Skocz do zawartości
kaczor

Czyta filmy dvd nie czyta gier :(

Rekomendowane odpowiedzi

co jest?? pytanie co sie moglo stac?? Czyta filmy normalnie dvd. Gry nie ida... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki koszt naprawy?? w serwisie sony lub jakims innym?? gdzie mozna tanio naprawic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki koszt naprawy?? w serwisie sony lub jakims innym?? gdzie mozna tanio naprawic??

moja rada:

na allegro reklamują się dobrzy serwisanci, którzy mogą ci naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wystarczy przetrzec laser?? osatnio mialem remont i troche szpachel sie kurzyl ;/ Kto pomoze jak rozkrecic konsole??

ktos ma namiar na jakas firme najlepiej w zielonej gorze??

Edytowane przez kaczor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze wystarczy przetrzec laser?? osatnio mialem remont i troche szpachel sie kurzyl ;/ Kto pomoze jak rozkrecic konsole??

A Fan Test robiłeś? Nie wiem czy to pomoże, ale spróbować można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do rozkrecania konsoli to jest watek o takim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Fan Test robiłeś? Nie wiem czy to pomoże, ale spróbować można ;)

fan test niesttey nie pomogl :( moze jeszcze jakies propozycje

moze cos w opcjach?? nie widac plytki :(

wzialem sie za rozkrecanie.. rozkrecilem dostalem sie az do lasera. przeczyscilem spirytusem i nic :( prosze pomoc na co zwrocic uwage co moze byc?? badz co moge wymienic?? zdjecia mile widziane

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec ubiegłego roku padł mi laser. Nie sprawdzałem czy działają DVD, ale zapewne to samo co u Ciebie. Rozkręcałem konsolę do lasera, przecierałem, dmuchałem, całowałem. Nic. Musiałem skorzystać z usług tego serwisu -> http://www.serwis-konsol.pl/ . Akurat trafiły się ferie i czas urlopów/świąt, więc na konsolę czekałem dłużej, ale możesz być pewien ich rzetelność. Całość zamknęła się przy kwocie ~320 zł (wysyłka i wymiana lasera). Na nowy laser udzielają gwarancji. W zasadzie to możesz sam kupić laser i go zamontować, ale moim zdaniem szkoda zachodu. Lepiej zapłacić więcej i być pewnym profesjonalnej roboty. Minęło już prawie 6 miesięcy od tamtego momentu, a konsolka hula jak ta lala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×