Skocz do zawartości
Matro

Problem z Resistace

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem, kupiłem gre Resistance:FoM i nie moge grac w sieci;/ Internet mam przez router podlaczony kablem do ps3 i 2 kompow.. wszystko niby dziala na kompach i na ps3 moge wejsc do Store na strony itp.. ale Kiedy daje Play Online w Resistance wczytuje chwilke i zaraz mam okienko czarne z napisem" Network connection failed, Disconnetion from Network" Jak widac pisze ze polaczenie nieudalo sie, i wyrzucilo z internetu.. ale nic nie pisze ze wyrzucilo z Store a a kopach mam neta wiec nie wiem czemu tak jest;/ kupilem gre typowo pod Online a nie moge grac;/ Prosze o pomoc, Pozdrawiam i z gory dziekuje Matro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze jakies porty masz poblokowane na routerze. Internet masz prosto od ISP czy moze jakies neo/netia dzielone na kilku kumpli? Mozesz sprobowac ustaciw DMZ na konsoli, jednak jest to troche obejscie problemu. Nie mniej jednak jezeli zadziala to mozna tak zostawic bo na plejstacje raczej nikt ci sie nie wlamie:) chyba ze siedzisz na linuchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, sprobuje ustawic to DMZ jak mowisz.. co do internetu to jest do bani bo nie docieraja do mnie zadne kable tylko radiowka(koniec miasta;/) na dachu jest antena(mieszkam w prywatnym bloku) i bo kablu dostaje internet, a kabel bezposrednio do routera. Tak to wyglada, czasami sa problemy z tym internetem nie jest stabilny czy jak cos sciagam to musze odwiezac plik bo nie lapie;/ wiec sam nie wiem, ale dziekuje i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Wczoraj cały dzień miałem ten sam problem.. to chyba ten nowy UPek ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×