Skocz do zawartości
chi66

Zatrzymujące się downloady z PSS (aster w-wa)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu mam dosyć specyficzny problem ze sciąganiem z Europejskiego PS Store. Jak sciągam cokolwiek większego (c.a. 1 GB) z PSS to do pewnego momentu download idzie z maksymalną prędkością łącza. W pewnym momencie praktycznie zatrzymuje się (np. teraz od mniej więcej godziny demo InFamous stoi na 31% status "Downloading..." ). Download nie jest w tle, nie sciągam też nic innego ani na PS3 ani na żaden z komputerów w LANie. PS3 podpięte kablem do rutera.

Żeby było śmieszniej, jeśli zacznę sciągać coś innego z PSS to sciąga się z maksymalną prędkością, a po tym jak się już sciągnie, download z którym mam problem ruszy się np o 1Mb i potem dalej stoi...

Szlag mnie trafia bo z żadnej innej lokalizacji (rapidshary, mediafajery, ogólnie www, video streaming) nie mam takich problemów, jedyny podobny problem występuje czasem z warszawskiego astera ze sklepem iTunes.

Czy ktoś może doświadczył czegoś podobnego ? Z tego co mi wiadomo w innych sieciach (Netia, UPC) taki problem nie występuje.

Z góry dzięki za (p)odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie mam ten sam temat, też mam Aster. Killzone 2 demo właśnie mi tak szło, jak krew z nosa, jakieś 4h na łączu 6mb. Jedyne wyjście to pause i potem resume, działa za każdym razem.

Edytowane przez kabi27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie mam ten sam temat, też mam Aster. Killzone 2 demo właśnie mi tak szło, jak krew z nosa, jakieś 4h na łączu 6mb. Jedyne wyjście to pause i potem resume, działa za każdym razem.

Zazwyczaj działało, ale ostatnio nawet to nie pomaga - zapuszczone wczoraj demo InFamous jeszcze przed chwilką miało 91% (sciągało się od 31% z mojego ostatniego posta). Pauzowałem i resumowałem wiele razy - niestety nie pomogło. Natomiast w międzyczasie sciągnąłem sobie wcześniej zakupionego Cuboida i Bionic Commando Rearmed - zeszły jak burza ...

Ciekawiło mnie głównie czy problem jest specyficzny konkretnie dla Astera. No cóż, oprócz tego nie mam co na nich narzekać - ale korci mnie żeby przetestować ADSLa z Netii, jest trochę tańszy a to moja jedyna alternatywa. Obaczy się.

Dzięki za opdowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna wina jeszcze może być w tym że Infamousa zasysa mnóstwo ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam dokładnie to samo - również Aster w Warszawie. Podejrzewam natomiast, że to nie jest wina samego Aster, tylko chodzi o wielu chętnych na demka pokroju inFamous czy Killzone 2 - serwery nie wyrabiają.

EDIT: Wczoraj sobie darowałem pobieranie, a dziś zapiernicza aż iskry lecą - prawie 1 MB na sekundę, czyli tyle ile powinno w moim pakiecie Twój Dom. Bez żadnych zamułek ;)

Edytowane przez mOzGu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja z kolei z asterem mam taka jazde, ze sciaga sie (roznie), a potem czasem mam blad podczas instalacji sciagnietego pliku. Czyli jakby zle sie zassalo. Np Flowera scaigalem 5 razy zanim sie zainstalowal (kazde sciagniecie godzina ;P)

aster nie lubi pss i itunesa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grooveshark.com tez nie lubi, aczkolwiek ostatnio czuc lekka poprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, ja z kolei z asterem mam taka jazde, ze sciaga sie (roznie), a potem czasem mam blad podczas instalacji sciagnietego pliku. Czyli jakby zle sie zassalo. Np Flowera scaigalem 5 razy zanim sie zainstalowal (kazde sciagniecie godzina ;P)

aster nie lubi pss i itunesa :)

Ja miałem to samo z ZEN Pinball - pomogło podłączenie PS3 bezpośrednio do modemu na czas pobierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takiego czegoś to ja nie miałem :P A może dlatego, że mam Neostrade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie ze wpadles na taki genialny pomysl i podzieliles sie tym w watku na temat sieci aster. Po prostu grastulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×