Skocz do zawartości
Demacion

PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Niedługo mam zamiar kupić konsolkę. ( ps 3 )

Nasuwa mi się w tej kwestii kilka pytań

1: Jaka wersje wybrać i czy robi to jakąś większą różńicę ?

2: Jak wygląda sprawa packów

3: Gry na początek ( około 3 tytułów na 100% GTA :)

4: Czy TV Philips 32 cale HD ready jest odpowiedni ?

5: W domu posiadam internet radiowy ... ( szybkość 128 kb/s w grach on-line na PC nie mam problemów ) czy tak samo będzie na PS?

6: jakie rzeczy potrzebuje by podłączyć internet do PS3 ( posiadam także PSP wiec najlepiej bezprzewodowy ) Jaki to koszt?

7: Kwestia Firmware czy może ono zbrickować konsolkę ?

8: Kompatybilność z PS2 czy jest?

9: Możliwości PS3>PSP ?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

pozdrawiam Demacion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Wersje PS3 różnią sie tylko rozmiarem dysku ( te co sa produkowane) bo używane z dyskiem 60 gb mają kompatybilność z grami z PS2.

3.GTA 4,Uncharted:DF,LittleBigPlanet,GT5:P

4.Nie będzie rewelacji ale wystarczy

5.128 kb/s to bedzie troche mało jak na PS3

6.Do internetu radiowego najlepiej mieć 2 routery aby mieć wifi (koszt 200-300 zł)

7.Firmware oryginalny (innego nie ma) raczej nie psuje konsoli chociaż zdarzały się przypadki kiedy przestał działać napęd po zaktualizowaniu FW

8.Tylko w wersji 60gb

9.Zdalne sterowanie poprzez neta,połączenie w niektórych grach (jest ich naprawdę mało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów.

Niedługo mam zamiar kupić konsolkę. ( ps 3 )

Nasuwa mi się w tej kwestii kilka pytań

1: Jaka wersje wybrać i czy robi to jakąś większą różńicę ?

2: Jak wygląda sprawa packów

3: Gry na początek ( około 3 tytułów na 100% GTA :)

4: Czy TV Philips 32 cale HD ready jest odpowiedni ?

5: W domu posiadam internet radiowy ... ( szybkość 128 kb/s w grach on-line na PC nie mam problemów ) czy tak samo będzie na PS?

6: jakie rzeczy potrzebuje by podłączyć internet do PS3 ( posiadam także PSP wiec najlepiej bezprzewodowy ) Jaki to koszt?

7: Kwestia Firmware czy może ono zbrickować konsolkę ?

8: Kompatybilność z PS2 czy jest?

9: Możliwości PS3>PSP ?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

pozdrawiam Demacion

1 wersje 60 gb ciezko dostac. wez 80, powinna wystarczyc

2 gta4, killzone 2, czesto sa tez z 2 lub 3 grami

3 jakas strzelanka np killzone, CoD, sportowa: fifa, pes, nba itp. zależy co lubisz. moze bijatyka jakas

4 na poczatek powinien wystarczyc

5 duzego szalu to nie bedzie z takim internetem :/

6 jakies 200 zloty powinno wystarczyc, lepiej jak ps3 bedzie kablem do netu podlczone

7 konsola ma tylko oryginalny soft

8 wersja 60 gb i 20 gb (usa)

9 nie wiem bo nie posiadam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów.

Niedługo mam zamiar kupić konsolkę. ( ps 3 )

Nasuwa mi się w tej kwestii kilka pytań

1: Jaka wersje wybrać i czy robi to jakąś większą różńicę ?

2: Jak wygląda sprawa packów

3: Gry na początek ( około 3 tytułów na 100% GTA :)

4: Czy TV Philips 32 cale HD ready jest odpowiedni ?

5: W domu posiadam internet radiowy ... ( szybkość 128 kb/s w grach on-line na PC nie mam problemów ) czy tak samo będzie na PS?

6: jakie rzeczy potrzebuje by podłączyć internet do PS3 ( posiadam także PSP wiec najlepiej bezprzewodowy ) Jaki to koszt?

7: Kwestia Firmware czy może ono zbrickować konsolkę ?

8: Kompatybilność z PS2 czy jest?

9: Możliwości PS3>PSP ?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

pozdrawiam Demacion

1.Jeśli nówka to 80gb, jeśli używka to 60GB (gdzieś na forum jest tabela co która konsola posiada, poszukaj ale głównie chodzi o wsteczną kompatybilność)

2. Sprawdź w pierwszym lepszym sklepie internetowym czy serwisie aukcyjnym jakie są dostępne i wybierz najodpowiedniejszy dla siebie.

3. Metal Gear Solid, Motor Storm, Uncharted, Little Big Planet, Killzone, Bioshock, Street fighter 4... dużo by wymieniać ;)

4. Zależy jak duży pokój, ja miałem 32 Samsunga Hd Ready i zmieniłem na 46 Full, osobiście polecałbym kupić coś trochę większego (chociaż 37) i odrazu w full hd :) Różnice w cenie nie są duże a jednak to inwestycja na lata (nie zapominaj że pewnie nie jeden film w full hd na konsolce zoabczysz)

5. Net za słaby, online porządnie nie pograsz o ile w ogóle popykasz. Odpalisz jakiegoś szotera i będziesz się teleportował. Sam dostaniesz szału... chyba że prędzej ludzie cię z serwa wyrzucą.

6. temat 1 i temat 2

7. Zdarzały się przypadki, że ludzie narzekali na konsolę po sofcie... jak dla mnie to jednak była kwestia przypadku - tak czy inaczej kupując nowy sprzęt masz na to gwarancje.

8. Nie jeśli chodzi o nowe konsole (jest w wersjach który już nie produkują, np 60GB)

9. tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 na poczatek powinien wystarczyc

...

6 jakies 200 zloty powinno wystarczyc, lepiej jak ps3 bedzie kablem do netu podlczone

kazdy telewizor hd bedzie lepszy niz sd i na kazdym ps3 wyglada zajeb.... wiem bo pracowalem w sklepie rtv i pleja mialem podlaczonego do nie jednego tv lcd...

co do pkt 6 :

bo co ? dlaczego lepiej ? uzasadnij ? sam mam wifi i jestem z niego zadowolony, ze niby kabel lepszy ? dlaczego ? potrafisz racjonalnie odpowiedziec ? bez wyszukiwania i wyciagania 2ms pingu wiecej?

a po drugie za 200 zł to on sobie pozadnego routera wifi z modemem adsl nie kupi...

a taki by sie przydał jesli w przyszosci bedzie chcial zmienic neta na nie radiowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kazdy telewizor hd bedzie lepszy niz sd i na kazdym ps3 wyglada zajeb.... wiem bo pracowalem w sklepie rtv i pleja mialem podlaczonego do nie jednego tv lcd...

co do pkt 6 :

bo co ? dlaczego lepiej ? uzasadnij ? sam mam wifi i jestem z niego zadowolony, ze niby kabel lepszy ? dlaczego ? potrafisz racjonalnie odpowiedziec ? bez wyszukiwania i wyciagania 2ms pingu wiecej?

a po drugie za 200 zł to on sobie pozadnego routera wifi z modemem adsl nie kupi...

a taki by sie przydał jesli w przyszosci bedzie chcial zmienic neta na nie radiowy...

mi na wifi działało gorzej niż na kablu... dlaczego? nie wiem :) nie znam się na tyle i nie ja konfigurowałem. Na wifi częściej traciłem połączenie, ale zaznaczam, że nie ja konfigurowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo co ? dlaczego lepiej ? uzasadnij ? sam mam wifi i jestem z niego zadowolony, ze niby kabel lepszy ? dlaczego ? potrafisz racjonalnie odpowiedziec ? bez wyszukiwania i wyciagania 2ms pingu wiecej?

a po drugie za 200 zł to on sobie pozadnego routera wifi z modemem adsl nie kupi...

a taki by sie przydał jesli w przyszosci bedzie chcial zmienic neta na nie radiowy...

Bo tak i juz. Jezeli nie wiesz to chyba nie masz pojecia o sieci, a zgrywasz madrale. Kabel w jakosci przesylania sygnalu jest o niebo lepszym rozwiazaniem. Tu nie chodzi o sam ping. Jedyna zaleta wifi jest bezprzewodowosc tego rozwiazania. I za 200zl spokojnie kupu porzadny router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo tak i juz. Jezeli nie wiesz to chyba nie masz pojecia o sieci, a zgrywasz madrale. Kabel w jakosci przesylania sygnalu jest o niebo lepszym rozwiazaniem. Tu nie chodzi o sam ping. Jedyna zaleta wifi jest bezprzewodowosc tego rozwiazania. I za 200zl spokojnie kupu porzadny router.

pokasz mi linka do tego routera za 200zł z modemem adsl (jak zaznaczyłem), ponieważ jest różnica pomiędzy routerem, a porządnym routerem jak piszesz.

Zdaje sobie z tego sprawę, że kabel jest lepszym przewodnikiem danych, tak samo jak jakosc dzwieku w telefonie stacjonarnym a komorkowym, ale czy ktos narzeka na komorki ?

Moze to byl glupi przyklad, ale przekonaj mnie o tym, ze zwykly smiertelnik grajacy w czystym online nawet te 10-15h tygodniowo musi podłączyć konsolę przez kabel? Założe się że jak postawie ci przed tobą 2 telewizory z włączonym resistancem w trybie online a schowanymi plejkami tak zebyś nie widział jak łączą się z netem, nie potrfiłbyś WOGÓLE rozpoznać która podłączona jest przewodowo a która bezprzewodowo...

więc gadanie, że lepiej by było to jak mówienie że lepiej sie podetrzeć sześcio niż pięcio warstwowym papierem toaletowym po dłuższym posiedzeniu na kiblu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tlumaczyc ze polaczenie kablowe jest lepsze :)

a router za 200 to zaden problem. a czy jest dobry to pojecie wzgledne. dla niektorych router za 1000 zl bedzie za slaby, ale dla 95 % uzytkownikow taki za 200 zl wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda tlumaczyc ze polaczenie kablowe jest lepsze :)

a router za 200 to zaden problem. a czy jest dobry to pojecie wzgledne. dla niektorych router za 1000 zl bedzie za slaby, ale dla 95 % uzytkownikow taki za 200 zl wystarczy

szkoda czasu na czytanie ze zrozumieniem?

nie twierdze ze polaczenie kablowe jest gorsze.. wiem ze jest lepsze i stabilniejsze, przez 4 sciany wifi nie uswiadczymy a 30 metrow kabla mozna na luzie pociagnac i to tylko jeden z miliona mozliwych przykladów.....

MÓWIE TYLKO, ŻE - normalny, "standardowy", zwykły śmiertelnik nie zauważy różnicy pomiędzy bezprzewodówką a przewodówką....

tak samo jak ty twierdzisz z tym routerem... skoro ludzie potrafią mowic ze router Z MODEMEM za 200 zł jest dobry i nie widzią różnic pomiędzy tym za 200 a 1000 tak samo ci lub inni nie ZAUWAŻĄ różnicy pomiędzy wifi a kablem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda czasu na czytanie ze zrozumieniem?

nie twierdze ze polaczenie kablowe jest gorsze.. wiem ze jest lepsze i stabilniejsze, przez 4 sciany wifi nie uswiadczymy a 30 metrow kabla mozna na luzie pociagnac i to tylko jeden z miliona mozliwych przykladów.....

MÓWIE TYLKO, ŻE - normalny, "standardowy", zwykły śmiertelnik nie zauważy różnicy pomiędzy bezprzewodówką a przewodówką....

tak samo jak ty twierdzisz z tym routerem... skoro ludzie potrafią mowic ze router Z MODEMEM za 200 zł jest dobry i nie widzią różnic pomiędzy tym za 200 a 1000 tak samo ci lub inni nie ZAUWAŻĄ różnicy pomiędzy wifi a kablem.....

skoro nie widac roznicy to po co przeplacac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1: Jaka wersje wybrać i czy robi to jakąś większą różńicę ?

2: Jak wygląda sprawa packów

3: Gry na początek ( około 3 tytułów na 100% GTA

4: Czy TV Philips 32 cale HD ready jest odpowiedni ?

5: W domu posiadam internet radiowy ... ( szybkość 128 kb/s w grach on-line na PC nie mam problemów ) czy tak samo będzie na PS?

6: jakie rzeczy potrzebuje by podłączyć internet do PS3 ( posiadam także PSP wiec najlepiej bezprzewodowy ) Jaki to koszt?

7: Kwestia Firmware czy może ono zbrickować konsolkę ?

8: Kompatybilność z PS2 czy jest?

9: Możliwości PS3>PSP ?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1)Najlepiej wybrać nową 80GB. Mniej się grzeje i mniej prądu pobiera. Chyba, że masz możliwość kupna nowej 60GB, ale wątpie :D

2)A jak ma wyglądać? Kup sobie bundle pack'a jakiego chcesz :P Jest Killzone 2, Resistance 2, Little Big Planet, Motorstorm Pacific Rift i Ratchety + Motorstorm 1 + FIFA08

3)Gry na początek? Zacznij od exclusive'ów czyli Uncharted 1, Motorstorm Pacific Rift, Killzone2, Little Big Planet, inFamous

4)Może być, ale to zależy od pokoju i preferencji użytkownika :D

5)128kb/s ? Nie ma nawet co próbować go podłączać do PS3. Nie wiadomo czy się w ogóle do PSN podłączy xD

6)Musisz zaopatrzyć się w router. Koszt 100-200zł

7)Nie!

8)Jest tylko w wersji 60GB, ale nie jest ona już produkowana.

9)Możesz poprzez PSS kupować gry na PSP, łączność bezprzewodowa PSP z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda czasu na czytanie ze zrozumieniem?

nie twierdze ze polaczenie kablowe jest gorsze.. wiem ze jest lepsze i stabilniejsze, przez 4 sciany wifi nie uswiadczymy a 30 metrow kabla mozna na luzie pociagnac i to tylko jeden z miliona mozliwych przykladów.....

MÓWIE TYLKO, ŻE - normalny, "standardowy", zwykły śmiertelnik nie zauważy różnicy pomiędzy bezprzewodówką a przewodówką....

tak samo jak ty twierdzisz z tym routerem... skoro ludzie potrafią mowic ze router Z MODEMEM za 200 zł jest dobry i nie widzią różnic pomiędzy tym za 200 a 1000 tak samo ci lub inni nie ZAUWAŻĄ różnicy pomiędzy wifi a kablem.....

jestem zwykłym śmiertelnikiem grającym w mgo... na wifi szlak mnie trafiał, a na kablu jestem jednym z najlepszych snajperów w pl :) dlaczego? kwestia mili sekund (czy jak to tam nazwiesz), zerwanych połączeń w momencie gdy miałem trzy łby do uchwycenia naraz :) zaznaczam, jestem "standardowym" zwykłym użytkownikiem konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem zwykłym śmiertelnikiem grającym w mgo... na wifi szlak mnie trafiał, a na kablu jestem jednym z najlepszych snajperów w pl :) dlaczego? kwestia mili sekund (czy jak to tam nazwiesz), zerwanych połączeń w momencie gdy miałem trzy łby do uchwycenia naraz :) zaznaczam, jestem "standardowym" zwykłym użytkownikiem konsoli

nie wiem co masz z tym zrywaniem połączenia ale ja mam wifi od ponad roku i jeszcze ani razu mi nie zerwało połączenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na wi-fi na routerze d-link mając średnio około 70% zasięgu w ciągu roku zerwało połączenie trzy razy. Jednak nie twierdzę, że na kablu może by ani razu nie zerwało ale przynajmniej nie mam plączących się kabli. Ja z takiego rozwiązania jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co masz z tym zrywaniem połączenia ale ja mam wifi od ponad roku i jeszcze ani razu mi nie zerwało połączenia...

co z tym zrywaniem połączenia? duże mieszkanie i nie wiem... ściany z azbestu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×