Skocz do zawartości
shizeR

gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

gdy wkladam plytke do napedu z gta 4 i po chwili wyskakuje pasek z instalacja plikow na ps3 z gta 4 to owy pasek stoi w miejscu, po godzinie taki sam efekt niewiem ocb prosze o pomoc :P

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam bo zalezy mi na tej gierce..

w googlach nie ma nic o tym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tutaj aby nie zakładać nowego tematu!

Mam problem z GTA IV na PS3, problem dotyczy ścięcia się gry, gdy gram np. 30min, 15 min w pewnym momencie gra stoi i muszę resetować konsolę! Czasami dzieję się coś takiego, że muzyka w radiu piszczy, brzęczy - tak jak by szukało stacji.

Killzone2 chodzi dobrze, demka:UFC, Fifa09 i Formuła 1 też! Tylko GTA się zacina - tzn gram gram i nagle gra staje.......tzw freezy

Co może być przyczyną?

Znalazłem takie coś:

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?p=13752004

http://darkzero.co.uk/game-news/rockstar-g...reeze-problems/

Tylko ang za bardzo nie umiem!!! <_<

Czy na PSN znajdują się jakieś patche?

Edytowane przez morfeusz747

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączaj konsole do netu i ściągaj poprawkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłączaj konsole do netu i ściągaj poprawkę ;)

Nawet nie wiedziałem że taka jest! Darmowa? Jeśli będzie ok to jesteś BOGIEM :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podłączasz konsolę do netu i uruchamiasz GTA 4 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie podłączasz konsolę do netu i uruchamiasz GTA 4 :rolleyes:

Racja, ale człowiek głupi, zapomniałem! Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatam.Nie chce zakladac nowego tematu wiec napise tutaj.

Mam problem z kilkoma grami.

Z GTA 4 Killzone 2 oraz Medal of Honor Airborne...

chodzi o to ,ze jak chce zagrac w jedna z wymienionych gier to po wczytaniu plyty obraz mi sie pieprzy.

Nie wiem jak mam to opisac... ale wyglada to tak, jak jakies same ´´kontury´´ i naklada sie na siebie od 4 do 8 obrazow (w zaleznosci od danej gry)

Jesli chodzi o Gta 4 i Medala to na samym poczatku gralem bez zadnych problemow, lecz jak odstawilem te gry na jakis czas to dopiero sie to stalo.

Kilka dni temu kupilem Killzona i jest to samo co w przydaku Gta czy Medala... wie ktos co powinienem zrobic?

Moze ktos juz mial ten problem?

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

gdy wkladam plytke do napedu z gta 4 i po chwili wyskakuje pasek z instalacja plikow na ps3 z gta 4 to owy pasek stoi w miejscu, po godzinie taki sam efekt niewiem ocb prosze o pomoc :P

dzieki

A miejsce na dysku masz ? // Chyba że już rozwiązałeś problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej bylo dobrze teraz jest kiszka? Czy kiszka byla od poczatku? W XMB wszsytko wyglada ok? TV/monitor obsluguje HDCP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku bylo wszystko dobrze, lecz po okresie ok 1 miesiaca nie grania w wymienione gry stalo sie to co sie stalo :/

W konsoli nic kompletnie nie zmienialem, niczym sie nie bawilem, stala jak stoi dzisiaj, po prostu gralem w inne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to ze mi po 5 miesiocach urzytkowania pleya gta4 zaczelo przycinac najbardziej widac te przycinki jak mnie zabijo i zaczynam pod szpitalem wtedy kamera schodzi tak na dol i tak tnie jak na jakims badzewnym kompie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to ze mi po 5 miesiocach urzytkowania pleya gta4 zaczelo przycinac najbardziej widac te przycinki jak mnie zabijo i zaczynam pod szpitalem wtedy kamera schodzi tak na dol i tak tnie jak na jakims badzewnym kompie ;/

Te weź i kup sobie słownik, co? Albo rodziców poproś - miesiocach, urzytkowania, zabijo…

Edytowane przez patriko77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Po ściągnięciu patcha do Gta Iv gra znów ma freeze - ale znacznie mniej ;/ Problem jest bardzo wkurzający powiem szczerze! Co myślicie o tym? Konsola odłączona z neta podczas gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×