Skocz do zawartości
Majkel

Pilot do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

wyciągnij baterię i tyle, a jak chcesz do innej konsoli go podłączyć to wystarczy sparować tak jak za pierwszym razem. Pilot nie jest widoczny w urządzeniach BT więc nie da się go z listy wykasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i z góry przepraszam bo nie wertowałem forum odnośnie mojego problemu.

kupiłem ps3 w komplecie z pilotem tyle ze mam problem bo nie chodzi chyba - co należy zrobić po włożeniu bateri do niego

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i z góry przepraszam bo nie wertowałem forum odnośnie mojego problemu.

kupiłem ps3 w komplecie z pilotem tyle ze mam problem bo nie chodzi chyba - co należy zrobić po włożeniu bateri do niego

prosze o pomoc

wystarczy zerknąc 2 posty wyżej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zerknąc 2 posty wyżej....

Witam,

W instrukcji piszą ,że slimka obsługuje piloty telewizorów sony bravia....jak sparować takiego pilota skoro nie ma na nim opcji 'start i enter' ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 slim ma bravia sync czy też link, mniejsza z tym - między Bravią a PS3 po HDMI jest połączenie i można sterować pilotem bravii przez to. I tyle. żadnego parowania z konsolą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem Bravii i jakoś nie mogę sterować pilotem w menu. Może trzeba ustawić coś w opcjach telewizora. Poszperam w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może twój model nie ma BraviaSync, może wprowadzili dopiero od jakiejś serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tego nie sprawdzałem...dzięki za podpowiedz. A czy slimka obsługuje pilota od ps 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% nie. PS2 miało pilota na podczerwień - w starych PS2 bodajże podłączało sie nadajnik dodatkowo, a w nowszych był już wbudowany. PS3 ma pilota na Bluetooth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjąc baterie już próbowalem.

W pilocie nie widzę guzika reset;P

ja mam wogóle problem z podlaczeniem pilota

biore ustawienia akcesoriów-zarejestrujpilot bd-naciskam start i enter ale nic sienie dzieje pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam dylemat przed kupnem pilota ... zastanawiam się czy działa on w ten sposób, że można włożyć do PS3 płytę muzyczną i wciskając przycisk PLAY odtwarzać muzykę ? A wszytko to po omacku tzn. bez włączania telewizora ? Chciałbym po prostu wywalić odtwarzacz dvd a ps3 wykorzystać m.in. do odtwarzania muzyki od czasu do czasu poprzez Amplituner.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie... na ile pi razy drzwi wystarczają baterie w pilocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie... na ile pi razy drzwi wystarczają baterie w pilocie?

u mnie zdechły po pół roku z tym że przez pierwsze 4mce nie używałem pilota ponieważ miałem 1 film na bluray i nie miałem założonego media serwera. Te co są teraz (philipsy za 1,60 sztuka) mają już 4mce a pilota używam codziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam chyba nietypowy problem odnośnie pilota, a mianowicie jak kupowałem ps3 dostałem pilot gratis no i normalnie zarejestrowałem go z ps3 tylko ps3 później się popsuł więc oddałem na gwarancji i dostałem nowego chciałem z nim zarejestrować pilota ale w ogóle nie reaguje w instrukcji przeczytałem że trzeba go najpierw odrejestrować ze starego ps3 żeby można było zarejestrować z tym tylko jak mam to zrobić skoro nie mam tego starego ps3?? Ktoś ma jakiś pomysł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie bylem pewien gdzie napisac bo to i do filmow BRD i do "innych padow" pasuje ;)

Sprawa jest taka kupilem sobie takie ustrojstwo:

PB290078.JPG

i mnie juz diabli biora przy ogladaniu BR.

najczesciej pausa/play nie dziala i cokolwiek bym nie wcisnal to chce wyjsc z filmu i zas ogladanie reklam od nowa etc...

wyczailem teraz, ze "start" dziala jak pauza, ale po kiego tam jest odpowiedni przycisk???/

co ciekawe mam ps od roku obejrzalem tam kilka filmow i zwykle ten pilot dzialal... i pytania sa 3:

1 czy sie zepsul/cos zle ustawilem

2 a moze niektore filmy sa "inaczej" nagrane albo ps sobie z nimi nei radzi?

3 a moze oryginalny pilot dziala lepiej i dac sobie siana z tym wynalazkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko - czy pilot obsłuży przewijania/włączania/wyłączanie itp filmów avi i mp3? CZy obsłuży tylko bd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot każdy film obsługuje i DVD, divX i avi itd. Działa on jak kontroler nawet w grze da radę nim się chyba posługiwać bo mi w Fifie pokazywało jako 7 pad. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam pilota do bravii, do ps3, i teraz przydaloby sie do.... pc. skoro jest bt, na pewno jest to możliwe. nie ma rzeczy niemożliwych, prawda? :D jakieś info na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×