Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak innym sposobem zrobilem to juz nie zrobie sobie maga krwi dla Morigan?? :( Jesli tak w ktora z pozostalych dwoch specjalnosci zainwestowac? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak innym sposobem zrobilem to juz nie zrobie sobie maga krwi dla Morigan?? :( Jesli tak w ktora z pozostalych dwoch specjalnosci zainwestowac? ;>

Postać którą stworzyłeś na początku gry musi być magiem i tylko tą postacią odblokujesz maga krwi. Co do pozostałych specjalizacji to wybór zależy od twoich preferencji, albo nastawiasz się na wsparcie( leczenie, wzmocnienie drużyny) albo robisz z maga wojaka( zwiększa się atak, obrona, korzystasz z miecza przypisanego tylko magowi krwi). Pierwsza specjalizację Spirit healer ma Wynne, którą później odblokujesz w Wieży Magów więc jak inny wybór ci nie podpasuje zmienisz maga. jak znasz trochę angielski to na ign znajdziesz więcej informacji

http://faqs.ign.com/articles/104/1049419p1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Z tego co czytam to polecacie orzammar zostawic na pozniej. Tylko ze ja tam sie wybralem zaraz po questach w Redclife i lesie Brecilian. Nie za wczesnie w takim razie? (...)  

Zrób save tuż przed wejściem na Głębokie Ścieżki i dawaj czadu ;) Jak gdzieś będzie zbyt trudno, wczytujesz ten stan gry i idziesz do Wieży Kręgu Maginów - zrobisz tamte questy, wrócisz tutaj i po sprawie ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.2 mln szt. Dragon Age poszło w świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.2 mln szt. Dragon Age poszło w świat.

Na trzy platformy. Żaden tam wielki wyczyn. Kiedy sprzedawało się na samą ps2 GT w ilości 30 milionów :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób save tuż przed wejściem na Głębokie Ścieżki i dawaj czadu ;) Jak gdzieś będzie zbyt trudno, wczytujesz ten stan gry i idziesz do Wieży Kręgu Maginów - zrobisz tamte questy, wrócisz tutaj i po sprawie ;)

Eeee, nie bylo tak zle ;P Po drodze w niektorych miejscach bylo ciezej niz na koncu ;) Mam juz koronke i lece do wiezy kregu czy kregow ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robiłem Wieżę Kręgu na początku :D

Szacunek z wpakowanie się na Głębokie Ścieżki na początku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozwinieta Morigan, gdyby nie ona to ladne baty bym dostawal, zaluje tylko ze nie zrobie juz z niej maga krwi bo zepsulem tego questa z malym Connorem. A z lotrzykow ktos jest lepszy niz Leliana? Bo ona w teamie tyly raczej obstawia bo slabo sobie dzieucha radzi ;) Zaluje ze z siebie nie zrobilem w sumie lotrzyka bo blokerow to mam tyle do wyboru ze masakra :/ I bede mial dylemat jak mi dojdzie drugi mag bo nie bede wiedzial kogo wywalic z teamu a bankowo musze miec dwoch wtedy to juz chyba w ogole koszenie na maksa bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leliana jest dobra, strzela z łuku na odległość otwiera zamki. Łotrzyków nie ma za dużo do wyboru niestety. A można ją stracić przy pewnej przygodzie. Wkurzało mnie łażenie dwa razy po tych samych miejscach żeby później otwierać zamki, tak więc zawsze łotrzyk jest ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe gleboki sciezki widze ze dobry trening przed reszta gry, wieze kregu przeszedlem jak burza bezproblemowo chociaz troche nuzace byly momenty jak trzeba bylo w kolko chodzic w te same miejsca;) Teraz Denerim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, dzisiaj wpadła Platynka za Dragon Age. 

Nie było jakoś specjalnie ciężko, ale na pewno zdobycie wszystkich trofeów jest bardzo czasochłonne (niemal 100 godzin). Cóż, czekamy na "Przebudzenie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech, ja mam jeszcze przed sobą trochę trofeów, ale najpierw zdobędę 2 pozostałe z RE5 i platynka z niego wpadnie, a potem dokończę platynę w Dragon Age... tak mało czasu, tak dużo gier nadciąga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek, ja odpuszczam zdecydowanie platyne, chociaz chce zrobic jak najwiecej przy tym jednym podejsciu :) Da sie dostac 2 trofki za romans przy jednym podejsciu? ;P Bo Leliana cos nie chce sie zmiekczyc ;( ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek, ja odpuszczam zdecydowanie platyne, chociaz chce zrobic jak najwiecej przy tym jednym podejsciu :) Da sie dostac 2 trofki za romans przy jednym podejsciu? ;P Bo Leliana cos nie chce sie zmiekczyc ;( ;P

Da sie nawet 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, po zakonczenu watku glownego da sie wrocic do questow pobocznych?? Bo akurat gralem sobie od rana 2 godziny jakos nie zapisywalem nic w trakcie druzyna mi padla i jestem 2 godziny wczesniej w obozie -.-

Wykonujac quest dla Morigan z zabiciem Flemeth warto zabijac ja? Bo to wlasnie ona mnie zabila :P A z tego co widzialem z dialogu to chyba mozna zalatwic bez uzycia sily ;) Tylko co potem z Morigan? Nie chce ja stracic jako maga bo to sila napedowa mojego teamu ;P

I pytanie jeszcze jedno czy Wynne warto miec w teamie?? Bo jest to postac strasznie defensywna i nie wiem czy warto ja miec w teamie kosztem innej sily ataku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz, koniec gry - koniec gry.

A Wynne warto miec jak najbardziej, ma malo czarow ofensywnych i mnostwo defensywnych + dziala jako healerka, no chyba ze grasz na easy, wtedy sie nia nie przejmuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Wynne okazuje się szczególnie przydatna w walkach ze smokami i podczas ostatniej bitwy. Jeśli nie chcesz korzystać z 15 miksturek na sekundę (wiem, przesadzam ;) ), warto mieć ją na stałe w drużynie ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BoryZPL

możesz się z nią ugadać nie zabijasz jej odzyskujesz książkę i kłamiesz że nie żyje, nie stracisz Morigan. Jak byś tam poszedł z Morigan to wiedźma się gdzieś chowa :)

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na medium, u Wynne wkurza mnie drastyczny spadek many podczas walki, albo to ja cos zle dzialam z nia

Ogolnie co moge wywnioskowac po prawie 50h gry i co moglbym doradzic graczom dopiero sie bioracym za gre, to nie warto robic wojownika, jest duzo postaci ktore moge sluzyc za dobrych blokerow. Podobnie z lotrzykami, faktycznie jak ktos wczesniej pisal warto miec ze soba Leliane bo przydatna jest bardzo jesli chodzi o otwieranie zamkow itp itd. Najlepszym wyborem chyba jest wlasnie stworzenie maga (biorac pod uwage ze oprocz postaci glownej w teamie bedzie tylko jeden mag wiecej) albo lotrzyka (biorac pod uwage team sten albo orghren + wynne + morrigan). Ja gram chyba dosc dziwnym skladem bo wyklarowal mi sie przez cala gre ja jako wojownik + leliana + wynne + morigan. Hehe, damski sklad ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Wynne to kwestia dobrego doboru zaklęć, jeśli dałeś jej te wzmacniające to ona non stop marnuje na nie manę, najlepiej dać jej wskrzeszenie, leczące, a potem ofensywne, przynajmniej ja tak zrobiłem i nie miałem problemów :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, w koncu zakonczylem tytul :P Zajelo mi to 65h, ale niestety na platynke nie bede mial sil chociaz jak najbardziej jest do zrobienia... Niestety nie dysponuje taka iloscia czasu, musialbym robote rzucic chyba xD

A powiedzcie mi jakie jest najlepsze zakonczenie? Bo to co ja obralem centralnie zawiadlo mnie na calej linii... Ogolnie moze sie cos stac innego na ceremonii? Bo ogolnie to zostalem malzonkiem krolowej i podazylem za Morrigan w towarzystwie Leliany. Myslalem ze beda jakies fanfary na koniec albo cos a tutaj troche tekstu do poczytania i napisy koncowe :/ Chociaz nie powiem arcydemon ladnie zaszlachtowany na koniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja dragon age przeszedlem wraz z dodatkami ale na pc teraz czekam na kolejny dodatek który ukarze sie 16marca mam pytanie bo jestem nowy na forum chce założyć temat w dziale gry i czemu nie moge wyslac posta czy musze czekac jakis czas czy jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, jeśli sprawdzimy swoje trofea wszystko jest ok, jednak przy porównaniu... są dodane już te z nadchodzącego dodatku!

Dojedzie 9 nowych trofeów z czego, aż 6 tajnych.

Oto 3 które są opisane:

The Enduring Vigil - Acquired all upgrades for Vigil's Keep

Awakening - Completed Dragon Age: Origins - Awakening

i uwaga, wiemy już jaki jest nowy limit poziomu, dodatek umożliwi nam zdobycie 30!

Commander of the Grey - Reached level 30

na potwierdzenie dołączam zdjęcie ;)

http://img148.imageshack.us/i/dsc01750a.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 mam do was takie pytanie dotyczace dodatku do Dragon Age'a, a mianowicie do Przebudzenia ktore ma wyjsc w marcu. Czytalem gdzies ze w wersji pudelkowej sie na PS3 w Europie nie pojawi i ze tylko na PSS bedzie do sciagniecia. Rozumiem ze to oznacza brak polskiej wersji gry? A pytanie brzmi czy angielka wersja dodatku zadziala z polska wersja Dragon Age'a? Chodzi mi np. o import podstaci z podstawowej wersji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polscy użytkownicy mają oficjalnie dostęp do PSN i co za tym idzie do PSS, dlatego to, że nie ma wersji pudełkowej nie powoduje, że nie otrzymamy polskiej wersji. Na chwilę obecną chyba nikt nie da Ci 100% odpowiedzi czy gra będzie w języku polskim i czy będzie działała z polską podstawką.

Pozostaje być dobrej myśli i czekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×