Skocz do zawartości
ONE

Call of Juarez:: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem przy konsoli po 23 ale Ciebie nie było :) Także na kiedy się ustawiamy?

Ustawmy sie na dzisiaj wieczor. W sumie to gram prawie codziennie wieczorem wiec jak cos to po prostu napiszcie. wrzucam gierkie isie dolaczam. Emsi dodaj mnie do listy znajomych jeszcze raz jak mozesz bo mi sie cos pochrzanilo i musialem skasowac czasc mich kontaktow. Sorry za offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale tak jak napisalem MUSIALEM wyjsc z domu ..... nie pytajcie co sie stalo ........ gramy dzis umowmy sie na ta 23 ja bede na 200% (chyba ze .....)

jeszcze raz sorki za wczoraj ale dzis damy rade musimy owiadomic Kucz'a i mamy 4 pozdrawiam a jesli ktos bedzie wczesniej to mozemy pomyslec o wanted bo tego trofka tez mi brakuje a nikt nie gra pozdrawiam i sorki jeszcze raz

P.S pojawilem sie 13min po waszym wylogowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Tak jak wczoraj uzgodnilismy. Dzisiaj po pracy mozemy pograc. Wanted mamy zaliczony wiec teraz zostala tylko kasa. Jezeli wszyscy beda szybko dolaczac sie do gry to mozna goldrusha zrobic tak jak wczoraj. Wydaje mi sie ze 4 ta przypadkowa osoba jak sie polapie to i tak wyjdzie z gry. Jezeli nie to i bedzie troche dluzej trwalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zgrzytach na początku wreszcie udało nam się porozumieć czego konsekwencja było rewelacyjne realizowanie taktyki.

Mistrzem nabijania Baunty Pabllito i Kucz zaś mistrzem korzystania z tego okazał się ........Rammzes.

ramek gratulacje jako 1 z naszej ekipy [ Rammzes, Kucz, Pabllito82 i ja (starającej się zdobyć to trofeum)] zdobyłeś tego trofika (oczywiście wszystko dzięki bautola Pabll.... ale postawisz mu piwko i będzie ok heheheheheheheheheeheh)

gratulacje i liczymy na twoja pomocna dłoń - a raczej głowę do odstrzału :)

gramy dzisiaj toj. 19/09/09 o godzinie 13 czasu pl

Pozdrawiam

P.S dzisiaj powinniśmy skończyć to. Tylko mi zostało 500k reszta jest blisko Kucz 80 wiec super Pabllito82 nie pamiętam ale jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zgrzytach na początku wreszcie udało nam się porozumieć czego konsekwencja było rewelacyjne realizowanie taktyki.

Mistrzem nabijania Baunty Pabllito i Kucz zaś mistrzem korzystania z tego okazał się ........Rammzes.

ramek gratulacje jako 1 z naszej ekipy [ Rammzes, Kucz, Pabllito82 i ja (starającej się zdobyć to trofeum)] zdobyłeś tego trofika (oczywiście wszystko dzięki bautola Pabll.... ale postawisz mu piwko i będzie ok heheheheheheheheheeheh)

gratulacje i liczymy na twoja pomocna dłoń - a raczej głowę do odstrzału :)

gramy dzisiaj toj. 19/09/09 o godzinie 13 czasu pl

Pozdrawiam

P.S dzisiaj powinniśmy skończyć to. Tylko mi zostało 500k reszta jest blisko Kucz 80 wiec super Pabllito82 nie pamiętam ale jest dobrze

Pewnie ze pomoge.

Wszyscy musza nabic.

Nie jestem z tych co zaliczaja trofke i olewaja tych co pomagali. w koncu gdyby nie caly team to by tofki nie bylo. szkoda ze niektorzy tego nie rozumieja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze pomoge.

Wszyscy musza nabic.

Nie jestem z tych co zaliczaja trofke i olewaja tych co pomagali. w koncu gdyby nie caly team to by tofki nie bylo. szkoda ze niektorzy tego nie rozumieja...

tez chetnie pomoge , tylko trzeba dogadac co do godz. jak co bede za troszke online

Pozdro dla ekipy

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chetnie pomoge , tylko trzeba dogadac co do godz. jak co bede za troszke online

Pozdro dla ekipy

:D

Hehe. Noooo ekipa mocna, zgrana i cierpliwa. Mam nadzieje ze jeszcze nie raz spotkamy sie przy innych tutulach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki panowie

moze nastepnym tytulem bedzie Demon Souls??????????

siema a moze FIFA 10 hehe , ale to jeszcze troche czasu ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziękuję Panowie za pomoc przy goldrush i przede wszystkim za Waszą cierpliwość bo kilka razy się nie wstawiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos jeszcze by chcial nabic troche kase do goldrush? albo chcialby pomoc w nabiciu kasy?

grywam przewaznie wieczorami, mozemy sie ustawic na konkretny dzien/godzine

psnid: Gru_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny do trophy goldrush. Mogę zagrać codziennie wieczorami. Mój psn Leon_81

Mam jeszcze jedną osobę która by nam pomogła.

Edytowane przez Leon_81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co moze dzis/jutro ustawke zrobimy? przydaloby sie zrobic te trophy bo na horyzoncie U2 i CoJ2 odejdzie w niepamiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mogę. Daj tylko znać o której i czy masz kogoś chętnego, bo potrzeba nas 4. Ja wyślę do jednego znajomego zaproszenie do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos w zdobyciu goldrush?? Najlepiej by mi pasowało w środę(11) albo w weekend 14-15 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moze sie jeszcze ktos zglosi?? jak komus nie pasuje termin to ja moze dam rade kiedy indziej. Kazda propozycja mile widziana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań:

  • Jak zdobyć trofeum Unforgiven? Chodzi mi o to w jakim rodzaju gry, i kiedy dokładnie mam zabić 10 osób.
  • W jakim chapterze mogę zdobyć trofeum Vindicator?
  • Czy przy trofeum Untouchable muszę przejść całą grę bez deda czy bez czerwonej obwódki wokół ekranu?

Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też właśnie mam problem z pucharkiem unforgiven, tak samo z gold rush chętnie bym się zgadał na zdobycie tego złotka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do unforgiven to rozwiązanie podesłał mi szymuR (thx). Chodzi o to aby zabić 10 osób w trybie wanted zaraz po zabiciu gościa, który jest poszukiwany (wtedy stajemy się nietykalni czyli mamy nieskończone życie i właśnie wtedy trzeba wybić 10 osóB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam do was pytanie jak zdobyć to trofeum że trzeba zabić 7 ludzi w trybie koncentraji bo niewiem może jest jakieś miejsce i z jakiej broni bo rewolwery mają zazwyczaj 6 naboi a zgonów ma być 7 a więc dajcie mi prosze jakąś radę i gdzie najlepiej tozrobić i jeszcze jedno trofeum mam namyśli a mianowicie to że trzeba zabić snajperów w IV rozdziale w 10 sekund thomasem (niewiem gdzie to jest więc dajcie screena prosze! Dzieki za dobrą odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×