Skocz do zawartości
One Post Man

GTA: Chinatown Wars

Rekomendowane odpowiedzi

GTA: Chinatown wars, dotychczasowy exclusive Nintendo DS prawdopodobnie z powodu słabej sprzedaży wyląduje również na PSP, i to prawdopodobnie tej jesieni, oczywiście na potrzebę PSP w GTA:CW zostanie podrasowanych kilka rzeczy, po więcej informacji zapraszam tu http://www.videogamer.com/news/gta_chinato...ed_for_psp.html bądź tu http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47037

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie użytkownicy PSP doczekali się nowej części GTA, myślę, że to będzie hit! :thumbsup:

jak kazda z czesci GTA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak kazda z czesci GTA :)

Nie zgodzę się GTA SA było beznadziejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się GTA SA było beznadziejne.

moze i grafika nie powalala ale tlumy szalaly dzieki czemu gra odniosla duzy sukces. mnie osobiscie sie podobala. duza przestrzen, masa bezdrorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się GTA SA było beznadziejne.

Moim zdaniem była to najlepsza z wszystkich części , nie było jak na razie lepszej klimatowo odsłony Gta ...

Miałbym prośbę aby każde zdanie jakie zaczynasz , mówiące o twojej opini na jakiś temat żebyś zawsze uprzedzał to słowem - Moim zdaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka rozgrywką przypomina pierwszą część serii. Wygląda to całkiem fajnie, ciekawe jak jest z grywalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że to GTA najlepiej się gra właśnie na nintendo posiadam owa konsolkę tak samo jak i psp ale , na psp nie będzie tej frajdy co na niny

po 1 nie ma stylusa więc zero frajdy składania różnych rzeczy np snajperki :)

card.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy czwartek premiera, grę będzie można zassać z PS Store. Chyba się skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skonczylem GTA:CW na Nintendo w 100% i bardzo polecam gierke. Super story, stary dobry humor "gta", super grywalnosc. Choc wydaje mi sie ze gierka straci troche bez touch screena. Duzo fajnych mini gierek sie robilo stylusem. Ale tak czy siak gierka super, zwlaszcza na przenosna konsolke. Ja gralem w pociagach, samolotach i w kiblu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo mi się spodobała lecz bardziej pasowała mi wersja na DS'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na możliwośći PSP, odwzorowanie całego Liberty City jest bardzo dobre, to miasto wygląda na mapie tak jak w GTA IV :turned: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że bardzo przyjemnie gra mi się w tą część GTA.

Jest oczywiście trochę uproszczona względem poprzednich części GTA na PSP, aczkolwiek posiada też nowe, ciekawe elementy.

Grafika przypominająca trochę pierwsze dwie części serii jest moim zdaniem bardzo ładna i ogólnie taka, że po prostu się nie starzeje. Prosta ale miła dla oka.

Jest to na standardy PSP gra na pewno długa (jak każde GTA), gram już od tygodnia po te 2 godziny dziennie i mam dopiero 16 % gry skończone.

Szkoda, że Chinatown Wars nie wyszło po polsku w wersji z napisami bo zrozumiałoby się dużo więcej.

Ogólnie gra jak dla mnie na liście najlepszych kilku gier na PSP, najfajniejsza z wydanych GTA na PSP.

Kto nie grał, niech żałuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie grał, niech żałuje smile.gif

Nie chcę zostać odebrany źle ale ta gra prawdziwy fun daje na NDSie, przeszedłem wątek fabularny... nie jestem żadnym fanbojem BIG N, ale RockStar ewidentnie poleciało na kasę portując tą grę na PSP... wydaje mi się że jedyne co jest lepsze w tej wersji to grafa... reszta smaczków niestety dla PSP jest nieosiągalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zostać odebrany źle ale ta gra prawdziwy fun daje na NDSie, przeszedłem wątek fabularny... nie jestem żadnym fanbojem BIG N, ale RockStar ewidentnie poleciało na kasę portując tą grę na PSP... wydaje mi się że jedyne co jest lepsze w tej wersji to grafa... reszta smaczków niestety dla PSP jest nieosiągalna

Tutaj akurat się zgodzę, minigierki nie dają tutaj takiej radości jak na DS'ie :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja akurat sprzedałem PSP xD niech to szlag :P. No ale co tam może kiedyś uda mi się zagrać, moze kupie NDSa hehe.

PS: Tak z innej beczki widzialem w MM NDSLite za 1000zł xD crazy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myśle że kamera z góry to fajna rzecz. Przecież GTA 2 jest świetne xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do minigierek to przecież tylko takie małe urozmaicenie jest więc nie musi być na PSP jakoś super rozbudowane.

Dobrze, że są chociaż w takiej wersji, chociaż nigdy nie grałem w GTA na DS więc nie wiem.

Skończyłem część fabularną w 9 godzin i teraz pobawię się jeszcze w niszczenie kamerek. skoki i misje policyjne/strażackie...

Wiecie, czy są jakieś realne nagrody za kończenie tych wszystkich bonusowych misji? Czy tylko wlepią mi medal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do minigierek to przecież tylko takie małe urozmaicenie jest więc nie musi być na PSP jakoś super rozbudowane.

Dobrze, że są chociaż w takiej wersji, chociaż nigdy nie grałem w GTA na DS więc nie wiem.

Skończyłem część fabularną w 9 godzin i teraz pobawię się jeszcze w niszczenie kamerek. skoki i misje policyjne/strażackie...

Wiecie, czy są jakieś realne nagrody za kończenie tych wszystkich bonusowych misji? Czy tylko wlepią mi medal?

Ja sie chce popisać bo skończyłem w 8 godzin :biggrin:, A co do minigierek to i tak jest ich dużo i są naprawdę niezłe. Warto pobawić się w zdrapkę, kradnąc samochód masz utrudnienie czy ponalewać sobie mołotova ze stacji benzynowej. Szkoda że w "czwórce" nie ma takich zabaw :(

P.S Wygrał ktoś może w zdrapce kiedyś dom, bo ja to już na nią kilka tysięcy wydałem i nigdy nie trafiłem :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S Wygrał ktoś może w zdrapce kiedyś dom, bo ja to już na nią kilka tysięcy wydałem i nigdy nie trafiłem :down:

Ja i to nawet 2 razy :P Ale muszę powiedzieć, że trafiły mi się nory bez garażu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×