Skocz do zawartości
kaczor

Kodeki w PS3

Rekomendowane odpowiedzi

witam pytanie moje czy jest mozliwosc odtwarzania filmow z pendraiwa?? Jezeli tak to jakie formaty czyta?? nie wiem gdzie szukac pliku w menu ps3 jak wloze pendraiwa.prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze jest mozliwosc,niestety o napisach musisz zapomniec chyba ze wczesniej je wrzucisz do filmu.

Nosnik znajdziesz praktycznie wszedzie w zaleznosci co masz tam nagrane piszesz o filmach wiec wchodzisz w wideo automatycznie pokazuje ci sie wyzej wymienione urzadzenie.Wchodzisz przy pomocy trojkata wciskasz Display All i sprawa rozwiazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak wyzej zostalo napisane. Wciskasz trojkat i display all. Pamietaj tez ze rmvb ps3 nie odtworzy. Za to wszystkie popularne divx i xvid beda dzialac (czyli pliki avi). o ile pamietam to mp4 tez bedzie dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie odtwarza rmvb :( a slyszlaem ze jest niby program ktory umozliwia odtwarzanie plikow z laptopa przez konsole. prosze o linka jakby co. i jakies istrukcje co doinstalacji i obslugi programu jak ktos ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie odtwarza rmvb :( a slyszlaem ze jest niby program ktory umozliwia odtwarzanie plikow z laptopa przez konsole. prosze o linka jakby co. i jakies istrukcje co doinstalacji i obslugi programu jak ktos ma

ten program to PS3 MEDIA SERVER, na forum jest cos o nim. Dzieki temu programowi obejrzysz filmy rmvb prosto z laptopa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi filmy z pendriva na dvd odtwarzało max w 800x600

(USB 2.0)

chyba takie ograniczenie

Ale nie jestem pewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jeszcze tego jak znaleźć filmy w XMB, możesz na pendrive wrzucić je do folderu Video i wtedy jak najedziesz na swojego pendrive to klikasz X i już będą pokazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem zielony co do PS3 więc prosił bym o wyrozumiałość :) A więc przejdźmy do sedna mam problem z dźwiękiem w filmach. Wrzuciłem sobie kilka odcinków serialu na pendrive'a i włączyłem przez display all odpalam jeden z odcinków i słyszę jakieś trzaski nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi nie które odcinki chodzą inne nie. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Jestem zielony co do PS3 więc prosił bym o wyrozumiałość :) A więc przejdźmy do sedna mam problem z dźwiękiem w filmach. Wrzuciłem sobie kilka odcinków serialu na pendrive'a i włączyłem przez display all odpalam jeden z odcinków i słyszę jakieś trzaski nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi nie które odcinki chodzą inne nie. Proszę o pomoc

Sprawdzałeś na kompie czy działają? Może najzwyczajniej w świecie masz spaprane niektóre odcinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kompie wszystko jest ok tylko na PS coś się wali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczaniej jest balagan w kodekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc co zrobić aby wszystko było OK ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ogladac na kompie (co polecam), albo transkodowac niedzialajace filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z divx-em ściągnąłem tego divxa ze strony podanej w menu ps3 wpisalem kod rejestracji i teraz mam problem nie mogę nigdzie ustawić żeby działało to na ps3 wchodzi mi tu tylko w komputerze. nie mogę tego ogarnąć, czy mógł by ktoś mi wytłumaczyć krok po kroku co należy tui zrobić. z góry dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

divx na PS3 działa bez rejestracji, te kody z konsoli są do wypożyczania filmów (VOD) co jest tylko w USA dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

divx na PS3 działa bez rejestracji, te kody z konsoli są do wypożyczania filmów (VOD) co jest tylko w USA dostępne.

czesc dzieki za te podpowiedź, ale jak w takim razie moge odtworzyc film divx ?? nagrywam divx na pen drive i wkładam do ps3 no i tam nic nie ma nic nie moge otworzyc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo chodzi jak błyskawica w niektórych filmach nie mam dzwieku ale wiekszosc chodzi, jeszcze raz dziekuje bardzo

wcisnij trojkat i display all na pendrivie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w tytule... nie dawno to zauwazylem. Chcialem se obejrzec film w divx'ie na ps3 puszczam i dzwiek wyprzedza ruchy warg o jakas sekunde, bardzo denerwujace zjawisko ;p w teledyskach mam tak samo ale teledyski to moze inna bajka bo konwertowane przez program mkv2vob. Bawilem sie w ustawieniach dzwieku i przestawialem ta *khz czy jak to sie nazywa:) ale fakt faktem ze nic mi z tego nie wyszlo... I teraz pytanie czy ma ktos na ten problem rozwiazanie i czym to moze byc spowodowane ??? Firmware? Poczekac na nowy update???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy w innym filmie też tak masz. Jeżeli nie to znaczy, że masz coś nie tak z filmem.

ale na komputerze wszystko jest normalnie... ale niech bedzie potem sprawdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na komputerze wszystko jest normalnie...

Na kompie jest ok, ponieważ kodeki lepiej radzą sobie z uszkodzonymi/źle stworzonymi plikami. Przygotuj się jeszcze na to, ze w niektórych filmach nie będzie dźwięku, albo w ogóle się nie odtworzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna posiadam ps3 wiec proszę o wyrozumiałość.Oto mam taki problem ,posiadam slimke i na niektórych filmach w formacie divix jest brak dzwieku a film normalnie chodzi co dziwne ten sam film w xboxie 360 chodzi normalnie .Czy to problem ustawien PS3 czy poprostu konsola tak już ma?.Ps3 połączona jest do Plazmy kablem HDMI .Prosze o wyjasnienie tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola nie ma kodeków do tego rodzaju kodowania dźwięku. Zrób sobie sieć z kompem i puszczaj filmy przez PS3 Media Server. Przy okazji na przyszłość korzystaj z funkcji "Wyszukaj" na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×