Skocz do zawartości
Gość Psychol

Co z ta karta ? Jaka zalozyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Psychol

Witam :)

Chcialem zalozyc karte wirecard tzn juz mam ale czy dziala w UK ??

I czy jest jakas karta w ktoryms banku dla mlodziezy?

Kiedys mialem Vise z PKO moglem robic przelewy itp.

Starzy maja karte Maestro w ING czy w tym banku jest jakas mlodziezowa karta ?? Nie pracuje wiec zwyklej nie dostane

Prosze o rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Wirecard jest elo, bez problemu kupiłem tony z UK, z Japońskiego też większych problemów nie było =] potem przy wirecard możesz sobie zamówić kartę,jest właściwie debetowa, ale od innych różni ją to, że symuluje prawdziwego MasterCarda, i bez problemu kupisz sobie cokolwiek, nawet w normalnym sklepiku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rauko

Z tym, że plastikowa karta już coś tam kosztuje - roczne utrzymanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

A ile sie placi za Wirecarda ?? Slyszalem ze 1Euro przy przelewie :o

A jest zeczywiscie w ING jakas mlodziezowa karta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Tradycyjną, plastikową MasterCard może Pan/i płacić w ponad 24 milionach miejsc akceptancji MasterCard i wypłacać gotówkę z 900.000 bankomatów na całym świecie. Proszę zamówić teraz swoja tradycyjną MasterCard za jedyne 24,90 EUR plus 5,00 EUR opłata za wysłanie.

Pana/Pani MasterCard w tradycyjnym formacie karty kredytowej umożliwia to co najlepsze na dwóch płaszczyznach: pozwala na bezpieczne i wygodne dokonywanie płatności w internecie i punktach sprzedaży i udostępnia korzystanie z konta online, które całodobowo umożliwia sprawdzenie stanu konta. Dodatkowo może Pan/i wysyłać pieniądze do przyjaciół i rodziny w czasie rzeczywistym. A najlepsze jet to, że tradycyjna MasterCard funkcjonuje na zasadzie salda dodatniego- i tym samym gwarantuje najwyższy standard bezpieczeństwa.

Tradycyjna MasterCard kosztuje 24,90 EUR plus 5,00 EUR opłata za wysłanie. Pana/Pani konto Wirecard musi w momencie zamawiania wykazać wystarczające środki, ponieważ opłat

Z tym, że plastikowa karta już coś tam kosztuje - roczne utrzymanie.

To są zasady wirecard - mastercard =]

A za Przelew to WC płacisz 79 eurocentów bodajże :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

A trzeba placic w Euro ?? a w ING banku karta za darmo chyba :P i przelez zlotowke chyba cos takiego ;)

Jutro sie dowiem jak to jest ;) wole zwykla karte polska ;p ale nie wiem czy bedzie dzialac :( i czy jest taka mlodziezowa karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

MasterCard lub Visa electron =] z resztą cienko na PSS =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

To jutro pedze z mama do ING zapytac o mlodziezowa karte :D Dzieki i pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta karta z ing to chyba nic nie kupisz.

z tego co sie zorientowalem to musisz

miec karte kredytowa wypukla. ja mam

internetowa z multibanku i jak dzis sprawdze

czy dziala to dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

A mam jeszcze pare lamerskich pytan:

Czy na Wirecarda trzeba wplacac w Euro? Jak zrobie przelew w PLNach to czy to sie Przeliczy na Euro?

Czy mozna zarejestrowac Wirecarda do kilku sklepow na raz i czy pieniarze beda we wszystkich dosteple

I jaki jest zeczywisty koszt kupienia gierki od przelewu do kupna?

Robilbym przelew na Wirearda na poczcie wiec z 5 zl zaplace + czy jest jakas oplata jak sie wplaca na Wirecarda czy biara za to kase + czy jak sie kupuje gierke czy jakies oplaty pobieraja i czy PSS pobiera ?

Bo raz chcialem zobaczyc jak sie kupuje t bylo ze gra 9.99 + 0.49 czegos jakiejs oplaty.

Moze mi ktos to wytlumaczyc ? Sory za lamerstwo ;) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, szczególnie "Czy mozna zarejestrowac Wirecarda do kilku sklepow na raz".

Niestety tematy płacenia na PSS są strasznie roztrzepane na tym forum i często niektóre posty wzajemnie się wykluczają.

Mam Visę Electron z mBanku i zastanawiam się czy nie kupić sobie czegoś, ale boje się, że jak podam dane karty np w PS UK i jakimś fartem przejdzie, to jak już odpalą polski PSS to mi wywali, że ta karta jest już zapisana w systemie :/

Mam nadzieje, że ktoś tu jeszcze zagląda. Nie chciałem tworzyć nowego topiku a ten jest już trochę przykurzony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jak to jest? Z jednego konta mozna kozystac tylko z jednej karty? Mam VISE z PKO kredytowa...z UK nie moge kupowac :( z USA jak najbardziej... a co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devom

ja mam wirecard i mi ja automatycznie wykrywa w uk i w usa  wiec jest spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cysio

Mam dobra wiadomosc, wlasnie przetestowalem i mozna placic w playstation store wszystkimi debetowkami visa BZWBK (ja placilem akurat BZWBK <30 visa electron) i dziala bez problemu z usa (uk nie sprawdzalem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko a nie chcę zakładać nowego topicu

Czy eKarta z mbanku będzie działać z polskim i "amerykanckim" Psstore??

chodzi mi dokładnie o tą

KLIK!!

i czy trzeba mieć ukończone 18 lat bo pisze że :

RACHUNEK do którego wydawana jest KARTA: eKONTO, izzyKONTO;

a ja mam izzy konto

Czy ktoś ją ma

I ile muszę płacić za wydanie i utrzymanie roczne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą "USD" i we wtorek kupiłem nią "Sky Dive" na polskim PSS. Wcześniej miałem eKartę w PLN (ale jakoś tak w pażdzierniku-listopadzie przysłali mi tą nową w USD a starą w PLN zablokowali mimo, że była do września 2008) i też kupowałem w PSS USA i PSS PL i PSS UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanko a nie chcę zakładać nowego topicu

Czy eKarta z mbanku będzie działać z polskim i "amerykanckim" Psstore??

chodzi mi dokładnie o tą

KLIK!!

i czy trzeba mieć ukończone 18 lat bo pisze że :

RACHUNEK do którego wydawana jest KARTA: eKONTO, izzyKONTO;

a ja mam izzy konto

Czy ktoś ją ma

I ile muszę płacić za wydanie i utrzymanie roczne??

eKarta z mBanku na pewno działa z polskim psstore, bo sam takiej używam. Wydanie karty kosztuje 25zł, karta wydawana jest do któregoś z kont; eKONTO lub izzyKONTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! A co jeśli chodzi o kartę ING BANK ŚLĄSKi? Mój brachol ma kartę Visa Electron??? No naprawdę jeżeli ktoś by wypisał wszystkie karty i "doladowania", które współpracują z PS STORE, to myślę, że wszyscy, którzy mają z tym problem by sobie poradzili Proszę o info i z góry dziekuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×