Skocz do zawartości
winiasz

Problem z TV

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem dzis samsunga Series 5 40" i po podlaczeniu przez kabel HDMI obraz w menu ps3 miga... pojawia sie na chwile i znika... w grach 720i jest git obraz jest staly ale w menu miga... pojawia sie i znika... co moze byc przyczyna tego?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podloczyc pod inne hdmi u mnie to pomoglo tez mam samsunga seri 5 tylko ze 32 cale u mnie działa dobrze na tym bocznym hdmi pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... doszedlem czemu tak jest ... TV jest hd ready 1080p i dlatego tylko teraz pytanie czemu mi to dziala w 1080i?!

Pan w sellgrosie sie pomylil i sprzedal zly tv HD READY tyle ze on obsluguje 1080i WTF?! Nawet na tv pisze HD READY

dodam ze podlaczenie przez 3 HDMI jak kolega wyzej napisal dopiero pomogla... nic z tego nie rozumiem!

LE40A551 Samsung - taki model... jest naklejka HD READY ale tv ponoc w Full HD... kurde nie wiem czy mam zwracac czy zostawiac...

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbys postawil wiecej znakow interpunkcyjnych to moze i ja Ciebie bym zrozumial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Nie rozumiem o co Ci chodzi

Wydaje mi sie ze moj post jest czytelny... wyjasniam jeszcze raz...

Posiadam TV LE40A551 Samsung i ktory posiada 3 wejscia HDMI. Na pierwszym i drugim wejsciu obraz w 1080i miga (pojawia sie na chwile i znika na chwile , tak caly czas) , a na 3 wejsciu HDMI obraz normalnie dziala w rozdzialce 1080i , jednak zauwazylem ze sa biale kropki w XMB i grach w 1080i (wiepout demo mam).

W rozdzialce 1080p na wszystkich wejsciach HDM obraz jest normalny... TV obsluguje Full RGB i Super White a obraz jest ladny... nie mam pojecia o co chodzi... juz zupelnie zglupialem...

Dodam ze na TV znajduje sie naklejka HD READY 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach wideo konsoli masz zaznaczona rozdzielczozc 1080p? Jezeli tak to odznacz, bo nie polepszy ci to obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tzw Full HD nie uzyskam na tym TV? Tyle ze pisze ze TV jest HD Ready czyli teoretycznie w ogole nie powinien wyswietlac obrazu w FULL HD z tego co rozumiem... poza tym jaki TV doradzacie FULL HD do 42"? Bo z tego co widze to niezly burdel z tym jest... jedni mowia ze full hd inni ze full hd ale lepiej na 1080i ogladac a inni mowia ze HD READY ale jest 1080p!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten TV ktory kupiles zeruje wlasnie na niewiedzy konsumenta. HD Ready 1080p oznacza nic innego jak to, ze matryca ma rozdzielczosc hd ready, ale przyjmuje sygnal wejsciowy w full hd (potem skaluje go do rozdzielczosci hd ready i wyswietla, a co za tym idzie traci sie na jakosci). Ja osobiscie polecalbym jakiegos panasonica 42" w hd ready, chyba ze model z tej samej polki z full hd jest niedrozszy niz 200zl. Gier na ps3 w full hd jest bardzo malo, chyba ze zostaja ewentualnie filmy na blu-ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Qgar jakos to wszystko ogarnalem... a tv jesnak Full HD kupic wole bo i niedlugo w TV filmy beda w HD i mam nadzieje ze z czasem coraz wiecej gier full hd bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×