Skocz do zawartości
Majkel

Pilot do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie, chociaż na stronie logitecha piszą że można coś do konsoli dokupić żeby odbierała sygnały IR (ten pilot z aukcji jest na Bluetooth)

ze strony Logitecha:

...."The Sony PS3 is not compatible with IR remotes. It uses Bluetooth technology for its own optional remote control. Currently, no universal remotes can control it directly. There are third party attachments available which can be used to control the PS3 with a Harmony remote such as the IR2BT and Nyko Blu-Wave peripherals. Note: If you are using a third party attachment, please add it under its manufacturer and model number (Ex: Nyko Blu-Wave) under the category Game Console (with DVD)."....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, a miało być tak pięknie :]

Dzięki i pozdro temat do kosza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie załamuj się.... jak masz kupę urządzeń AV to możesz do PS3 dokupić:

http://ir2bt.com/info.htm

i sterować wszystkim via piloty Logitecha

ew.:

http://www.nyko.com/nyko/products/?i=113

i nauczyć Logitecha kodów z powyższego pilota...

albo:

http://allegro.pl/item474368435_czarny_pil...d_ss_zgora.html

i procedura jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie załamuj się.... jak masz kupę urządzeń AV to możesz do PS3 dokupić:

http://ir2bt.com/info.htm

i sterować wszystkim via piloty Logitecha

ew.:

http://www.nyko.com/nyko/products/?i=113

i nauczyć Logitecha kodów z powyższego pilota...

albo:

http://allegro.pl/item474368435_czarny_pil...d_ss_zgora.html

i procedura jak wyżej.

Te pierwsze 150 dolców - odpada :]

Te drugie 19,99 dolców - może być ale jeszcze przesyłka - odpada :]

Te trzecie chyba najlepsza opcja 32 zł + przesyłka - muszę się nad tym zastanowić!

Dzięki za pomoc!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam pomysl nie glupi, ale ja jednak poczekam, az Logitech zrobi takiego Harmony One z obsluga BT i oczywiscie obniza cene.. 500-600 zeta za pilota??? rany boskie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym szczesliwym posiadaczem ps3. Mam zestaw z pilotem i niewiem dlaczego nie wykrywa mi go (jest jakas rada a moze cos zle robie) ? Drugie pytanie to czy idzie w jakis sposob zgrywac gry na dysk aby dzialaly bez plyt? Z gory dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Settings ->accesory settings ->register BD remote control (wykonać polecenie z ekranu).

2. Niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrzej i wlasnie tak robie i po 20 minutach szukania nie znajduje nic. Nadmienie ze pilot jest nowy odrazu wyciagniety z pudelka tak samo jak baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może byś go włączył wciskając przycisk ze znaczkiem PS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy angielski jest tak trudnym językiem, że nie ludzie nie potrafią zrobić tego co pisze na ekranie? W czasie szukania pilota trzeba trzymać ENTER i START na pilocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupiłem pilota , wyjolem z opakowania , włożyłem baterie , wcisnąwszy start i enter i .. niedziala. pytanie : jaka możne być przyczyna , albo co robię źle .?

jak wciskam wyszukiwanie bt to nic się nie dzieje , nie wiem co robić poradźcie coś .

dzx artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupiłem pilota , wyjolem z opakowania , włożyłem baterie , wcisnąwszy start i enter i .. niedziala. pytanie : jaka możne być przyczyna , albo co robię źle .?

jak wciskam wyszukiwanie bt to nic się nie dzieje , nie wiem co robić poradźcie coś .

dzx artur

tu masz wszystko opisane

http://manuals.playstation.net/document/pl.../bluetooth.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Settings - Accesory settings - Register BT Device

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też mam problem z pilotem ponieważ kupiłem zestaw z konsolą 80 Gb, filmem blue-ray "300" i pilot dostałem za 1gr i zrobiłem wszystko jak pisze na tej stronie http://manuals.playstation.net/document/pl.../bluetooth.html i nic ale potem zobaczyłem na stronie ps3 http://pl.playstation.com/ps3/hardware/acc...ot-dla-Blu-ray/ ,że ten pilot obsługuje tylko 40 GB i 60 GB czy to prawda :/ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z 40 i 60??Wyssane z palca!!

wchodzisz w SETTINGS - ACCESORY SETTINGS - REGISTER BD REMOTE CONTROL

Wciskasz na pilocie tak jak napisane czyli START oraz ENTER i gotowe

PS. Ja u siebie trzymac musialem okolo 20 sekund.

PS2. Mam konsole z 80HDD i dziala bez problemu. dlaczego? Bluetooth to Bluetooth... A pilot byl robiony przed nowa wersja konsoli wiec nie mogli jej uwzglednic w liscie komparybilnosci... Jak wyjdzie za rok nowa wersja konsoli to piloty nadal beda z nia wspolpracowaly i basta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aha dziękuje ja sprawdzałem może przez max 10 sec ;) idę spróbować trochę dłużej ;D

AriS_PL.png

Edytowane przez AriS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam telewizor Sony Bravia KDL40W5500 od niedawna. Mianowicie nie wiem jak sterować PS3 za pomocą pilota "Sterowanie HDMI" w opisach danych technicznych oczywiście jest taka funkcja. Najlepiej jak by się wypowiedziała osoba posiadająca ten tv i model. Mam więcej pytań. Pobierałem już instrukcje od Sony Poland, przeczytałem całą książeczkę instrukcji obsługi i w każdym z tych nie ma jak to robić. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnij pojęcie "Sterowanie HDMI", bo nie mam pojęcia co to może znaczyć. To jedno, a drugie, to na 99,99% nie uda Ci się nic wykombinować w kwestii używania pilota od Bravii do obsługi PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam soniaczka z tym, że W4000 i z tego co wiem ta funkcja działa do kin domowych itd, a z PS3 nie współpracuję niestety...

Chociaż mogę się mylić, bo jak wspomniałem posiadam nieco starszy model ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAVIA SyncFunkcja BRAVIA Sync umożliwia sterowanie innymi urządzeniami marki Sony, takimi jak kamera Handycam, PlayStation3, odtwarzacz Blu-ray Disc, za pomocą pilota zdalnego sterowania telewizora BRAVIA. To kolejny genialnie prosty sposób na osiągniecie dodatkowych korzyści z produktów firmy Sony. Jeśli na przykład odtwarzacz Blu-ray Disc™ jest połączony z telewizorem BRAVIA TV za pomocą kabla HDMI™, można oglądać filmy, naciskając przycisk odtwarzania na pilocie BRAVIA. Jeśli natomiast do telewizora BRAVIA jest za pomocą analogicznego kabla podłączony aparat cyfrowy Cyber-shot, pilot telewizora może służyć do oglądania filmów i zdjęć zapisanych w urządzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie: czy pilot od telewizora działa w oparciu o technologie Bluetooth? Jeśli nie, to masz problem z głowy i możesz zapomnieć o takich przyjemnościach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak tak, zły opis. Drugie pytanie to sieć lan, nie mogę jej skonfigurować, chcę się połączyć z komputerem, słuchać muzyki i przeglądać zdjęcia. Jestem połączony z internetem, widzę obrazy z internetu, i mam czas w AppliCast'ie do którego mam pytanie, jak go skonfigurować, jakie wpisać adresy RSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Sterowanie przez HDMI nie działa z PS3 (może kiedyś w sofcie sony coś wymyślą), w menu telewizora masz aktualizuj listę urządzeń HDMI jak nie wykrywa znaczy że dupa blada, listę urządzeń można gdzieś znaleźć w necie ale są to tylko produkty sony. Wiem że to działa np ze wzmacniaczami sony ale tylko tak ze przy włączaniu tv włącza się wzmacniacz i tak samo dzieje się z wyłączaniem. Opcja nie przydatna.

A do sieci odpal sobie w nero smart start, nero media home u mnie działa bez problemu, ale przez Tv nie korzystam z oglądania zdjęć i słuchania muzy od tego mam PS3 :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×