Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Na x360 te grę odstawiłem.Jak zacząłem grac na plejaczku, to dopiero mnie wciągnęła.Mam pytanie,gram wojownikiem(człowiek).Mam koncepcję podnoszenia statystyk do walki dwoma mieczami.A może lepiej skupic sie na mieczu i tarczy?

Poradźcie wybór taktyki dla tej postaci.W zasadzie i tak muszę ciagnać Siłe aby dobic do 38 i nałożyc tę zbroje z darmowego dodatku.

Jesli w druzynie masz juz kogos z tarcza, to skup sie na 2 mieczach jako damage dealer, jesli nie masz, to niestety ktos musi przyjmowac wiekszosc atakow na klate.

Co do taktyki to nic trudnego, walka dwoma mieczami, inwestujesz w skille do ataku owymi mieczami i ich uzywasz, to samo w przypadku tarczy i miecza, gra nie jest az tak skomplikowana zeby miec problem, pograsz troche i obcykasz sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za lokacja "krater"?

Miałem zaliczone wszystkie questy dla towarzyszy (a więc zaliczyłem dom siostry Alistera, dom prześladowców Leliany); istotne jest aby podczas potyczki z demonem gnusności (Wieża Maginów) odwiedzić nie tylko lokacje główne (te w których walczy się z innymi demonami), ale i leżące poza pentagramem (tam gdzie są uwięzieni członkowie drużyny)

BTW

W misji z Connorem musisz odwiedzić pustkę (ta lokacja też jest potrzebna do zaliczenia questa)

A i jeszcze jedno.

Podczas ratowania królowej wybrałeś rozwiązanie siłowe czy dałeś się zamknąć do więzienia?

''KRATER'' to lokacja na która natrafiamy przypadkowo ale juz wiem ze nie jest wliczana w to trophy, ale kurde wkurzylem sie bo skoro mowisz ze przy quescie z connorem musze wejsc do pustki no to dupa zimna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Przezedlem te wyspy w pustce, ale teraz mam kolejny problem. Biore zadania z kantora w RedCliff zaznaczem jakies zadanie w kodeksie i na mapie nie jest pokazane gdzie mam isc wczesniej ukazywal sie maly trojkacik ktory pokazywal gdzie isc teraz go nie ma, jak zrobic aby ponownie byl?? Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Przezedlem te wyspy w pustce, ale teraz mam kolejny problem. Biore zadania z kantora w RedCliff zaznaczem jakies zadanie w kodeksie i na mapie nie jest pokazane gdzie mam isc wczesniej ukazywal sie maly trojkacik ktory pokazywal gdzie isc teraz go nie ma, jak zrobic aby ponownie byl?? Z góry dzieki

Jeśli pamięć mnie nie myli to zadania z RedCliff są dostępne jako nowe lokacje na mapie świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomas, nie pytaj się non stop o każdą rzecz, tylko po prostu graj, zwiedzaj, gadaj z każdym, zabijaj wszystkie stwory, zbieraj loot, a w końcu zrobisz wszystkie questy.

Niektóre są takie, że robisz je od razu w okolicy, a niektóre takie, że dopiero pod koniec gry możesz je zrobić.

Także cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość bo tej gry na szybciora nie przejdziesz.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa z otwieraniem skrzyń.Jakie skille trzeba podnosic by móc otwierac różne skrzynie?Bo tam gdzie sie podnosi statystyki postaci, nie widzę żadnej odpowiedzialnej za te czynność i wiekszość skrzyn nie chce mi sie otworzyć(fakt dopiero zacząłem i mam dopiero 6 lvl).Czy później jest juz z tym łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz albo być Łotrzykiem albo miec w drużynie łotrzyka i w jego skillach bedzesz miał zdolności otwierania skrzyni. ot cały klucz do sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem gdyż nie mogę połączyć się z serwerem DA. Wyskakuje komunikat że serwery są niedostępne proszę spróbować później. Może ktoś pomoże??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co my Ci mamy pomóc? Jak jesteś połączony z PSN to logiczne, że problem po ich stronie.

Nie pozostaje Ci nic innego jak grać i po prostu czekać aż serwer wstanie ponownie.

Zresztą po co w tej grze połączenie z serwerem? Aż tak bardzo chcesz wysłać staty? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tym razem mam dość duzy problem, spedzilem juz ponad 33 godziny nad gra. Zdecydowalem sie pojsc do krainy krasnolodow. Tam poszedlem do prawej reki jednego i drugiego kandydata na krola. Dostalem zadanie wygrac walki na arenie a u drugiego pokazac dwom osoba dokumenty. Pokazalem te dokumenty ale wyprawe do sciezki zostawilem na potem. Poszedlem stozyc walke na arenie tam przegral w ostatniej walce i wcytalem gre. Poszedlem do zwierzchnika krola ktory dal mi dokumenty o on juz nie chce ze mna rozmawiac bo wzialem udzial w walkach po stronie drugiego kandydata na krola. Tyle ze ja wczytalem zapis przed arena i wyszlo na to ze bralem juz udzial. Poszedlem na sciezke znalazłem ojca diewczyny ktorej mialem pokazac dokumenty czyli wykonalem cale zadania wracam do tego pomocnika od dokumentow a on nie chce ze mna rozmawiac. A problem tkwi w tym ze ide do drugiego pomocnika kandydata i on tez nie chce ze mna rozmawiac. A chcialem sie opowiedziec za kandydatem na litere B nie pamietam imienie jest on w wielkiej sali kongresu ale juz ani jeden ani drugi zwierzchnik krola nie chce ze mna rozmowiac czy to zonacza koniec gry?? czy da sie to jakos naprawic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś załapać na "darmowe" DLC, które dzisiaj wisiało na psstore?

Niestety musiałem dłużej zostać w pracy i okazja przeszła mi koło nosa :down:

Czy ktoś wie co to były za dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vuko no co ty mowisz;/ jak sciagne dodatek tam z tym golemem albo zbroja smoka?? naprawi sie to;/?? ALbo jak sciagne z neta patcha wgram na pendriva i wrzuce na ps3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC to DLC, patch to patch.

Wersji ps3 nie załatasz patchem na pc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś załapać na "darmowe" DLC, które dzisiaj wisiało na psstore?

Niestety musiałem dłużej zostać w pracy i okazja przeszła mi koło nosa :down:

Czy ktoś wie co to były za dodatki?

Ja sie zalapalem czesciowo, duzo rzeczy tam bylo. Pod 10 chyba w tym zbroja dodawana do gry i jakis helm tez fajny. Sciaglem pare pierwszych rzeczy, zobaczylem co dalej, widze no troche jest to ide zrobic porzadek w ekwipunku ;) 5 min wracam i juz po zawodach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja patcha rozwiazuje problem ktory opisalem?? prosz eo szybko odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zalapalem czesciowo, duzo rzeczy tam bylo. Pod 10 chyba w tym zbroja dodawana do gry i jakis helm tez fajny. Sciaglem pare pierwszych rzeczy, zobaczylem co dalej, widze no troche jest to ide zrobic porzadek w ekwipunku ;) 5 min wracam i juz po zawodach :/

To juz nie pierwszy raz te dodatki byly mozliwe do sciagniecia, mi wszystkie 10 przed premiera gry udalo sie na HDD pobrac, polecam wam co jakis czas sprawdzac, bo kto wie kiedy nagle znowu sie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze mi ktos z tymi krasnoludami?? Bardzo prosze o pomoc, nie widzi mi sie grac ponownie 33 godziny od nowa. Moze mozna jakos sciagnac innego patcha lbo po jakims dodatku jest mozliwosc pogodzenia jednoego z króli?? Jezeli ktos ma wiedze albo pomysl co zrobic prosze o pomoc.

Na innym forum znalazłem wypowiedz Wolszebnika "Kandydatów "popierasz" wypełniając odpowiednie questy zlecane przez ich pomagierów (jeden to Duling, imienia drugiego nie pamiętam). Ale ostateczne poparcie i wybór króla następuje dużo później, po wypełnieniu misji Kowadło pustki, Patronka swego rodu i tego z Jarvią."

Ta wypowiedz rozumiem tak ze jak przejde zadania ktore wymienil wolszebnik bede mogl nadal rozmawiac z Vertragiem lub Dulingiem. A moze wiecie kto te zadania zleca?? Bo jezeli Dling albo Wertrag to ja nie moge z nimi juz rozmawiac;/ A jezeli ta wypowiedz jest trefna albo ja cos zle rozumiem prosze o sprotowanie. Z góry dziekuje.

Edytowane przez Tomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś załapać na "darmowe" DLC, które dzisiaj wisiało na psstore?

Niestety musiałem dłużej zostać w pracy i okazja przeszła mi koło nosa :down:

Czy ktoś wie co to były za dodatki?

Ej ja też chce. Czy mogę jeszcze coś dostać? Bo brakuje fajnego ekwipunku żeby wszystkich uzbroić. Byłem wczoraj na pstore ale nic z DA:O nie widziałem.

Daje teraz trzecią i mam nadzieję ostatnią próbę pokonania gry w celu zdobycia platyny. Zostało mi tylko 25% trofeów, niektóre bardzo łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc do osób które zakupiły dodatek Wieża Strażnika.Otóz napotkałem problem(wydaje mi się że to bug w grze).

Jestem na Szczycie Wojownika,wchodze do twierdzy,rozwalam po kolei przeciwników.Wchodzę na 1 pietro.Tam staczam walkę w takiej sali z jakby 4-rema portalami.Zabijam wszystkich i dalsza droga prowadzi do kaplicy.Niestety drzwi są zamkniete(nawet łotrzykiem nie da rady).Tu mam miejsce sprawa podejrzana,bo jak podchodze pod drzwi to atakują mnie niewidoczni przeciwnicy(są po drugiej stronie drzwi,słychać ich,widac statystyki obrażeń,ale ich samych oczywiście nie widzę).ja też mogę zadawać ciosy i nawet pokonuje kiku ożywieńców.po chwili już nie słychac wrogów,ale drzwi cały czas zamkniete i nie mam w całym zamku czegoś nie odkrytego,co by mnie pchneło do przodu.

Czy cos robię źle,czy to jakis bug?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sipap ->

Ewidentnie bug, jeśli pokonałeś wszystkich przy lustrach to powinieneś normalnie móc przejść dalej. Sam miałem taką sytuacje w kręgu magów, gra nie odnotowała zakończenia walki i dlatego nie możesz otworzyć drzwi.

Pozwolę sobie jeszcze skomentować samą grę, jest dobra, ale nic poza tym. Na pewno nie spełniła moich oczekiwań rozbudzonych po szumnych zapowiedziach BioWare, jednak za pierwszym razem gra dawała sporo zabawy, jednak z każdą następną grą coraz bardziej uwydatniają się jej wady - liniowość, niewiele ciekawych questów pobocznych, w zasadzie nie porywająca fabuła, nie wiele rodzajów przeciwników.

Tak czy siak brakowało mi takiego cRPG na konsolę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz porozmawiać z npc na lewo od tych drzwi - wtedy drzwi się otworzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mam porozmawiac ,przez drzwi,przez ścianę? Widzę znaczek tego serduszka,oznaczajacego,że ktos chce ze mną porozmawiac,ale on jest za ścianą.Mam jakoś stanąć w określonym miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×