Skocz do zawartości
macmf75

Rozgałęziacz HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj widziałem w MM taki rozgałęziacz HDMI, czy myslicie, ze to dobra rzecz czy jakosc sygnału moze sie pogorszyc, chcac podlaczyc dekoder cyfrowej telewizji plus PS3 przez taki rozgałęziacz a mając tylko jedno wejscie w TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhhh uhhh... ile razy można tłumaczyć?

Cyfrowy to cyfrowy - jakość nie ma prawa się pogorszyć. Kanał korekcji błędów w HDMI nie pozwoli, by nagle automagicznie 1 zmieniła się w 0 i vice versa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle Arab sie wymadrza.... zadałem pytanie jako laik, poniewaz zobaczylem cos takiego w sklepie.. i chyba po to jest to forum, zeby moc zasiegnac porady? a nie dostac zjebke, tylko za to ze ktos nie jest tak madry jak arab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
wczoraj widziałem w MM taki rozgałęziacz HDMI, czy myslicie, ze to dobra rzecz czy jakosc sygnału moze sie pogorszyc, chcac podlaczyc dekoder cyfrowej telewizji plus PS3 przez taki rozgałęziacz a mając tylko jedno wejscie w TV?

Jesli dobrze zrozumialem to chcesz dwa zrodla podlaczyc do jednego wejscia. Na moj chlopski rozum nie ma takiej opcji by to dzialalo. Zapewne w druga dziala (1 zrodlo 2 odbiorniki) i tak jak mowi arab, sygnal nie ma prawa sie pogorszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zadziała, jak najbardziej nie będzie żadnej straty. Rozumiem, że to ta wersja z pilotem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem, zadnego pilota :) ale wyglada identycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expand your digital connections with the HDMI TriLink™ from JOYTECH. Connect up to 3 HDMI compatible devices to 1 HDMI input on your TV or display. Ideal for use with PlayStation®3, DVD, or HD satellite and cable services, the HDMI TriLink™ features a Remote Control or Manual Selector Switch allowing you to navigate your HDMI source at a touch of a button. Supports HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection), HD resolutions of up to 1080p and multi-channel digital audio.

Po polskiemu: Podłącz 3 źródła sygnału HDMI do telewizora z tylko jednym wejściem. Wyboru źródła sygnału można dokonywać pilotem, lub też przy pomocy przycisku na obudowie sprzętu. Wspiera HDCP i rozdzielczość do 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

lol po nazwie zupelnie inaczej sobie wyobrazalem "rozgaleziacz" ;D

powinno dzialac :] jak juz kupisz wyskrob cos o tym :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem i dziala, ale jako laik nie potrafie ocenic czy dobrze czy zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilem i dziala, ale jako laik nie potrafie ocenic czy dobrze czy zle

A można wiedzieć w jakiej konfiguracji tego używasz ? Ja osobiście szukam sposobu, żeby HDMI z PS3 wyprowadzić na dwa wyświetlacze - da sie tym urządzeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A można wiedzieć w jakiej konfiguracji tego używasz ? Ja osobiście szukam sposobu, żeby HDMI z PS3 wyprowadzić na dwa wyświetlacze - da sie tym urządzeniem?

Pewnie nie. Z wyprowadzaniem na dwa ekrany jest zdecydowanie gorzej. Sam szukam urządzenia, które będzie miało 3-4 wejścia HDMI i będzie potrafiło wyprowadzić wybrane wejście na dwa wyjścia jednocześnie. Znalazłem tylko coś takiego: http://www.octavainc.com/Deutschland/3x2%2...chalter_De.html

W Polsce nie do kupienia.Poza tym koszt 270E skutecznie zniechęca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×