Skocz do zawartości
Skooby

PS3 A monitor.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar zakupic sobie ps3 ale nie posiadam jak dotad ani mointora lcd ani zadnego tv z hd w domu.

Interesuje mnie to czy moge podlaczyc w jakis sposob psa do normalnego monitora, i czy strace bardzo wiele na jakosci??

(jakies fajne tv full hd dokupie osbie wkrotce.)

Prosze o pomoc

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość ale będzie trzeba zakupić przejściówkę. Niestety cena odstrasza :/ Jakieś 250-300 zł trzeba wyłożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo możesz kupić kabel VGA, ale ja bym sobie taką grę darował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
(jakies fajne tv full hd dokupie osbie wkrotce.)

Prosze o pomoc

Pozdrawiam.

nie kupuj ful hd, jesli juz to samsung seria A lub B 551, jesli cie na takie cos nie stac to kup PORZĄDNY telewizor HD Ready, z dobrym odswierzaniem i OSTROŚCIĄ o któej jednak bardzo duzo osob nie pamieta...

Wiem co mowie poniewaz pracowalem przez ponad rok w sklepie RTV i mialem mozliwosc podlaczenia pleja do wiel telewizorow, a napewno powyzej 50 modeli.

Warte polecenia sa toshiba, samsung - dlaczego ? toshiba ma najlepsza ostrosc w cenie do 2000 zl a samsung najlepsza jakosc kolorow, np seria B450, B551, A650, B650 itd itd.

Fajnym telewizorkiem w przystepnej cenie jest 32A651 (full hd) lub 400 zł tanszy 32B450 hd ready z porownywalna (gorsze odswiezanie i reakcja matrycy) jakoscia obrazu w tej wielkosci (32") telewizora.

Nie oplaca sie kupowac full hd jesli nie kupujesz więcej niz 40 cali. Inaczej zauwazalnej roznicy nie zobaczysz...

A w full hd mozna sie niezle nabrac.. najlepszy przyklad samsung a450 i samsung a615 - pierwszy telewizor jest HD ready z porządnym odswierzaniem i prawie bez smug a drugi to full hd z 24Hz i drozszy o 300-400 zł. Okazuje się ze 450 ma 2 razy lepszy obraz niz wlasnie 2 modele wyzszy 615...

Bardzo fajnie wyglda obraz z Sharpa w HD, sygnal analogowy jest w Sharpie tragiczny.

Edytowane przez sauce001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×