Skocz do zawartości
Gość Psychol

Telefony Sony Ericsson

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

a zatem stalem sie szczesliwym posiadaczem k800i  8)

Przsiadka z k300i na to cudo to jak skok w przyszlosc heh :> ten wyświetlacz powala!  <evil>

Czyz nie jest sliczny!  8D

Sony%20Ericsson%20K800i.jpg

Faktycznie dostalem z tel. kabelek usb, pieknie współpracuje z kompem i jeszcze sie przy okazji laduje :> Calkiem przyzwoity aparat, radio, odtwarzacz mp3, wszystko co potrzeba 8) Zamowilem jeszcze tylko lepsze sluchawki (hpm-70) i karte mircoSD 2GB.

Tak to mozna zyc :-)

Panowie z serwisu zazyczyli sobie 50zl za wymiane joya w starym k300, wiec sobie darowalem... kupilem śrubokrecik, rozkrecilem, przeczyscilem, narazie dziala ok, ciekawe jak dlugo heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zatem stalem sie szczesliwym posiadaczem k800i  8)

Przsiadka z k300i na to cudo to jak skok w przyszlosc heh :> ten wyświetlacz powala!  <evil>

Czyz nie jest sliczny!  8D

Sony%20Ericsson%20K800i.jpg

Faktycznie dostalem z tel. kabelek usb, pieknie współpracuje z kompem i jeszcze sie przy okazji laduje :> Calkiem przyzwoity aparat, radio, odtwarzacz mp3, wszystko co potrzeba 8) Zamowilem jeszcze tylko lepsze sluchawki (hpm-70) i karte mircoSD 2GB.

Tak to mozna zyc :-)

Panowie z serwisu zazyczyli sobie 50zl za wymiane joya w starym k300, wiec sobie darowalem... kupilem śrubokrecik, rozkrecilem, przeczyscilem, narazie dziala ok, ciekawe jak dlugo heh

jest śliczny i to bardzo... sam posiadam takowy (niestety k790i ale nie ma dużej różnicy, największa to video rozmowy których i tak bym nie używał) a aparat 3.2 mp to całkiem przyzwoity? rozumiem ze nokia n95 ma chyba 5 mp ale nie przesadzajmy, a wyświetlacz boski, tylko nie wiem co się stało ale gry i aplikacje przestały mi działać, kiedy na nie klikam to pisze "Operacja nie powiodła się"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już prawie od 2 lat posiadam K750i telefon sprawował sie elegancko jedyna wada Sony Ericssonów to ich joystick !!!. Za dwa miesiące odchodzi od do lamusa i wymieniam na P1i, a co do wcześniejszych telefonów to same Nokie od 3110 ... do E50 (ale o nich nie ma co sie rozpisywać bo tematem są SE). Ogólnie to uważam je za bardzo dobry produkt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam k800i i jest to genialny telefon. Zauważyłęm tylko jedną wadę, nosze go w kieszeni 90% czasu i klapka od aparatu otwiera się samoczynnie. Ale podobno te modele juz tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w sumie lepsze to niz obiektyw mialby sie kurzyc non stop :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie nawidzę joysticków w telefonach. Zarówno w moim E50, jak i wszystkich SE joysticki mi nie podchodzą... Wolę klawiszologię jak w, np. N-Gage :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k510i

Telefonik świetny (ponad rok i żadnych problemów). Brak mu tylko slotu na kartę  <beczy>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj fonik to k800 super telefon ;) kazdemu polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam k800i i jest to genialny telefon. Zauważyłęm tylko jedną wadę, nosze go w kieszeni 90% czasu i klapka od aparatu otwiera się samoczynnie. Ale podobno te modele juz tak mają.

u mnie tylko sie troszke poluzowała, tylko ze ja mam k790i ale w tym to chyba niczym sie nie różnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie strasznie denerwuje to samoczynne otwieranie sie obiektywu... grrryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam D750i, młodszego brata K750i (różni się tylko obudową :D ) - ekran cały porysowany, wgniecienia w plastiku (hahaha! wy tak nie potraficie! :D ), kurz pod szybką i w 100% sprawny joystick. :D wkrótce nadejdzie czas wymiany - najprawdopodobniej na iPhone albo W960i :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×