Skocz do zawartości
Emir

UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .ja też jestem chetny do gry,dobry pomysł z tym turniejem, zapraszajcie moje ID ziomek24 , chetnie kogos obije:D :biggrin: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę.

Pozdrawiam i zapraszam do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mały sparing, nick CinukPl - zapraszam tych doświadczonych i nie tylko

gg 7838043 -

Edytowane przez #cinek#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID : GeFFeR_WZL

@ : g3ffer@gmail.com

dodawac do znajomych jak chcecie pomucic czasem w UFC'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce pograć to mój psn id: BaMpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Panowie, a co powiecie na turniej? albo skromna liga?

system playoff lub na odpadanie...

Można coś o tym pomyśleć moim skromnym zdaniem.

Pozdrawiam.

moj psn : MajloshPL (lecz do 14 lutego nieaktualne)

a obecnie dodawac : lukasz87z

Edytowane przez Majlosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja niestety mam problem z ufc nie dzial ami online wyskakuje komunikat"a connection error has occurred during the match this match will be invalid" wie ktos o co chodzi lacze mam wydaje mi sie ze wystarczajace bo 6 mb a na konsoli pokazuje ze wyciaga 5,9 prosze o pomoc bo nie wiem co z tym zrobic :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja niestety mam problem z ufc nie dzial ami online wyskakuje komunikat"a connection error has occurred during the match this match will be invalid" wie ktos o co chodzi lacze mam wydaje mi sie ze wystarczajace bo 6 mb a na konsoli pokazuje ze wyciaga 5,9 prosze o pomoc bo nie wiem co z tym zrobic :) pozdrawiam

Jesli masz konsole podlaczona do neta przez wifi to zapewne to jest powodem (tez mialem taki problem). Jesli nie moze to twoi przeciwnicy odlaczaja kabelek i wtedy wyskakuje taka informacja. Jezeli to nie jedno z powyzszych to nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak coś to ja też mogę pograć , zapraszajcie na PS3 albo piszcie na forum . A co do ligi można by było jakąś zrobić :P

Edytowane przez Alan9714

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta liga to dobry pomysl, mozemy cos takiego zdzialac, zapraszam na gre : michu88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ale jak byśmy mieli robić już tą ligę to parę osób by się przydało , zrobię listę kto był by chętny to niech piszę będę was dopisywał :

- Alan9714

- Majlosh

- MiChu

- seba201110

- Murzyn21

- Sirven-PL

- wojciech_m

- David_PL_

- Rosomaczek

Edytowane przez Alan9714

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do turnieju mamy już 7 ludzi . Przydała by się jeszcze jedna osoba żeby parzyście było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się złapać kumpla to skołuje gierke i chętnie zagram w tym turnieju:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nick - Rosomaczek - i piszę się na turniej!! Proponuję jakiegoś prezesa wybrać który zarządzi wszystkim.

Edytowane przez Rosomaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest nas 9 czekamy jeszcze tylko na jedną osobę i koniec zapisów . Jak coś mogę być prezesem turnieju kto chce vice prezesa ?:> Może MiChu ? Jak zbierzemy wszystkich powiem jaką wagą gramy i każdy będzie sobie mógł wybrać jednego zawodnika . Tylko teraz nie pisać w postach że sobie ktoś zaklepuje . Powiem kiedy będzie można wybrać i wtedy powiecie a ja obok waszego nicku dopiszę imię i nazwisko zawodnika wybranego przez was .

Edytowane przez Alan9714

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tym wybieraniem to nie jest najlepszy pomysł. W pierwszej kolejności wybrani będą najlepsi zawodnicy a reszcie zostaną same cieniasy. Jeśli już to proponuję losowanie lub wybieranie zawodnika każdorazowo przed walką. Takie jest moje zdanie.

Ps. A może grajmy CAF`ami?? Wtedy bedzie sprawiedliwie. Każdy zagra takim zawodnikiem jakiego sobie stworzył.

Edytowane przez Dafid_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×