Skocz do zawartości
Gość Psychol

Telefony Sony Ericsson

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam Harrison pokazywał na moim W880i alalalal :P

Nie na twoim tylko na Swoim Własnym.. nie chwal się..bo będę takie posty nie wnoszące nic do tematu wywalał.. alalalal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Ależ wnoszą, na tym telefonie na 100% będziecie mogli mieć Home  8)  dobra koniec żartów, miałem coś napisać.. aa tak... właśnie mi telefon umarł, jest w serwisie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi telefon umarł, jest w serwisie :P

zamordowales go? Ty morderco !! jak mogles, jezeli spadl mu choc 1 klawisz to moj k790i cie dopadnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

eee dostałem telefon chwile później, że miałem baterie bez jakiegoś ząbka, wymieniona do odebrania dziś >,<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee dostałem telefon chwile później, że miałem baterie bez jakiegoś ząbka, wymieniona do odebrania dziś >,<

no ja mysle, moj SE sie dowie jesli łżesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Mojego nie znalazlo :( za to w linuxie znajduje ;) ale transfer 10KB/s wiec wole przez kabel dane przecylac ;) chyba ze sciagne pare gierek wtedy przez bluta wysylam :)

Czy jakis SE ma wejscie Mini USB tak jak np Six ? ja w Nokii 5300 mialem ;) ale poszla dawno temu do komisu ;) SE maja funkcje sterowania odtwarzaczem multimedialnym i pulpitem przez blyta ;) ale w Ubuntu chyba to nie dziala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie badalem dokladnie, ale jak HS podlaczalem zapomnialem wylaczyc blootha w telefonie i mi go wykrylo jako HS xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wlasnie mi sie konczy umowa i przedluzajac chce zastapic mojego wysluzonego k300i na k550i.

Ogolnie jestem bardzo zadowolony z k300i, brakowalo mi tylko bluetootha no i ten nieszczesny joy  <nie>

Mysle tez o Nokii E50 ktorej klasyczny wyglada strasznie mi sie podoba, ale jest bardziej biznesowym telefonem przez co ma okrojone "multimedia" na rzecz spraw biurowych heh, szkoda inaczej bral bym od reki  8)

Zastanawiam sie tez czy warto dorzucic te 200-300zl i zamiast k500i szarpnac sie na k800i  ::) wyraznie lepszy, ale za moglbym ta kase kupic hiciora na ps3  <evil>

co wy byscie zrobili ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie kurierem jedzie K550i z Ery, ale jak tylko go dostanę to nawet nie otwieram i leci na allegro. Jak tylko go sprzedam to lecę do MM po PS3  <uklon>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snug, zależy do czego Ci telefon potrzebny. Jeśli chcesz mieć w miarę aparat i mp3 w jednym to polecam k800i bo sam takowy użytkuje. Niestety ma mały minus- przy częstym użytkowaniu aparatu z fleszem i mp3 bateria dość szybko się rozładowuje. A i jeszcze nie ma latarki jak k750i ponieważ ma lampę kseonową. Jeśli natomiast zależy Ci na telefonie do gadania a fotki pstrykasz od święta to bierz k500i. Rozważ sprawę i po prostu weź telefon który lepiej spełni twoje potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jako złoty środek to kup ode mnie nowego K550i :D Lepszy od K750i, a troszkę tańszy :) A tak w ogóle to ja mam starego siemensa CF-62 z klapką i mi telefon tylko do dzwonienia i sms'ów potrzebny. Nie rozumiem telefono-kombajnów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sprawa nie jest taka latwa bo do tej pory nie mialem ani porzadnego aparatu w fonie ani mp3ki, gdybym mial to heh ciezko powiedziec jak czesto bym z tego korzystal czy nie :)

ale chyba zostane przy k550, zaraz przyjdzie splacac raty za TV :X i nie powinienem szalec  <evil> ;)

najnowsze modele zawsze kusza (dotyczy to wszystkiego, nie tylko kom. :D) i czasem trudno jest samemu sobie wyznaczyc granice  ;D

Marzy sie i-phone ale na niego to przyjdzie czas za jakies 2 lata. Ciekawe na jakich warunkach bedzie dostepny u nas :] i kiedy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja mam w850i - wczesniej mialem 610 (ale nie pamietam dokladnie jaki to byl) pozniej k750i - mialem tez jakiegos samsunga kiedys i 3 nokie -6280, n91 i n80 - ktore szybko zreszta sprzedalem. Moim zdaniem nie ma nic lepszego od SE - a szczegolnie nokie sa bez tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobote (na 90%) wymieniam mojego SE K800i na Nokie N95  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n95 ma słaba baterie, bardziej chyba polecam e65 ;>

ale jak chcesz to n95 też ma zajebiste funkcje tylko, ta bateria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N95 ma Symbian, ogromny wyświetlacz i setki bateriożernych funkcji, więc akumulator pewnie jest dobry (najlepszy Nokii bo to topowy model), ale i tak starcza na krótko. Pozatym Symbiany podobno strasznie się zawieszają i uruchamiają - znajomy mojego taty ma e50 chyba i telefon uruchamia się ze 2min i dosyć często się wiesza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jednym z moich aktualnym telefonów (mam 4) jest E50 i nigdy mi się nie zawiesił, a uruchamia się 20-30 sekund  8D Więc coś u znajomego Twojego taty jest nie tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozatym Symbiany podobno strasznie się zawieszają i uruchamiają

Nie zgodzę się z tobą pod tym względem. Jeżeli ktoś nie umie zamykać aplikacji to oczywiste, że system mu się spowolni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile dopłacasz? :)

Dopłacam około 1k zł

Co do baterii są li-poly większej pojemności (1600mah) , nieoryginalne, ale czas pracy wydłużony jest o kilka godzin  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

biore k800i jednak :>

szybkie pytanie, jako ze slabo sie orientuje w calej technoogii :P czy do tych telefonow pasuja stare sim karty? bo cos gdzies mi sie obilo o uszy ze te z 3G maja inne karty sim hmmm.... to jak aktywowac nowa karte na stary numer ? :) tia wiem nooobowskei pytania :P

i drugie

jakiego bluetootha do PC polecalibyscie kupic, roznia sie czyms wogole od siebie? czy jeden diabel? :)

fajnie jakby telefon komunikowal sie z ps3 przez BT :) moze przez linuxa potrafi ? :)

a i jeszcze jedno

wymienial ktos z was samemu joya w starszych SE? czy lepiej oddac do serwisu? stary dobry k300 gdyby wymienic joya, moglby jeszce dluuugo posluzyc komus  8)

nie bijcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snug, ja mam karte sim sprzed 4-5 lat i wszystko działa w moim k800i. Lepiej niż ząbkiem połącz telefon usbkiem i wybierz tryb wysyłania plików to k800i zostanie wykryty jako pendrive. PS3 niestety nie wykrywa tego telefonu :(. A joya nie wymieniałem ani w k750i ani w k800i to Ci nie doradze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre_07

Ja właśnie dostałem za darmo SE  p910i o kolegi! i sprawuje się zajebiście 8D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×