Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

sixaxis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragon85pl

Mam pytanko czym jest zasilany pad ? tz czy tam sa jakies AA , AAA ? czy jakieś inne ogniwo ... ? bo niemoge sie tego info doczytać :( bo niejestem przekonany do "zintegrowanych" ladowarek .. mam logitech mx900 i "matka" laduje mi baterie tylko do 1/5  = psuła ogniwa . a przy okazji jak wyglonda ten proces ładowania ???  :] przez złoncze mini usb czy co to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem, że w tych padach są akumulatorki, których się nie wymienia. Sony podobno ma za darmo wymieniać pady ze zużytymi akumulatorkami. Ale to tekst z jakiejś stronki bo ktoś zadał pytanie co zrobić z takim padem (wyrzucać nie wolno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[joke] Ciekawe, czy będą tak samo wybuchać jak ich baterie do laptopów ;) [/joke]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[joke] Ciekawe, czy będą tak samo wybuchać jak ich baterie do laptopów ;) [/joke]

na szczescie sa male wiec nie groza uszkodzeniem ciała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

heh to troche niefajnie :(  a właśnie bardzo ... jestem z wioski ...  wiec specjalnie bede musial jechac do miasta aby "utylizować " pada .. a pozniej czekac do 30 dni roboczych na nowego  :(((((

add.

chodząc po necie znalazłem takie cosik ps3thumbcovers.jpg  morze jeszcze jakaś nakładka z wibracja ;) co sie przyczepia pod pad .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×