Skocz do zawartości
kerrang

Karta kredytowa w US PS Store

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa. Problem pojawiał się już u innych userów ale nie do końca taki sam jak u mnie. Zresztą nie został do końca rozwiązany.

Mam pomarańczową kartę kredytową ING. Na swoim koncie US dodałem ją już jakiś czas temu, nie było z tym większych problemów. Cały czas na nią coś kupuje, sprawdziłem nawet przed chwilą. Wszystko działa.

I teraz chciałem zasilić swoją kartą konto kolegi. Robiłem to już kilka razy i też działało. A wczoraj nie. Wpisywałem dane karty chyba 100 razy. Nawet podałem w ustawieniach konta swoje nazwisko i taki sam adres jak u siebie. I nic. Ciągle dostaje "Card information is not valid". Wiem, że ludzie mają podobny problem w Wirecard z US PS Store.

Czy ktoś ostatnio wprowadzał dane karty kredytowej do tego sklepu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobry problem ale z Wirecardem , a kilka tyg. temu kupowalem w "storze amerykanskim"- co sie dzieje moze ktos pomoc w tej sprawie ?

Z gory dzieks i pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka
Dziwna sprawa. Problem pojawiał się już u innych userów ale nie do końca taki sam jak u mnie. Zresztą nie został do końca rozwiązany.

Mam pomarańczową kartę kredytową ING. Na swoim koncie US dodałem ją już jakiś czas temu, nie było z tym większych problemów. Cały czas na nią coś kupuje, sprawdziłem nawet przed chwilą. Wszystko działa.

I teraz chciałem zasilić swoją kartą konto kolegi. Robiłem to już kilka razy i też działało. A wczoraj nie. Wpisywałem dane karty chyba 100 razy. Nawet podałem w ustawieniach konta swoje nazwisko i taki sam adres jak u siebie. I nic. Ciągle dostaje "Card information is not valid". Wiem, że ludzie mają podobny problem w Wirecard z US PS Store.

Czy ktoś ostatnio wprowadzał dane karty kredytowej do tego sklepu ?

Hej

Identyczny problem mam na UK wpisuje dane karty i wyskakuje "Card information is not valid" i po 3 lub 4 próbie banują mnie na 3 lub więcej godzin a kartą jest Visa koleżanki mieszkającej w Angli::(może nie ma hajcu  >:()

Erni1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.nice_guy

Ja miałem to samo wczoraj z mastercart na US. Wszystko szło pięknie do momentu podania danych adresowych do faktury. Mam dane konta zmyślone i myślałem że nie mogę przelać kaski. Ale widzę że macie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja jakies 2 miesiace temu robilem zakupy swoja karta (VISA PKO Silver) i wszystko bylo ok... Musialem wymienic karte na nowa ostatnio, zmienillem ustawienia w Account i zakupilem bez problemu FLOW... U mnie wszystko OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×