Skocz do zawartości
Emir

UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z przykrością muszę tez zrezygnować z turnieju ponieważ sprzedałem ufc. Trzeba już zacząć zbierać na UFC 2010. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za, mozna wklejic dawidosa za murzyna.

Edytowane przez MiChu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wpisałem Dawidosa. A co z miejscem za Jarasa, jest ktoś chętny dołączyć do turnieju?

Panowie jakoś ucichło w temacie walk. Gracie jeszcze?

Ps. Grałem wczoraj z Wojciechem i ledwo wygrałem przez decyzję. Widać, że da się w niedługim czasie podnieść umiejętności ostrym treningiem. Także panowie trenujmy żeby nawsadzać sobie trochę soczystych kopów w wielkim stylu :)

Edytowane przez Dafid_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dodanie mnie do turnieju ;). No więc z kim mógłbym stoczyć pierwszą walkę i kiedy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawidos ja jestem chetny, mozemy sie ugadac na walke,moj psnid: michu88, ja gram tylko nie wiem co sie dzieje z Alanem, bo z nim mi zostaly tylko 2 walki no i z Dawidosem bo doszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chetny do grania w turnieju :) moj psn id WanderleiPride :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miroshima wpisałem cię do grupy b. Przeczytaj sobie poprzednie posty tam masz wszystko dokładnie opisane jak gramy z kim itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem 2 walki z dawidosem95. Obie przez TKO, jedną w pierwszej rundzie drugą w drugiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zawalczylem juz pierwsza walke :

WanderleiPride (Rashad Evans) pokonal Wojciech_M (Quinton Rampage Jackson) przez TKO w 2 rundzie ;)

prosze reszta zawodnikow z mojej grupy o zaakceptowanie zaproszen ktore do nich wyslalem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem 2 walki z dawidosem95. Obie przez TKO, jedną w pierwszej rundzie drugą w drugiej

Seba napisz mi mail`a kim graliście.

Panowie info odnośnie walk wysyłajcie na maila c.dawid@op.pl bo tutaj mogę coś przeoczyć i nie wpisze walki.

Ps. Anulowałem wszystkie walki w których uczestniczyli Murzyn oraz jaras

Edytowane przez Dafid_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic nie mogę z internetem zrobić . Jak coś to będę próbował dalej dam znać jak coś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie jak bym chciał zagrać w UFC z którymś z was to jak się połączyć żebyśmy grali razem. A nie żeby np jak tworze serwer to mi jakiś inny koleś wyskakuje bo się dołączył ? Jest jakiś sposób na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz grę i jak jesteś w miejscu,gdzie wybiera się zawodnika naciskasz przycisk start na padzie i wyskoczy ci takie małe okienko i tam będziesz miał opcję invite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak już zdobyłem 50lvl to mi wszystko jedno z kim gram więc jak ktoś chętny na sparing to dodawać mnie do znajomych. Jak jest jakieś wolne miejsce w turnieju to również się na to piszę. Miałbym też małą prośbę do któregoś użytkownika. Nie wiem, czym był spowodowany dzisiejszy dzień ale wyjątkowo miałem dziś formę. Same zwycięstwa, żadnej porażki. Po którejś z rzędu, jakiś obcokrajowiec napisał do mnie że mam kiepskie połączenie. Jestem ciekaw czy rzeczywiście tak było czy nie. Dodam że mam 1mb i jakoś lagi mi się nie zdarzają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema , działa mi już internet na PS3 więc ktoś z grupy niech napisze to chętnie się zmierzę . Będę grał Rashed Evans .

Co do odpowiedzi wyżej : Ja też mam internet 1mb i nie mam lagów . Lagi są rzadko ale powodowane przez przeciwnika bo jak grałem to miałem kompa wyłączonego więc nie było jeszcze innego połączenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mi się wydaje, albo ostatnio zajebiście poprawili serwery. nie rozłącza, mało laguje - aż trudno się momentami przyzwyczaić :)

dobrze, bo już myślałem że z 2010 będzie podobnie, ale idzie do przodu - dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Szukam chętnych na ustawke aby zrobić trofeum gold digger w undisputed... Moj PS ID to : Sirven-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo elo zagram chętnie z każdym jestem dostępny dosc czesto głównie wieczory czy noce :biggrin: jak co to tez pisac na gg 3024660 zapraszac sokol27je

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że pozostało kilka dni do premiery edycji 2010 odświeżam temat ;)

Ktoś kupuje w premierze poza mną?

ps. Można w sumie założyć nowy temat dla 2010, tak żeby się nie mieszało w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że pozostało kilka dni do premiery edycji 2010 odświeżam temat ;)

Ktoś kupuje w premierze poza mną?

ps. Można w sumie założyć nowy temat dla 2010, tak żeby się nie mieszało w przyszłości.

Ja posiadam już grę od 27 maja:) jeśli chcesz dodaj mnie do znajomych pogramy. Sprawdziłem już 2 osoby, ale nie reprezentują zbyt wysokiego poziomu, a przydało by się zrobić jakiś team.:) Oczywiście nikogo nie chce obrażać i chętnie udzielę wskazówek.

PS: udało się komuś z Was zgarnąć rushguard, który można było wygrać? Ja się zmieściłem w tej pierwszej trzydziestce i już leży u mnie w domu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, chetnie bym z wami pogral, sprawdzil jaki jest poziom na ps3site:) dodawajcie mnie do znajomych chomik2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×