Skocz do zawartości
strike5

kto z UK?

Rekomendowane odpowiedzi

witam , szukam osob w anglii grajacych na ps3 po sieci . mozna by stworzyc dobra grupe graczy na wyspie pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z UK, ale grywam tylko z kolesiami, których rzeczywiście znam. Tzn tylko ich dodaję do listy znajomych. To bardzo rozprasza jak masz długą listę i co chwila ktoś się pojawia, znika... Poza tym co za różnica z kim grasz. Ważne, żeby był dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko byloby ciekawie jak gralo by sie z kims kto mieszka niedaleko mozna potem grami sie powymieniac cos , jakby poznalo sie wiecej osob ze wspolna zajawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tylko byloby ciekawie jak gralo by sie z kims kto mieszka niedaleko mozna potem grami sie powymieniac cos , jakby poznalo sie wiecej osob ze wspolna zajawka

Dobry pomysł, tez powymieniał bym się grami bo przez ebay.co.uk nie mogę sprzedać gier;/ (trzeba mieć telefon domowy;/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos by sie znalazlo moze ale ja nie lubie bawic sie w wysylki :P Zawsze jak odwiedzam rodzine w Polsce to oddaje gry dla mlodszego brata albo sprzedaje dobrym kumplom troche taniej :) No chyba ze ktos sie znajdzie z Bristolu :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym sie dodal do ekipy.

Gregor___ -Newquay

Edytowane przez Gregor___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×