Skocz do zawartości
Chiro

Usebar'y

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie moje usebar'y, które mam w sygnaturze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic specjalnego, a w dodatku irytująco wysoka jest przez nie Twoja sygnaturka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystko na jedno kopyto, pod wzgledem technicznym tez nic ambitnego ale od czegos trzeba zaczac :) Uzyj elipsy aby uzyskac efekt szkla-wypuklosci. I ramka by sie jeszcze przydala na kazdym :)

Co do rozmiaru- idea userbarow jest to zeby zajmowaly malo miejsca- wiec troche niepraktyczne te Twoje :)

A jesli chcesz umiescic duzy obrazek na malej powierzchni mozesz zrobic userbara w formie gif-a tak aby obrazek (np konsola ps3) przewijala sie powoli tam i z powrotem) :)

Powodzenia :) pusc wodze fantazji :)

Edytowane przez Sebaseba1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... takiej opinii potrzebowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, rzeczywiście są SPORO za duże (zwłaszcza pierwsze 3, ten z FF i GTA4). Dodatkowo:

-Ten z manufaktury ma ząbkowane krawędzie.

-W tym z PS3 dobrze widać granicę pomiędzy konsolą, a resztą (ta linia pomiędzy PS3, a padem).

-Staraj się też dobierać lepsze zdjęcia. Włosy Ibrahimovica i (zwłaszcza) spodenki Lamparda może i nie przeszkadzają na zdjęciu, ale "wyjęte z kontekstu" wyglądają IMO z lekka dziwnie...

-Usunąłbym logo "IV" z userbara o GTA. Jakoś tak nie pasuje, a wszyscy i tak skojarzą Niko z akurat tą częscią (zwłaszcza, że mają opis :wink: )

-Po ostatnie: ciągle "fan"? Rozumiem, jakby to był jeden userbar, ale przy tylu mógłbyś trochę urozmajcić opisy i zmienić na np. "Playstation 3 player", "GTA IV player" czy "Mozilla Firefox user"...

Na twoim miejscu robiłbym zwykłe (350x19px) userbary zamiast takich kolosów i rzeczywiście czasem dodał efekt szkła do nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mocno średniawe, Po pierwsze userbary mają określoną wielkość 350x19, Twoje przez dodawanie dodatkowych "wystających" elementów są znacznie większych rozmiarach np 350x172 ( w tych rozmiarach to ja już robiłem sygnaturki).

Brak ramki, napisy czasem bez obramowania czarnego 1pcx. Brak "szkiełka", czcionka wygładzana a powinna być bez wygładzania.

Postacie (albo elementy wystające) często są źle wycięte. Popatrz np na postać Lamparda, to szare obramowanie postaci psuje cały efekt. Podobnie jeśli chodzi o "manufakturę" czemu ma służyć obramowanie środkowego elementu??

Musisz popracować, najlepiej udaj się na jakieś porządne forum dot tematyki userbarów i tam szukaj wskazówek ;)

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim... i tak je usunę bo wstawiłem po to aby je wam pokazać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×