Skocz do zawartości
AdrianWns

Spowalnianie dem

Rekomendowane odpowiedzi

Obóz wczoraj pobrałem dema : NBA Live 08 i Stranglehold. Z NBA był problem na początku , wieszała się ikona ,,EA HD''. Pózniej przestało. Teraz następne demo. Na początku przy Stranglehold było wszystko ok. Dopiero jak pózniej zacząłem grać to przy dużej akcji ( dużo przeciwników, rozwalanie altanek sklepowych , owoce lecące w każde miejsce itd.) grafika zaczęła się ciąć. Dopiero jak wszystko uspokoiło się to normalnie chodziło. I teraz mam pytanko:

-Czy ktoś z was też miał takie coś?

-Czy to wina dema?

-Czy konsola mi się psuje?

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu przed włączeniem demek miałeś włączoną konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daczek84

Mi to sie tak Strangehold zaczął w pewnym momencie ciąc ze myślalem w pewnym momencie ze stanie i już nie drgnie wogóle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daczek84

Chyba za dużo tych " w pewnym momencie"  :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Ej koledzy, wymieńcie konsole, z żadnym z tych tytułów nie miałem najmniejszych problemów, no może spadek fpsów w Strangeholdzie, ale zdarzyło mi się to chyba tylko raz >,<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie wolno chodziło NBA 08. Głos normalnie idzie, a obraz wolniej. Jak wyrzuciłem niechcący piłke poza boisko to "nikomu się nie chciało podejść". Poprostu piłka leżała poza boiskiem, a ja mogłem sobie czekać ile chcę. Współczuje EA, że taką gre zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daczek84

No dokładnie-Stranglehold ma jedno takie miejsce w którym czasami gra lubi sie zatrzymac nawet.Wydaje mi sie że to może być połowa poziomu i może konsola doczytuje sobie następną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz sciąganie demek, odłącz konsolę od sieci, i wtedy sprawdź, czy nadal ci spowalnia. IMHO wina tego, że coś "w tle" robisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ściąganiu tnęło mi logo EA HD. Ale teraz nawet bez ściągania w tym jednym miejscu w Strogholdzie mi tnie. Może to minie po tym patchu (1.93)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
omg no comment

omfg no comment  <evil>

Hey, mówisz że ci "Tnęło" straszne, a tak na poważnie, coś za dużo tego "Tnęcia" u ciebie, myślę że powinieneś się zgłosić do serwisu =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie stranglehold scielo raz tak na 10 sek ale to gdy przechodzilem gre na boiled hard po raz 4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mi nba raz dziwnie  zwolnilo jakby co 3 klatke tylko pokazywalo, po 2min przeszlo...strange...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a macie filmik epoki lodowcowej z ps store ? mi tnie na nim a chyba kiedys tak sie nie dzialo nie idze plynnie delikatnie  przycina myslicie ze cos sie stalo z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO normalne, że dema się wieszają... Nie ma w tym nic dziwnego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
a macie filmik epoki lodowcowej z ps store ? mi tnie na nim a chyba kiedys tak sie nie dzialo nie idze plynnie delikatnie  przycina myslicie ze cos sie stalo z PS3
nom mam filmik i idzie plynnie. Może masz za dużo GB na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×