Skocz do zawartości
cichy123

Ile Warta jest moja konsola ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ile warta jest moja konsola Ps3 Uzywana kupiona w styczniu tego roku + w bardzo dobrym stanie kierownica LogitechG25 z stojakiem Whell stand pro + 2 pady 5 gier , Kabel hdmi ?? Prosze o ceny bo wiem na pewno ze ponad 2000 zł interesuje mnie dokładniejsza cena Prosił bym o podanie ceny mniej wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ile warta jest moja konsola Ps3 Uzywana kupiona w styczniu tego roku + w bardzo dobrym stanie kierownica LogitechG25 z stojakiem Whell stand pro + 2 pady 5 gier , Kabel hdmi ?? Prosze o ceny bo wiem na pewno ze ponad 2000 zł interesuje mnie dokładniejsza cena Prosił bym o podanie ceny mniej wiecej

jaka wersja konsoli, jakie gry, jakie pady, jak z gwarancją? osobiście sprzedawałbym osobno kierke i konsolę

+2k to za dużo jak dla mnie (wolałbym zamiast tej kierownicy kupić PS3 60gb i 20 gier), ludzie narzekają na cenę ps3 i wszystkie dodatki powinny maskować jej wygórowanie a nie jeszcze podnosić

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pady Orginalne Sixas DualShock , Konsolka 80 gb Gwarancja jest :) , Gry Euro 2008 , Gta 4 , Def Jam Icon ,Pacific Rift Motor Storm ,Grand Truismo 5 Proluge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz sam na Allegro spojrzeć co i ile kosztuje? Tylko my to mamy zrobić za ciebie? Nie kapuje tu czegoś.

że niby za dobry jestem? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że niby za dobry jestem? :whistling:

Ja tu mam znacznie więcej roboty :whistling:

Moja cena za ten zestaw:

- 1500 jak chcesz szybko sprzedać

- 2000 jak chcesz wyjść na swoje

P.S Te gry w zestawie są nic nie warte. Aż wstyd w ogóle je liczyć (no max 100 za all).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 k za kierownice 0.0 ? to wez ją osobno sprzedaj za np 800 zł. A w ogole to jak mozna sprzedawac czarnulke!!! ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 k za kierownice 0.0 ? to wez ją osobno sprzedaj za np 800 zł. A w ogole to jak mozna sprzedawac czarnulke!!! ??

Widzisz niektórzy są bez_litośni :)

2000 za nią (jeśli jak mówisz za samą kierownice dałeś 1000).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×