mister Pole Position?

Próbowałem już na różne sposoby i nic:/ Mam wersję gry z US Store.

If you have chosen to do your first championship on easy then this will be easy enough for you. Just beat the final qualification time to finish in pole position. A few people have been having difficulty getting this trophy to unlock but a way around it is to try to manually skip sessions with Triangle18x18.png as opposed to using session select.

O co chodzi z tym :triangle: ? Wytłumaczy mi to ktoś dobrze pls?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie trofeum jest że musisz zdobyć 8 pole position (1-sza lokata w kwalifikacjach) w jednych mistrzostwach.

A z tym :triangle: to chodzi, że można nim ręcznie przeskoczyć do następnej sesji czyli jak mniemam z kwalifikacji do wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pamiętam... Puchar glitchował się w momencie jak przeskoczyles którąś sesje na :triangle: Musisz wejść do każdej sesji i następnie w niej przewinać czas do końca.

Skipowanie sesji glutchuje puchar.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, będę próbował, session selection w ogóle nie tykam.

Skończylem championship wg Twoich zaleceń, przewijałem czas. W kwalifikacjach zaczynałem od 14 minuty, robiłem jedno kółko z najlepszym czasem i wychodziłem do pitu i przewinąłem czas do końca. I tak przez całe 10 wyścigów, trofeum nie wpadło.

edit.

Ale ze mnie głupek, przecież tego trofeum w ogóle nie ma na liście. Sugerowałem się opisem ze strony ps3trophies.org, która wprowadziła mnie w błąd. Gra zrobiona na 100%:)

Edytowane przez Andreios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×