Skocz do zawartości
pawlos26

Toshiba 32" Regza TV - 32C3030DB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy TV w temacie ma 1080p b nie jestem pewien a licytuje go wlasnie. w gazecie z UK Play o playstation pisze ze ma, na aukcji pisze ze ma ale na stronie toshiby nie bylo wzmianki tylko tam byl 32C3030D a na aukcji jest 32C3030DB

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie modele "C" przyjmują sygnał 1080p ale wyświetlają obraz przekonwertowany do 1366 x 768. Wersje X i Z są FullHd. Oznaczenie "B" na końcu nazwy  to kolor, w tym wypadku Black (czarny).

[a href=http://www.toshiba.de/consumer/content/defaultid1_1_id2_2_id3_175_id4_5.aspx" target="_blank]http://www.toshiba.de/consumer/content/def..._175_id4_5.aspx[/a]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli bede mogl np uruchomic the darkness w 1080p? ps. wygralem licytacje za 390 funtow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uruchomisz niczego w 1080p.... wszystko wyswietli sie w max. 1080i...  ~ idealna rozdzielczosc 720p :)

kolega wyzej napisal, ze tylko modele X i Z (full HD) wyswietlaja taka rozdzielczosc (1080p) twoj to hd ready (720p)

1080p = 1920x1080

720p = 1280x720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty

ja szczególnie polecam model x3000P smiga ślicznie w full hd 1080p bardzo ładna czerń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli bede mogl np uruchomic the darkness w 1080p? ps. wygralem licytacje za 390 funtow :)

jedynie telewizor z rozdziałką 1920x1080 wyświetli 1080p i to musi mieć jeszcze napisane że wyświetla taki sygnał. Bo przyjąć to każdy może, ale większość musi go przeskalować. Więc na palźmie 852x480 też wyświetlisz obraz 1080p tylko w odpowiedniej rozdzielczości matrycy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam od srody Toshibe. Spisuje sie zajebiscie po prostu rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×