Skocz do zawartości
Emir

Overlord II

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jakiś czas temu zassałem demko jedynki z Hamerykańskiego PSN i bardzo mi się spodobało. Pomysł ciekawy, do tego podoba mi się poczucie humoru córy Pratchett`a. W rezultacie zamówiłem dziś pełną grę w sklepie internetowym i zaczynam śledzić wieści dotyczące drugiej części gry. :)

Ma ktoś tę grę? Nigdzie nie mogę jej dorwać, a premiera miała miejsce 26 czerwca... Pytam o źródła inne niż importy z Allegro.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia po demku? Lepsza, gorsza od pierwszej części? Oops miałem to wpsiać edytując poprzedni komentarz. Przepraszam...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie wrażenia po demku? Lepsza, gorsza od pierwszej części? Oops miałem to wpsiać edytując poprzedni komentarz. Przepraszam...

Pograłem w demo jakieś 10 minut i od razu usunąłem. Nie wiem czy to po prostu gra nie dla mnie ale oto lista rzeczy które mnie odrzucają :

- system walki

- słaby system kierowania minionami

- koszmarny framerate

- jak gram to chce mi się spać :P

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w jedynkę? Podoba Ci się klimat? Ja jeszcze nie, ale zaróno demo jedyneczki, jak i dwójeczki bardzo mi się podobają ze względu na humor córy ojca Świata Dysku.

Zabiorę się za kilka dni za pierwszą część, ale juz teraz rozglądam sie za drugą, któej nigdzie nie można dorwać. Nie ma jej oficjalnie u nas czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałeś w jedynkę? Podoba Ci się klimat?

W jedynkę nie grałem a klimat po zagraniu w demo 2 mogę chyba ocenić - mi się nie podoba... Dziwne, że nie możesz znaleźć. Na ultimie możesz już kupić jak uważasz, że wydanie 230zł na tą grę ci się opłaca :P

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czoraj po napisaniu tych postów sprawdziłęm raz jeszcze EMPIK i okazuje się, że już jest.

Co do klimatu, to kwestia gustu. Imho wszystko w tej gierce na nim bazuje. Jeśli Cię nie przekonuje, to nie spodoba Ci się gra, bo nie ma takiego prawa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie naprawdę dobra gra. Może na początku trochę przynudzają, ale jak dotąd im dalej tym lepiej. Gra ma fajny klimat (jedynie co mogę zarzucić to może trochę zbyt kolorowa, ale da się przeżyć) i daje dość dużo swobody i możliwości. Jedyne co mi się do tej pory nie udało zdobyć to nowe czary/upgrade starych. Ktoś może wie jak można rozwijać się w tym kierunku? (trzeba zdobyć jakieś "Catalysts" czy coś takiego ale osobiście żadnej nie znalazłem) :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zaciekawiła gra. Ciekawy pomysł i ten wybór - zły lub gorszy - coś dla mnie. Uzbieram trochę bilony i zakupię, bo wg. mnie gierka nie jest może jakimś HIT sellerem, ale warta jest swojej ceny. A i Demko już pobieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde ciekawa,graficznie może szału nie robi ale pomysł jest ciekawy.

Dopiero w sumie zaczynam grać. Oczywiście staram się być coraz gorszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w pełną wersję,

mam trochę uwag ale ogolnie to ok.

na moje trochę za dużo chodzenia bez sensu :)

ale klimat całkiem zły przypadł mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos jeszcze w Overlorda II? Mam potrzebe zrobienia pucharkow z online i nie mam z kim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Potrzebuje jakiejs osoby do zrobienia pucharkow online'owych w Overlord 2. Gra ktos z Was jeszcze w ten tytul? Jezeli tak to odpiszcie mi prosze wiadomosc prywatna to podam Wam swoj PSN ID ;)

Pozdrawiam!

PS. Ze swojej strony moge zaoferowac wszelka pomoc w Overlord 2: dotad az dana osoba bedzie miala zrobione wszystkie trofea, dotad bede z nia grac. Nikogo nie zrobie w przyslowiowego... No dobra, powiedzmy, ze w trabe. Tak czy siak, jestesmy tu zeby sobie pomagac, czyz nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest ktos chetny na ustawke w multi zeby wbic trofea? Oferuje pomoc w ich zdobyciu i tego samego oczekuje w zamian :) PSN ID - vonde_PL

Edytowane przez vonde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×