Skocz do zawartości
Rafix

Assassin's Creed: Bloodlines

Rekomendowane odpowiedzi

zapowiada sie swietnie.. moje obawy, ze bedzie to komorkowa kopia gry sie rozwialy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ala jedynka na PS3 :) Te finishery i walka - miodzio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Must Have dla mnie, skoro AC 2 dzieki AC:B bedzie miec dodatkowe bronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC 2 dzieki AC:B bedzie miec dodatkowe bronie

co masz na mysli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC na PSP ma współpracować w jakiś sposób z wersją na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już wersje amerykańską ,jest na co czekać bo od 2 dni nie mogę się oderwać od konsoli.

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już wersje amerykańską ,jest na co czekać bo od 2 dni nie mogę się oderwać od konsoli.

POZDRO

Ja również , zrobiłem kilka mijsi i jestem na 2 wyspie gierka naprawde trzyma poziom dla fanów Assa Creed -must have!

W pewnym sensie jest ciut bardziej "rozbudowana" od pierwszej części chodzi tutaj o upgrady. W wersji na PS3 zbieraliśmy flagi zabijaliśmy templariuszy itp ale właściwie poza funem nic to nie dawało a nowy sprzęt dostawaliśmy wraz z postępem fabuły nie mając na to wpływu.

W Asa bloodline zbieramy monety - sa porozrzucane jak flagi w cześci pierwszej. Kase dostajemy również za zabicie przeciwnika ( na 2 wyspie poza templariuszami na straży stoja piraci i za tych ostatnich dostajemy 2 monety za zabicie).

Za kase kupujemy w anonymusie nowe itemy a raczej upgrady jak np.:

- noze do rzucania na 1 poziomie 4 na 2 -5sztuk,

-automatyczny blok,

-szansa na krytyczne trafienie,

-wieksze obrazenia z broni,

-szybsze wyjście z combat mode po schowaniu sie (stóg siana, czy te namioty na dachach),

-szybsze odzyskiwanie zycia,

-czy na koniec zwiekszenie ilosci hp .

Wszystko to możemy odblokować w dowolnej kolejności , oczywiście są też lvl każdej umiejętnosci dla noży np to 2 poziomy, a zwiększenie ilości hp aż 5 poziomów.

Grafika jest przyjemna textury budynków nie grzeszą pięknością ale pamiętajmy to nie jest god of war aczkolwiek swoją drogą nie uświadczymy spadków klatek animacji tak jak w gow. Sam Altair jest bardzo dobrze wykonany. Ja osobiście nie widze w nim nic do czego można by się przyczepić.

Muzyka choć monotonna jest dobrze wyważona, same odgłosy - dżwięk również zasługuje na pochwałe.

O fabule nic nie napisze z wiadomych powodów.

Dla mnie must have. Żałuje tylko jednego że gre kupiłem w ps store...i nie moge postawić pudełka obok FF VII CC oraz Dissidi.

Ps. właśnie dostałem paczkę od kuriera i mam Assa 2, synchronizacja psp z ps3 daje nam dostęp do nowych broni, jednak ilość ich zależy od postępu fabuły na psp ja dostałem dostęp do 3 broni na ps3 ( łącznie chyba jest ich 5) oraz sianko - 5600f aczkolwiek nie przeszedłem nawet połowy Assa bloodline więc całkiem możliwe iż za skończenie 100% Assa blood dostaniemy naprawde duży profit w Asa 2.

Najpierw skończe storyline Altaira potem wezme się za Ezia.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań i próśb do fanów AC.

Mianowicie zastanawiam się czy nie kupić sobie AC tylko chciałbym znać wszystkie części po kolei, czy do którejś z części bylo jakieś DLC i od której części najlepiej zacząć grać, czy którąś pominąć czy najlepiej od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brotherood DLC - Porwanie Da Vinci

Revelations - Zaginione zwoje czy jakoś tak.

Ja osobiście bym grał poczynając od 1 części (mimo że może jest dla niektórych nudnawa przez powtarzalność zadań).

AC2 i ACB to majstersztyk.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym grał poczynając od 1 części (mimo że może jest dla niektórych nudnawa przez powtarzalność zadań).

Nawet trzeba grać od "jedynki" - która osobiście bardzo lubię mimo narzekań na powtarzalność - potem Blodelines, a potem to w kolejności wydawania ("dwójka", Brotherhood, Revelations no i nadchodząca "trójka"). Tu akurat części są ułożone chronologicznie (nie jak np. w MGS).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×