Skocz do zawartości
Kenet

Cordless Vantage Headset - Logitech - Słuchawka specialnie pod PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Cordless Vantage Headset jest w pełni kompatybilny z PlayStation 3. Mikrofon urządzenia wyposażono w system tłumienia hałasów a membrana o dużej średnicy oraz zaawansowany system filtrowania hałasów gwarantują dźwięk najwyższej jakości. Headset wyposażono także w bardzo wygodny system regulacji. Za pomocą jednego ruchu możemy zmienić stronę po której ma znajdować się mikrofon i słuchawka. Cordless Vantage Headset zasilany jest za pomocą akumulatorka, umożliwiającego 12 godzin nieprzerwanej pracy. W zestawie z urządzeniem znajduje się wygodna ładowarka.

Słuchawka Logitech Cordless Vantage Headset będzie dostępna w USA w listopadzie

a w Europie na początku grudnia. Sugerowana przez producenta cena detaliczna urządzenia wyniesie ok. 319,99 PLN.

Prawdopodobie  (na 95%) na polskiej stronie logitech jest byk.. 319zł to cena za zestaw Klawa i HS

Stuff osobno kosztuje ok ~180-200zł sztuka

źródło polskie:

http://www.logitech.pl/local/news/185

źródło US of A:

http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/p...16&cl=us,en

http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/p...75&cl=us,en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

Sama klawiatura jest moim zdaniem OK , ale eh po co mi touchpad :/ ? ja wole osobiście połączyć do mojej PS3 moją myszkę logitech mx900 i śmiga cacy ;]

Centa trochę zaporowa ;/  320 PLN

ale headset całkiem całkiem :)  mam nadzieje ze inni producenci pójdą w ślady logitecha i będzie lepszy wybór ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawka bardzo mi się podoba, ale ta cena. Brrrr. Trochę drogo. Ja mam nokie BH-600 za około 150zł i nie wiem, czy dobrze mnie słychać. Jak to sprawdzić? Nie ma jakiegoś testu połączenia, czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena jest niezbyt zachęcająca ale sam HS jest świetny, fajny wygląd i w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że cena jest wysoka.. ale proszę o podanie niższej ceny za Słuchawkę z Filtrem szumów, 12h czasem pracy i BT2.0 bo raczej w tym standardzie będzie pracować to cudo

A niech tam, niech ten czas pracy będzie wynosił chociaż 8-10h

Jeśli do czasu premiery zostanie mi jeszcze trochę kasy zarobionej w UK to może się skuszę.. w końcu taki zakup to inwestycja na kilka lat.. prawdopodobnie na tyle samo co żywot konsoli.. Poza tym jeszcze nigdy się nie zawiodłem na Logitech'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Sory za offtopa ale mam pytanie :) Czy dalo by rade podlaczyc 2 HSty na raz ;) I gadac w stereo ;D albo mono na 2 sluchawki ;) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sory za offtopa ale mam pytanie :) Czy dalo by rade podlaczyc 2 HSty na raz ;) I gadac w stereo ;D albo mono na 2 sluchawki ;) ??

nie nie dało by :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość foxsites

Oj uważaj bo ja się na razie raz zawiodłem i był to wlaśnie Headset i to jeden z droższych. Nie chciał czysto współpracować z diNovo. Wyglądało jakby tranmisja zwalniał i taki cyfrowy harkot wydobywal się czasami.

To prawda, że cena jest wysoka.. ale proszę o podanie niższej ceny za Słuchawkę z Filtrem szumów, 12h czasem pracy i BT2.0 bo raczej w tym standardzie będzie pracować to cudo

A niech tam, niech ten czas pracy będzie wynosił chociaż 8-10h

Jeśli do czasu premiery zostanie mi jeszcze trochę kasy zarobionej w UK to może się skuszę.. w końcu taki zakup to inwestycja na kilka lat.. prawdopodobnie na tyle samo co żywot konsoli.. Poza tym jeszcze nigdy się nie zawiodłem na Logitech'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj uważaj bo ja się na razie raz zawiodłem i był to wlaśnie Headset i to jeden z droższych. Nie chciał czysto współpracować z diNovo. Wyglądało jakby tranmisja zwalniał i taki cyfrowy harkot wydobywal się czasami.

Ale tu masz produkt dedykowany PS3.. nie powinno być problemów z działaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sama klawiatura jest moim zdaniem OK , ale eh po co mi touchpad :/ ? ja wole osobiście połączyć do mojej PS3 moją myszkę logitech mx900 i śmiga cacy ;]

Centa trochę zaporowa ;/  320 PLN

ale headset całkiem całkiem :)  mam nadzieje ze inni producenci pójdą w ślady logitecha i będzie lepszy wybór ;]

Touchpad chyba po to że jak ktoś nie ma jakiegoś stolika obok czy coś, tylko gra na kanapie to jest to chyba dobre rozwiązanie, no ale jeżeli ktoś będzie chciał w przyszłości grać mysz+klaw na ps3 to ta klawiatura to troche za droga zabawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Pokaż mi jedną grę, która wykorzystuje myszkę na PS3.

Nie zgadzam się z żadnym z Was :D Klawiatura bluetooth za $79,99 to jest wysoka kwota, zbyt wysoka? Co to za majaczenie? :P Przepraszam, ale sprawdźcie ceny klawiatur z bluetooth.

Co do zestawu słuchawkowego, to cena również $79,99. Również drogo według Was, pewnie Jabra BT125 jest w przedziale 95-120 PLN, ale z parametrami może stopki całować nowemu Logitechowi. Także proszę Was bez przesady. Idiotyczne Heavenly Sword kosztuje więcej niż klawiatura i osobno niż zestaw słuchawkowy, ale wtedy Was stać na 6h przyjemności (klawiatura i zestaw da Wam dłuższą przyjemność). Nie ma kompletu do kupowania, tylko osobno. Na polskiej stronie na dole każde z nich po 319,99 PLN, to pomyłka. To i to tyle kosztuje. Wejdźcie sobie na stronę macierzystą, każde z nich po $79,99.

Co za bzdura!

- Cordless MediaBoard Pro $79,99

- Cordless Vantage Headset $79,99

Yoł.. nie tocz tak ochoczo piany  ;)

to co napisałem jest ze strony http://www.logitech.pl/local/news/ jeśli tam się pierdzielneli to nie moja broszka  8)

co do gier z KiM.. to jeśli chodzi ci o obecne tytuły to żaden nie korzysta z KiM ale już niedługo wyjdzie UT3.. a i goście od HAZE i BF:Bad Company zastanawiają się nad dodaniem supporta... ale nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Mnie się podoba jedno i drugie, jak testy potwierdzą, że warto kupić, to kupię. Naprawdę ludzie czasami takie durne gry kupują, a potem żałują na akcesoria, których nie odstawią na bok, a grę tak, no chyba że sprzedadzą albo wymienią.

mnie też się podoba jedno i drugie.. ale mam już Zboarda i Jabre BT135.. więc kupie HS dopiero jak się okaże że jest naprawdę niezbędny ;)

Co do myszki to na razie korzystam z optyka na 19zł i jest git.. jeśli więcej gier będzie miało obsługę KiM to kupie lepszą .. jeśli nie kupie FragFX od SplitFisha czy jakoś tak... nie pamiętam nazwy... ale też tylko wtedy jeśli będzie dostawał dobre recenzje... co do gier to wolę wydać 200zł na 6h dobrej gry niż 200 na 200h nudy.. zawsze stawiam na jakosć nie na ilość.  ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchawka Logitech Cordless Vantage Headset będzie dostępna w USA w listopadzie

a w Europie na początku grudnia. Sugerowana przez producenta cena detaliczna urządzenia wyniesie ok. 319,99 PLN.

ww.logitech.com/index.cfm/gaming/playstation_3/devices/3675&cl=us,en

Tej dostępności nie byłbym pewien.

Pierwszy model Cordless MediaBoard - dostępny na rynku od premiery PS3 w Europie jakoś jest nie do dostania na polskim rynku. Mimo, że Logitech Polska podał cego sugerowaną cenę.

Sprzęt sprowadziłem sobie z UK, a dokładnie pomógł mi kolega Reflect. Za co jeszcze raz mu dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×