Skocz do zawartości
D4Ru73K

Problem z kontem o_O

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzicie mój nick to D4Ru73K, lecz w PS3 jest inny, mianowicie Darudek. Wqr mnie to strasznie i zastanawiam się jak to naprawić. Przy pierwszym podłączeniu PS3 założyłem konto z nickiem D4Ru73K, przy grzebaniu z konsolą i zabawie z tapetami, zauważyłem, że coś się zaczęło sypać w systemie. Gry uruchamiały się w oknie, obraz zanikał, kolory całego menu były dziwne. Wpadłem na genialny pomysł i poleciał format dysku. Z tego co pamiętam są dwa rodzaje formatu, pełny wolny i szybki. Poleciał ten drugi, wszystko się naprawiło, ale... ku mojemu zdziwieniu nie mogłem się zalogować. Zamiast Login in, miałem do wyboru załóż nowe konto. Login i pass pamiętałem dokładnie, ale system mnie nie wpuszczał. Zdenerwowany założyłem nowe konto, taka opcja tylko była. Chciałem założyć na starym loginie D4Ru73K, ale system stwierdzał, że takie konto już istnieje i nie można założyć drugiego o takiej samej nazwie. Login nie wpuszczał. Potem dowiedziałem się, że w chwili zakładania konta w PS3 informacje zapisywane są do pliku, którego część jest wysyłana do serwera Sony, a część leży na dysku twardym konsoli. Być może to są 2 pliki, mniejsza o to, wiadomo o co chodzi. Aby poprawnie się zalogować informacje z serwera i informacje z dysku twardego muszą się komunikować. Problem w tym, że po formacie informacje z dysku wyparowały i serwer nie posiadający informacji z dysku, nie pozwalał mi się zalogować na istniejące konto. Chciałbym przywrócić ten stan i znów mieć poprzedni login, bo obecny mnie bardzo denerwuje ;x Co w takim razie radzicie, prócz oczywiście atakowania pomocy technicznej i mailowania do Sony ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie poradzę, zdam relację jak się uda ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×