Skocz do zawartości
Gość IveR

POmoc - wróciłem na zwikły televizor i niemam obrazu - edit by KENET

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IveR

Witam mam problem takiego typu a mianowice gram na PS3 na zwykłym TV zakupiłem sobie kabel HDMI bo  posiadam też  plazme , chcałem  zobaczyc czy kabel działa i pusciłem konsole na plazmie tam wyskoczyło pytanie o ustawienie rozdzielczości i zaakceptowałem ,a problem mam taki że teraz wróciłem na zwikły televizor  i niemam obrazu  :/ :/ :/ :/ ratujcie i powiedzcie co ja mam robic moze idzie to jakoś wrócic ??  czekam na jakies podpowiedzi

// kerrang: Proponuje zacząć od poprawienia tematu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas uruchamiania konsoli przytrzmaj palec na "przycisku" aż konsola zapiszcay.. chyba 3 razy (ok 3-5 sekund) a na przyszłość pisz w temacie posta o co chodzi bo samo POMOC jest mało informatywne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość IveR

więc zrobiłem tak jak mi pisałes przytrzymałem palec na przycisku konsola zapiszczała i nic obrazu dalej niema , dzis zmów podłączyłem konsole pod plazme i starałem sie zmienic w ustawieniach  zabla HDMI na ten co mam  w zwykłym TV zaakceptowałem ale tam pisało ze niewidzi tego kabla , a jestem ciekaw czy dało by sie zrobić tak żeby podłączyć konsole na tym kablu co mam na zwykłym tv  ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc zrobiłem tak jak mi pisałes przytrzymałem palec na przycisku konsola zapiszczała i nic obrazu dalej niema , dzis zmów podłączyłem konsole pod plazme i starałem sie zmienic w ustawieniach  zabla HDMI na ten co mam  w zwykłym TV zaakceptowałem ale tam pisało ze niewidzi tego kabla , a jestem ciekaw czy dało by sie zrobić tak żeby podłączyć konsole na tym kablu co mam na zwykłym tv  ?? 

weź instrukcje, tam poszukaj jak zresetowac ustawienia konsoli do fabrycznych... na bank ma to coś wspólnego z przytrzymaniem buttona włączającego konsolę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daczek84

Gdy konsola jest na czuwaniu czyli swieci tylko czerwona dioda to naciskasz Power i trzymasz tak nie puszczając przez 5 sec az konsola zapiszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gdy konsola jest na czuwaniu czyli swieci tylko czerwona dioda to naciskasz Power i trzymasz tak nie puszczając przez 5 sec az konsola zapiszczy.

Dokładnie, też tak zrobiłem jak przełączałem konsole z LCD na zwykły CRT. Ta metoda na 100% musi działać :)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość IveR

luźno  już udało mi sie to zrobić ale nie poprzez reset tylko podłączyłem konsole pod LCD na kablu HDMI i na tym co mam na zwykłym TV i poprostu zmieniłem sobie w ustawieniach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×